Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Demba Ba u Tottenhemu?

Ići dole 
+7
Thug
pirLe
Alan Smith17
Pedja
spira
Srki
Admin-Roby
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyPon 9 Jan 2012 - 22:40

Ja sam ocekivao da ce Ba imati mesto u A postavi. Jednostavno bolji je od Shole a bolji je i Best. Kada sam video kakve je golove davao za W.H., kako ulece beskompromisno na loptu, ne stedi se da bi dao gol - skontao sam da smo dobili dobrog spica.

Sad, ta kolena i ta prica, to uvek moze da se "desi".

Mislim da ako neko dodje i da 7M ode Demba. Mislim da debeli na taj nacin jako dobru kintu stavlja u dzep, a brigu oko forme, povrede (eventualne) i ostalih cuda koje prate igraca prepusta kupcu. Njega to ne zanima. Bitno je da mu igrac odigra neko vreme ok, da privuce interes i zdravo. Samo trgovina, po principu bez robe na zalihama!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyPon 9 Jan 2012 - 23:53

Nema tu ako neko da 7 miliona pa će on da ide, već ako neko ponudi 7 miliona on mora da ide, jer je to ta klauzula u ugovoru. Jbga, što ste pravili takav ugovor! Ako se jave više klubova koji će ponuditi 7 miliona funti, on ide u klub koji mu ponudi više para za nedeljnu platu. Kraj priče.

Pa, tako smo mi maznuli Cabaye-a za samo 5 miliona funti, jer je imao baš takvu klauzulu u ugovoru.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 7:03

Ne mora da ode.

Može da produži ugovor, sa drugačijim uslovima.

Ali zašto bi to radio i odbijao lepih 70-80 tisuća funti nedeljno zarad kluba u kom je proveo tri meseca?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 12:31

Pa na klubu je da drastično poboljša ugovor i pojača sedmičnu platu u skladu sa doprinosom imenovanog igrača u klubu, tj.da ponud bolje uslove nego drugi zainteresovani. Ali kao i većina sumnjam da će se to desiti, kad debelom zaigra pred očima 7 miliona lako će on zaboraviti koliko smo bodova dobili njegovim golovima...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 15:13

Pa, recimo da je to to. Mi smo ipak Newcastle United.

Sky Bet Update:
Jordan Rhodes is 7/2 to move to Newcastle this January as money comes in with rumours of Demba Ba's exit from the club.


Rhodes igra u Huddersfield-u, ima 21 godinu, mladi reprezentativac Škotske.

Huddersfield je već odbio ponudu West Ham-a od 3 miliona funti.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 15:26

demba je rekao da nece da ide nigde jer je na kupu do sredine februara i da ce biti gorov prelazni rok kad se vrati...trenutno se koncentrise samo na svoje igre na kupu a kasnije na igre kod nas...e sad da li je covek koji drzi do reci videcemo!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 15:39

31. januara Demba Ba ide.

Nadam se da grešim, ali tako će da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 16:43

Neka putuje,boli me kurac .......
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 19:54

Bolje je da počnemo da se opraštamo od njega na vreme.Navikli smo se na to.Ako Demba ostane zimus,juhu!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 20:45

Ne verujem da mora da ode, sumnjivo mi je to. Ne mora da ode za 7 ako on ne zeli. Moraju sve strane u ugovoru da budu namirene, nisu igraci bas tolika stoka da ih prodaje ko kako hoce. Sta da dodje klub iz nekog, lupam, Iraka - ratna zona, bombe sevaju, i jedini ponudi 7M, hoce da ide? 'oce qc da ide Very Happy

To je kinta koju je debeli odredio kao zadovoljavajucu i to je to. Ja se samo nadam da su se ljudi malo presabrali posle Carrollovog transefera i da ce pustiti Dembu da makar nakrpi jednu celu sezonu kao zdrav i efikasan, pa da se onda pojacavaju sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyUto 10 Jan 2012 - 22:42

Problem je sto uvijek ima klubova koji su pod pritiskom da dovedu pojacanje. Takvi smo i mi. Htjeli bi pod hitno da se dovede neko, i cesto smo dovodili retarde, samo da se ispuni ocekivanje da neko dodje. Tako i sad ima klubova kojima ne ide i rjesenje se trazi u hitnom dovodjenju napadaca, a on je relativno jeftin za ono sto je do sada pokazao. E sad sto moze da da jos tri gola do kraja sezone ili da se povrijedi i nikad vise ne zaigra u ovoj formi to je rizik koji bi debeli sigurno rado prepustio nekome drugome.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptyPet 13 Jan 2012 - 22:16

Demba Ba postigao gol jedini gol u prijateljskom meču Senegal - Sudan 1-0.

http://www.pressafrik.com/En-live-Match-amical-Senegal-vs-Soudan-but-de-Demba-BA-1-0_a75400.html
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012 - 10:42

Hoce ga ove sezone. Svaka mu cast!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptySub 14 Jan 2012 - 18:33

Hoće ga posle Ramazana.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptySre 8 Jan 2014 - 10:28

Na blicovom sajtu prdoklace o transferima, ko koga trazi navodno.

17:53 -Toni Pulis zove Dembu Ba
Demba Ba, kao i Mata, nema veliku minutažu ove sezone, pa bi mogao da napusti Stamford bridž, iako je Murinjo rekao da računa na njega, Toresa i Etoa.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 EmptySre 8 Jan 2014 - 15:39

Svaka kombinacija je u igri.Svi zele da igraju,pa gledaju da se udome negde,pa makar i u slabiji neki tim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Demba Ba u Tottenhemu?   Demba Ba u Tottenhemu? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Demba Ba u Tottenhemu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Bassong u Tottenhemu? Beye u Aston Villi?
» Demba Ba
» Demba Ba
» Papiss Demba Cisse
» Papis Demba Cisse u Njukaslu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: