Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Norwich

Ići dole 
+7
Srki
Admin-Roby
RIOT
NUFC96
Thug
moody
m.c.t.
11 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 0:58

Newcastle v Norwich Titleq

U Nedelju od 16:00h na St. James Parku (cak i Sky Sport odakle sam skinuo ovaj baner iznad ne moze da se odrekne tog imena Smile ), docekujemo Norwich a sa njima i naseg bivseg trenera Chris Hughton-a.

U tim se mozda vracaju i Tiote i Papiss Cisse!

Norwich ima problema sa formom, postigli su samo 2 gola u 4 utakmice i ovakve utakmice moramo dobijati ako zelimo da mastamo o Ligi Sampiona.

Inace Kevin Nolan je danas opet zagorcao zivot Sunderlandu jer je postigao gol u 90 minutu i doneo bod svom West Ham-u Very Happy

Newcastle v Norwich Teams
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 9:30

ja mislim da cemo ovo dobit, samim tim sto smo u zadnjih 5 samo jednu dobili. Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 10:30

Moramo dobijati utakmice...gladajuci sastave timova u pl, vise nema slabih ekipa, i nema unapred upisanih bodova...ako ista zelimo moramo da pobedjujemo, drugacije ne moze...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 16:16

Naš teren, slabiji protivnik, ovde mora biti pobeda. I ne brinem se uoptše, dobićemo ih sigurno
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 16:22

BA REŠETA!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 16:50

Jebiga.

Kad neće, onda neće.

Nemam brige za Cisse-a, u pitanju je napadač svetskog kalibra, ne može jedan penal da mu toliko snizi samopouzdanje.

Ali da je valjalo da ga je umuvao, valjalo je.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 16:52

Stvarno mi nije jasno zasto je tako ocajno sutirao penal? Kako kad jedan Demba daje golove ,drugi ne?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 17:01

Admin-Roby ::
Stvarno mi nije jasno zasto je tako ocajno sutirao penal? Kako kad jedan Demba daje golove ,drugi ne?

dobro je dok jedan daje Very Happy zamisli da oba stanu kako ne bi valjalo, ali imamo HBA da povuce tad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 17:23

Sta, Cisse promasio penal? Jebi ga, bolje da je prepustio zemljaku da mune.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 18:24

Ja zadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 20:05

Me, too.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 20:31

Znao sam da će biti tvrda utakmica, baš kao i prošle godine na SJP-u. Samo da mi pobeđujemo, pa makar i minimalnim rezultatom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 20:39

Ravna formacija 4-4-2 definitivno nam ne leži (iako nemamo loše rezultate), a 4-3-3 nam ostavlja promaju po levom boku gde se Demba Ba baš i ne snalazi.

Još jedan problem je taj što nam glavni motor ekipe, Yohan Cabaye, igra u najlošijoj formi od kako je stigao. Ne fali nam toliko Tiote, koliko nam fali raspoloženi Francuz.

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyNed 23 Sep 2012 - 20:53

Mozda je prso zato sto Pardew nije doveo Debuchya ili zato sto su mu blokirali transfer u neki drugi klub.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Belgrade geordie

Belgrade geordie


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.09.2012

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 1:55

Ma ne brinem se ja. I prosle godine je 1 do obelezio Ba, a drugi deo Papis.....
Mnogo vise me brine francuz koji igra ispod svog proseka ali i vrlo kratka klupa.....
I sve to samo zato sto debeli nije hteo ni jebeni peni da se otvori......
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 2:06

Bigirimana već igrao u par tekmi,Gosling u Evropi kao i Vučkić.Good je spreman kao zapeta puška,imamo Abeida,malog Campbella.Alo,to su bre sve momci od 18,19 godina.Zašto smo tanki?Treba reći,možda bi trebalo imati kvalitetnije igrače kao bekap,a kvantitet imamo.
Poštujem AP kad u Evropi igra s klincima.Bolje biti šesti u PL,nego biti u 1/4 finalu LE.Moje mišljenje.
Definitivno,Obertan mi se gadi.To je bačenih 3 miliona zaista.Mnogo se gubi,noge brže nego mozak i ne podnosim ga!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 9:29

Jedan Demba Ba Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 9:33

Nisam gledao tekmu, bio sam zauset nesto, ali na osnovu cega je Cisse sutirao penal? kontam da oseti gol, ali uvek ba sutira...ne treba menjati, ihba kad popizdi sutne Smile zadovoljan sam pobedom, moglo je biti malo vise golova, ali pobeda je pobeda, kako su hughtona docekali?
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 13:59

Pardew kaze da je Cisse sutirao penal jer su mu saigraci dozvolili kako bi on razbio neki maler... On takodje nije bio za to da Cisse sutira, mislio je da ce to uciniti Demba ili Ben Arfa:

"It shows the spirit of the team that they wanted Papiss to take it because he hadn't scored this year - they invited him to step up," said Pardew.

"It was not really what I wanted to see because he missed one in pre-season."

"I wanted my best penalty-taker to take it," said Pardew. "Usually Demba or Hatem [Ben Arfa] would have taken it so I was a bit surprised"

Takodje nisam gledao utakmicu, na svu srecu pobedili smo i prekinuli niz od 3 remija na najbolji nacin.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 17:20

Ok, timski duh, da podržiš igrača da razbije maler. Ali to se radi na 4-0 a ne na 1-0.

Evo kome treba Highlights

http://www.embedupload.com/?d=1ZGDCZFCQI
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich EmptyPon 24 Sep 2012 - 20:35

Tako je, Saviću.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Norwich Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Norwich   Newcastle v Norwich Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Norwich
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - Norwich
» Norwich v Newcastle
» Norwich - Newcastle
» Newcastle vs Norwich
» Norwich v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: