Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Papis Demba Cisse u Njukaslu?

Ići dole 
+7
moody
Savic
pirLe
NewBoy
spira
Thug
Admin-Roby
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 15:34

http://www1.skysports.com/football/news/11095/7438911/

navodno,Cisse prelazi u Njukasl za 10 miliona funti....ne znam koliko je tacna ova vest,al Freiburg je doveo jednog napadaca,kao zamenu za Cisse-a....on bi trebao sutra da dodje na lekarse preglede,i da se vrati na Africki kup nacija....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 15:56

dvojica dembi u napadu newcastla! Very Happy fenomenalno! ako dodje do toka! nadam se da ce ga ba privoleti! samo da ne bude zamena za naseg dembu!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 19:47

Umesto da se trazi defanzivac...Ovo mi mirise na prodaju nekog iz prve postave.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 20:34

Nece niko otici.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:02

Evo kaze mi jedan da je oficijalno .. bilo na sky sport news .. mada ja nesto nevjerujem da je jos sve gotovo ..
iako 99% da je nas igrac do veceras
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:08

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:16

Robi, prodace nekog.Videces.Ako je puko za ovog 10 milki,mora negde da zaradi.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:24

Dobio 9-ku procito sam na facebooku .. sluzbeno je Very Happy

"Nufc Transfer Rumours
Cisse, Newcastle's number 9! Pic above.."

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:25

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:26

Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:27

Dema Ba, papa....

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:34

nadam se da nece! ako niko ne ode, onda se nasa uprava uozbiljila i skontala sta moze da se uradi za malo para...e sad videcemo do 1 februara sta ce biti...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 22:36

Zasto mislim da ce Ashley zadrzati dembu i da ovaj nece hteti da ode:

1) Klauzula je nesto manje od 7 miliona funti
2)Demba ba je najbolji prijatelj sa Papis Cisse-om.
3)Demba Ba je imao ulogu u dovodjenju Cisse-a
4) Pardew-a prva zelja je bila Cisse jos od svog dolaska.
5) Ovaj potez ce pokazati igracima i navijacima da klub ima ambicije!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 23:09

Iskreno se nadam da je roby upravu .. jos kad bi svi ostali iff ..
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 23:38

Admin-Roby ::
Zasto mislim da ce Ashley zadrzati dembu i da ovaj nece hteti da ode:

1) Klauzula je nesto manje od 7 miliona funti
2)Demba ba je najbolji prijatelj sa Papis Cisse-om.
3)Demba Ba je imao ulogu u dovodjenju Cisse-a
4) Pardew-a prva zelja je bila Cisse jos od svog dolaska.
5) Ovaj potez ce pokazati igracima i navijacima da klub ima ambicije!

Ako tako bude castim pivom, prvom prilikom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptyUto 17 Jan 2012 - 23:43

@PeteGravesSky Pete Graves
All the noises coming out of #nufc underline the fact that Demba Ba will not be sold
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 8:45

bas gledam na sta smo spali. Proteklih par godina radujemo se svakome govnetu koje dodje u nas klub. Jebo li vas pape cise demba, jebem li ti tiotea i cabayea i 100 picki materni. Da budemo jasni kad su ovi proigrali kod nas ispostavilo se da su dobri igraci, ali sumnjam da su to znali nasi skauti i ljudi
koji o tome brinu u klubu. Jednostavno imamo srece sto ti igraci prorade kod nas. Imamo i promasaja koji su dovedeni a nece nikad vidjeti terena.
Sve je drzi- ne daj, na vrat na nos. Kad potrosimo malo vece pare odma o jea. Ni na sta se ne misli, ja sumnjam da cemo prodati DB ali neko iz veze ne gine ili
collocini.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 9:00

Na šta smo spali?

Da četiri igrača zaigraju na svetskom nivou? Kakav je to argument jebote?

Pa zar nije to smisao skautinga, pogotovo u ovakvim ograničenim uslovima?

P.S.

Navedi jednu kardinalnu grešku koju je naš skauting tim napravio od kako ga je preuzeo Graham Carr?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 9:15

Arsene Wenger je pitao svoje scoute zašto mu nisu rekli za Cabaye-a da je ovako dobar. Svi do jednog su mu odgovorili da su oni znali da je Cabaye dobar ali su mislili da će on preći ili u Barcelona-u ili u Real Madrid.

Iskreno da vam kaže, nisam pratio Papass Cisse-a, ali njegova statistika sve govori i ne laže. Za Freiburg je odigrao 65 utakmica i postigao 37 golova. Recimo i to da je Demba Ba za Hoffenheim odigrao 97 utakmica i postigao 37 golova.

10 miliona funti nije malo, ali ako Cisse bude isto toliko dobar kao Ba, na konju smo.

Za sada nam scouting sistem radi perfektno . Dovedeni su fantastični igrači tipa Tiote, Cabaye Santon. Ako tome dodamo dai imamo nekoliko vrlo perspektivnih mladih igrača, zaista smo u dobroj poziciji da sa još nekoliko dobrih pojačanja (štoper i levi bek) napravimo krupan korak ka, recimo 7. mestu. Nadam se da prodavati nećemo i da će Coloccini produžiti ugovor.

Finansijska strana u klubu je veoma dobra, mnogo, mnogo bolja nego za vreme Freddy Shepherd-a.

Ako Mike Ashley još koji milion funti uloži u pojačanja, a ne proda nikoga, spreman sam da mu oprostim za sve gluposti do sada.

Amin.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 12:02

iskreno ne vjerujem u dobar skauting koliko u to da imamo srece pri dovodjenju nekih igraca. Svaka cast ovi za sad deru, ali vec cemo uociti neki promasaj.
Gosling i Abeid ne vjerujem da ce igrati ikada, pitam se koji su K dovedeni. Sta je sa onog Morveaux ? Ja mislim da su oni prije dovedeni zato sto su bili ispod svoje cijene a ne zbog dobrobiti kluba ( ustvari za ekonomsku dobrobit su i dovedeni ). nisu oni dovedeni da nose klub narednih 3-4 godine i da vode igru
nego da se zaradi na njima ako moze. I svasta nesto, ovaj sad novi demba moze da ne ubode narednih 3 mjeseca mrezu, ne bi me cudilo a moze da zablista da dogura do 20 komada do kraja sezone. To je taj problem, dovest cemo mi jos jednog Xisca, percha, Kuqi-ja,goslinga promovisat jos jednog Ameobija... polako ima vremena. Sto se tice igraca tipa HBA, Cabayea, Tiotea, Ba, Santona ja sam zadovoljan njima, svaka cast deru ljudi. Vidjet cemo kako ce napredovati dalje skauting. Nadam se da nece biti velikih promasaja. nadam se da cu pojesti govno sto sam ovo rekao, ali hej ipak smo mi newcastle zar ne ??
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 12:13

Svrha skautinga je da se nadju igraci sa potencijalom koji ce se uklopiti u igru i vizuju trenera. Nije svrha skautinga reci "E imas owena koji je na transfer listi, moze se dovesti, dobar je!". Ne, svrha je doci i reci e imas Tiotea za male pare, dobar je ima potencijal isl...i onda se dovede takav igrac ako je u mogucnosti! Cisse je prvi pik pardewa od kad je dosao kod nas, kao sto kaze nismo bili u mogucnosti da ga kupimo ranij, jer je mnogo kostao! Mi radimo trenutno dobar skauting, mada cisse je vec kompletan igrac, afirmisan...dolaze nam igraci sa potencijalom, abeid, moyo, i sl koji bi za koju godinu mogli biti svetska klasa, + nasi klinci, tipa "ridja banda" iz omladinaca, adam campbel, onaj mali golman, ne mogu se setiti kako se zove ima jos klinaca, phil arey mislim. To je novi sistem Newcastla da se koncentrise na scouting, kao sto rade arsenal, everton...i vise mi se svidja taj sistem nego sistem koji je ranije vladao da se dovode propale zvezde! istroseni igraci koji su vec prosli zenicu svoje karijere!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 13:25

Thug ::
Svrha skautinga je da se nadju igraci sa potencijalom koji ce se uklopiti u igru i vizuju trenera. Nije svrha skautinga reci "E imas owena koji je na transfer listi, moze se dovesti, dobar je!". Ne, svrha je doci i reci e imas Tiotea za male pare, dobar je ima potencijal isl...i onda se dovede takav igrac ako je u mogucnosti! Cisse je prvi pik pardewa od kad je dosao kod nas, kao sto kaze nismo bili u mogucnosti da ga kupimo ranij, jer je mnogo kostao! Mi radimo trenutno dobar skauting, mada cisse je vec kompletan igrac, afirmisan...dolaze nam igraci sa potencijalom, abeid, moyo, i sl koji bi za koju godinu mogli biti svetska klasa, + nasi klinci, tipa "ridja banda" iz omladinaca, adam campbel, onaj mali golman, ne mogu se setiti kako se zove ima jos klinaca, phil arey mislim. To je novi sistem Newcastla da se koncentrise na scouting, kao sto rade arsenal, everton...i vise mi se svidja taj sistem nego sistem koji je ranije vladao da se dovode propale zvezde! istroseni igraci koji su vec prosli zenicu svoje karijere!

Slažem se u potpunosti, još samo da skauting malo poradi na nekim odbrambenim potencijalima i bićemo jaki k'o zemlja...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 15:22

Mislim da nam je skauting zadnje 2-3 godine odlican!Setite se samo pre par godina kad smo ispali iz lige kakav smo tim imali...Tim je bio pun zvezda i velikih igraca,i smelo tvrdim da smo te sezone bili 5 ili 6 tim lige,a mi smo ladno ispali!Za mene je to bila velika sramota,i nevidjeni blam...Od tog momenta klub je poceo da dovodi 'manje poznate igrace',ali se to ispostavilo kao odlican potez.Igraci poput HBA,Tiote,Cabaj,Santona,Dembe,pa i Marvoa i Obertana su odlicni igraci koji mogu jos napredovati i podici igru na jos visi nivo!!!Samo da se nadamo da ce nas predsednik zadrzati ovaj tim,i da ce ga postepeno jos vise ojacati i nece biti problema...Ima ovaj tim veliki potencijal, i samo treba strpljenja i jos mala nadgradnja i eto nas u samom vrhu vrlo brzo...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 15:28

to smo pricali i prosle godine kada smo imali Bartona,Nolana,Enriquea,Carrolla........da ce se graditi tim oko njih...i vidite da su otisli...ista prica...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? EmptySre 18 Jan 2012 - 21:51

Mrzi me da citam sve postove, samo sam video da se vodi prica oko skauta i igraca koji su dovedeni, kvaliteta rada itd.

Prosto i jednostavno: dosta igraca je doslo, nabrojali ste sve: Tiotte, Cabaye, da ne guslam i ja. Od toga 98% valja tj dokazalo se vec. Mislim da to govori da se radi ok tj da se nalaze dobri potencijali. Da smo doveli 2 pa jedan valja a drugi ne, tada bih i mogao da se slozim da nabadaju. Ovako, previse pogadjaju da bi bilo slucajno. Svakako bolje ovako nego preplatiti neko englesko govedo sa reputacijom. Imali smo takvih.

Papiss Demba Cisse ce nositi broj 9!

Boga mi, velika odgovornost!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Papis Demba Cisse u Njukaslu?   Papis Demba Cisse u Njukaslu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Papis Demba Cisse u Njukaslu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Demba Ba u Tottenhemu?
» Papis Sise uhvacen u KAZINU
» Demba Ba
» Demba Ba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: