Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Swansea vs Newcastle

Ići dole 
AutorPoruka
NewBoy

Broj poruka : 639
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 15:54

Niko jos temu nije otvorio a pocinje utakmica za 5 min Rolling Eyes

Igramo u gostima a evo i sastava
Swansea vs Newcastle Swansea-City-v-Newcastle-001

Subs from Alnwick, Simpson, Haïdara, Perch, Williamson, Anita, Bigirimana, Marveaux, Ben Arfa, Obertan, Gosling, Shola Ameobi, Tavernier

http://socsportslive.com/?fcenncedff
eto odlican link za utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 16:48

sranje igramo.Jedino se Debuchy i Sissoko nesto trude...Gutierez ocajan.

NewBoy

Broj poruka : 639
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 16:57

da ..

bliže su oni bili da vode 4-0 nego mi da povedemo 1-0 ..
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 17:22

Neverovatno.

Tiote igra bliže golu od Cabaye-a. Shocked

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 17:51

strasno. Gol ni iz cega...Mapou i Santon zabrljali....

zarkonio

zarkonio

Broj poruka : 170
Godina : 37
Datum upisa : 26.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 17:54

Smor od utakmice u kojoj smo bili malo bolji a izgubili zbog gluposti Santona Mbiwe i Cabaye-a. Svi tu a niko ne vidi loptu
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 18:28

Cisse...

Izgleda da je Shola imao uticaja na njegov fudbalski razvoj.

Santon i Jonas očajni...

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 18:35

Nisam gledao, radim po 10 sati pa i subotom. Swansea je ozbiljna ekipa, vec su osvojili i prvi trofej ove sezone. Imaju i odlicnog trenera koji ce verovatno zapaliti u neki bolji klub na kraju sezone. Mi se jos i navikavamo i uigravamo. Bice sve to bolje i kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 20:07

Jebo te Swansea ispade Man. Utd, ne moz' ih pobediti. Doublestuff-ovali nas ove sezone. Sto daleko vise govori o nama nego o njima. Swansea ce sledecu sezonu da zavrsi kao punjeni labud. Dakle nas blam sto ne deremo buraniju.

spira

Broj poruka : 1075
Godina : 39
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptySub 2 Mar 2013 - 21:13

Već čuvene izmene gosn. Pardew-a u 88. minutu...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyNed 3 Mar 2013 - 2:01

Nisam gledao utakmicu,ali mi je bas tesko pao gol u 85 minuti.Potajno sam se nadao nekoj pobedi,mada bi me i bod zadovoljio...Steta.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25

Broj poruka : 1712
Godina : 50
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyNed 3 Mar 2013 - 19:28

Po komentarima izgleda da je dobro što sam bio na vikendu i nisam uopšte pratio utakmicu...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96

Broj poruka : 833
Godina : 39
Datum upisa : 17.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyNed 3 Mar 2013 - 19:34

Nisam gledao ali sam očekivao ovako nešto. Imali smo par dobrih rezultata i moralo smo da izgubimo, prosto nemamo ekipu koja može u kontinuitetu da igra dobro. A naročito nemamo trenera za tako nešto Sad
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90

Broj poruka : 369
Godina : 29
Datum upisa : 02.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyNed 3 Mar 2013 - 21:16

Opet nisam stigao da gledam tekmu.Kada sam video da smo izgubili doslo mi je da se upucam.Katastrofa.Kako je krenulo gubicemo svaku od nizerazrednih klubova Mad
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyUto 5 Mar 2013 - 6:20

Ne znam zasto tako mislite o Swanseu? Oni su ove sezone jedni od najjacih klubova u ligi, Michu je jedan od najboljih igraca u ligi, vec su osvojili jedan pehar ove sezone (kad smo to mi uradili?), a takodje su ove sezone pobedjivali i Chelsea, Liverpool, Arsenal... A trenera Michael Laudrup-a im traze i Real i Barcelona... daleko su od nizerazrednog kluba...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyUto 5 Mar 2013 - 9:45

Umeli smo i mi da bljesnemo jednu-dve sezone pa nazad u podrum. Sto ni njih a ni nas ne cini velikim klubom. Na stranu to. Mislim da je 90% utakmica koje smo izgubili izgubljeno na nasu glupost a ne na to sto je protivnik ne znam kakva sila. Isto je i sa Swansijem. Nesto kod nas ne valja ove sezone i to je to, u nama je bug. E sad sta nas keca ne znam.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle EmptyUto 5 Mar 2013 - 22:32

Uhvatio sam veceras pregled PL na Sportklubu. Pa mi smo ove trebali da ososoljimo ko volove, propustili smo jako dobre sanse, precka Cabaya je bila vrh. Nisam znao da je to tako izgledalo.

PočaljiNaslov: Re: Swansea vs Newcastle   Swansea vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole

Swansea vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: