Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn vs Newcastle

Ići dole 
+8
NUFC CRO
Savic
RIOT
spira
Thug
Srki
moody
Alan Smith17
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 13:11

utakmica je danas u 4.00 po našem vremenu...putujemo bez dosta igrača, svaki pozitivan rezultat je extra...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 14:44

mislim da cemo pobjedit danas ! Nismo slavili duže od mjesec dana.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 15:04

evo pa nađite steam
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=103744&part=sports

pošto mi je danas rođendan očekujem da će mi doneti dobar poklone (3 boda) iz blackburna

http://www.p2pstation.net/
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 16:33

Koliko vidim izvedena je najjaca postava:

01 Hartepr, 02 Colo, 03 Enrique, 06 Willy (nemojda kiksnes, svega ti), 12 Simpson, 04 Nolan, 07 Barton, 18 Јоnas, 24 Tiote, 11 Loven, 12 Best.

Kao sto rekoh na temi za to predvidjenoj-bestu nije nista Very Happy

Za sada (32') drzimo solidnih 0:0!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 16:53

pocepali smo ih, ali nema ko da da gol...mrtvi loven...mozda i udje letac...Very Happy kako ovo dvoje u spicu igraju, ne bi me cudilo...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:17

Bolje igramo, ali samo da ne useremo ko protiv Fulhama.Stvarno ne razumem...dajemo tri komada Liverpoolu,4 Arsenalu a ovim govnima ne umemo pa to ti je.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:28

Ja sam igrom zadovoljan. Ako ne damo gol ili ga primimo do kraja, nema veze, nismo imali sreće. Ali igra je bila na mestu.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:53

Jako smo dobro odigrali,ali smo izgubili 2 boda.Smrdljivi Blackburn...gade mi se te seljacke ekipe!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:55

Meni je Blackburn jedina gotivna ekipa pored Njuke. Mada bih naravno voleo da smo ih dobili.
Kakav nam je saldo tamo, ni bod nije los.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:55

a colo umalo gol....pucao u golmana..steta Very Happy
napad je katastrofa loven je imao dosta dobrih lopti od enriquea i nije nista iskoristio....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:58

Dobro je 0-0. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 17:59

Ljudi,cini mi se da je sa Birminghamom u sredu UTAKMICA SEZONE!Ako dobijemo,mislim da je opstanak jako blizu,u suprotnom bice zajebano.Oni su u formi,Zigic opet dao gol.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:01

Dobro je...pozitivna nula.
Potpisao bih X na svakom gostovanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:03

spira ::
Ljudi,cini mi se da je sa Birminghamom u sredu UTAKMICA SEZONE!Ako dobijemo,mislim da je opstanak jako blizu,u suprotnom bice zajebano.Oni su u formi,Zigic opet dao gol.

Lako za Žigića,samo da Martins ne proigra...zapravo,ne znam kako je završio njegov transfer,navodno problemi s dozvolom.Baš ću da prošvrljam.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:05

Dao ga u 90+3, pratio sam na xscoresu, nas nisam gledao. Nije tekma sezone, zasto bi bila. Mada pobeda moze lepo da nas odvoji, nije kriticno.

Ima lepih kandidata za CC: West Brom, Ham, Wigan, Wolvesi, ocekujem da ce i Blackpool da tone pri kraju, dosta su bodova uzeli... Tu ce bitka da se bije, mislim da smo mi mirni.
Mi cemo nekoga i da dobijemo do kraja, a za ove ekipe tesko da smem da garantujem.

Edit:

Sta lako za Zigica, pa onih i vadi iz govana. Veca je on opasnost od Martinsa. Martins igrao danas!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:15

Pa Srki,i mi cemo do kraja tesko dobiti neku tekmu...mucimo se,mnogo se mucimo.Danas je trebalo zgaziti ove ko crve.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:21

Ne brini. Mislim da ce biti sve ok. Mislim opstanak je tu. Opet kazem, Blackburn nam ne lezi nikako. Mislio sam da ce nas zveknuti lagano 2-0(1-0) i cao. Nisu losa ekipa, ne gube kuci tek tako. Tako da sam sa ovom nulom sasvim zadovoljan.

Dolaze nam, do kraja:

Bolton, Everton, Wolves, Manchester, Birmingham, West Brom.

Gostujemo:

Stoke, Villa, Blackpool, Liverpool, Chelsea.

Psce koja pobeda i poneki X. Dosta za opstanak...
Nazad na vrh Ići dole
Anti Mackem

Anti Mackem


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.02.2011

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:35

NUFC CRO ::
Dobro je...pozitivna nula.
Potpisao bih X na svakom gostovanju.

Osim protiv crnih macaka, naravno. Smile
Ja sam zadovoljan. Sigurni fixevi bi trebalo da budu protiv Wolvsa i WBA, ali polako...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 18:43

Bice tu bodova. Mozda nam doticne ekipe i maznu bod, sto ne bismo smeli da dozvolimo, ali uzimace se bodovi. Dok dodje Ben Arfa, Gosling...

Ne brinem se toliko, moguce da gresim ali nisam toliko prepadnut.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 20:45

Dobro smo odigrali, šteta što nismo imali završnicu.

Međutim, brine me što smo na samo 5 bodova od mesta koje vodi u drugu ligu.

Gledam ovaj raspored što je Srki ostavio, možemo pobediti kod kuće Wolves, Birmingham i WBA, dok u gostima možemo ići na pobede u Stoke-u i u Blackpool-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 23:22

Razlika izgleda mala ali iz perspektive klubova koji treba da je premoste kontam da deluje kao kuca. Samo da mi odigramo svoje, nikada se ne zna ko ce pasti od ekipa na SJP-u!

Mislim da smo ove sezone mirni. Mislim da ima zrelijih za CC.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptySub 12 Feb 2011 - 23:53

Ma i ja ocekujem da necemo ispasti, ali prije par kola imali smo i malo visih ambicija Smile Mada sam od pocetka sezone samo opstanak ocekivao,ipak jos uvijek ne mozemo reci da smo ostali, jer bilo je pretprosle godine zrelijih pa mi ispadosmo. I sto je najgore to nas nije razdrmalo. I dalje klub ide sa tom politikom.Ove godine smo dobro startali pa smo sad u relativno dobroj poziciji.Da smo lose krenuli u sezonu,ne bi mi imali te snage da se vratimo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptyNed 13 Feb 2011 - 0:12

Nije bas isto. One sezone smo morali da ispadnemo. Prvo se nagomilalo kojekakvo smece u klubu, pa smo se vec pre toga poizvlacili par sezona pa dodje red na nas. Ove sezone ocekujem tako neki plasman 10.-14. mesta. Mislim da je to realno. Ako ispadnemo pored Wolvesa, Wigana, W.Hama, West Broma, pa i Blackpoola onda nas stvarno treba politi benzinom i zapaliti!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptyNed 13 Feb 2011 - 9:04

One sezone nas je odusevio samo Bassong i niko vise...to sve govori...a ove sezone,odusevlljava nas pola ekipa....Jose Enriuque,Coloccini,Simpson,Barton,Nolan,Tiote,Gutierrez,pa cak i AMEOBI,malo Ben Arfa (igrali smo skoro celu sezonu bez njega,a covek je najveca zvezda Newcastlea),pa nas je odusevio i Carroll-sa njegovim odlaskom xD
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle EmptyNed 13 Feb 2011 - 12:14

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Blackburn vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn vs Newcastle   Blackburn vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Blackburn v Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Newcastle - Blackburn Rovers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: