Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn v Newcastle

Ići dole 
+2
Admin-Roby
m.c.t.
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyPet 30 Nov 2007 - 19:48

Subota - 16:00h

Nemam vremena da prevedem Neutral Preuzeto sa BBC-ijevog sajta...

Ryan Nelsen's ban means Blackburn boss Mark Hughes will have to reshuffle his side for the clash with Newcastle.

Andre Ooijer is likely to deputise with Brett Emerton at right-back as Rovers look to get back to winning ways.

Newcastle will make late decisions on defenders Steven Taylor (back), Abdoulaye Faye (hamstring) and Claudio Cacapa (knee) before naming their side.

Michael Owen (thigh), Damien Duff (foot), Peter Ramage (knee) and Celestine Babayaro (back) are all out.

Ovo ce inace biti 200-i dan kako Allardyce vodi ekipu. Nismo pobedili vec 5 nedelja Neutral

Prosle sezone smo ih pobedili sa 3:1 na njihovom stadionu.

Blackburn Rovers 1-3 Newcastle United
9 December 2006 - Ref: Dermot Gallagher
Blackburn scorer: Pedersen 47
Newcastle scorers: Martins 31, Taylor 35, Martins 90
Sent Off: Henchoz (Blackburn) 40
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyPet 30 Nov 2007 - 20:12

idemo na sve ili nista !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 0:21

Takodje sa BBCa od onog lika sto tipuje.
Samo se nadam da je ovog puta istripovao lose !
Blackburn v Newcastle

The 4-0 defeat to Aston Villa during the week was a shock result for Blackburn but Newcastle are all over the place at the moment.

I couldn't believe Newcastle's performance against Liverpool last week - they just didn't play at all - so I'm going for a home victory.

Prediction: 2-0
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:11

Obafe,Obaaa,Obafe,Obaaa,Obafe,Obafemi Martins OBAA !!!


gol za newcastle u 47 minuti....Newcastle osvaja faul,i Geremi loptu salje na levu stranu,gde se nalazi Martins,i postize gol za Newcastle ...kakav start drugog poluvremena ... cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:13

45:59 GOAL - Obafemi Martins
Blackburn 0 - Newcastle 1
Foul by Brett Emerton (Blackburn) on James Milner (Newcastle). Direct free kick taken right-footed by . Geremi (Newcastle) from left wing, headed goal by Obafemi Martins (Newcastle) (bottom-right of goal) from centre of penalty area (6 yards).Blackburn 0-1 Newcastle. Assist (cross) by . Geremi (Newcastle) from left wing.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Kad pre????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:18

52:34 GOAL - David Bentley
Blackburn 1 - Newcastle 1
Foul by Charles N'Zogbia (Newcastle) on Roque Santa Cruz (Blackburn). Free kick scored by David Bentley (Blackburn) right-footed (top-right of goal) from right channel (20 yards).Blackburn 1-1 Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:32

uzas 2-1 !!!! PAKUJ KOFERE SAM !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:33

pale
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:55

3:1
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 17:55

3 - 1!
Sad story!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 18:15

ili ti Sam history scratch
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 19:49

sa:nufc.blog.co.yu

Newcastle je doživeo i drugi poraz zaredom u Premier League.Ovoga puta poražen je na Ewood Park-u od Blackburn-a,rezultatom 3:1.

Allardyce je izveo sledećih jedanaest:Given; Beye, Rozehnal, Faye , N'Zogbia; Geremi, Butt, Barton, Milner; Martins, Smith.

Već u osmom minutu Nicky Butt je dobio žuti karton zbog starta nad David Dunn-om.

Sa druge strane Andre Ooijer je srušio Smith-a na ivici šesnaesterca ali je iz slobodnog udarca Milner pogodio samo živi zid.

Roque Santa Cruz je u 15.minutu mogao da Rovers-e dovede u vodjstvo ali je propustio sjajnu šansu.

U 24.minutu čini se da je stradalo koleno Faye-a.Umesto njega ulazi Carr.Beye prelazi na mesto štopera dok je Carr nastavio na svom mestu desnog beka.

U zaustavnom vremenu prvog poluvremena Rozehnal je poslao jednu povratnu loptu do Given-a,ovaj je nespretno reagovao,lopta je stigla do Bentley-a koji je uspeo da promaši veoma izglednu šansu za Blackburn.

Poluvreme: 0:0

U drugi deo igrači Newcastle-a su ušli sa željom da dobiju Blackburn

Već u 47.minutu Newcastle je i poveo preko Obafemi Martins-a.Nigerijac je sjajno reagovao na slobodan udarac Geremi-a i glavom loptu poslao iza ledja Brad Friedel-a za 0:1 i za veliko slavlje 70000 Toona Army na Ewood Park-u.0:1,minut 47.

Sjajnu priliku za 0:2 je propustio Joey Barton.

Vodjstvo Newcastle-a je trajalo samo sedam minuta.N'Zogbia je srušio na ivici šesnaesterca Santa Cruz-a.Mladi David Bentley je sjajno izveo slobodan udarac i lopta se našla u mreži iza ledja Given-a za 1:1,minut 54.

Martins je u 66.minutu glavom šutirao preko prečke Friedel-ovog gola.

Za totalni preokret pobrinuo se Bentley koji je u 68.minutu ponovo uspeo da savlada Given-a za 2:1,minut 68.

Pet minuta kasnije Allardyce kreće na sve ili ništa i u igru umesto Carr-a ubacuje Vuduka-u.Newcastle se transformiše u 3-5-2 formaciju.

Navijači Blackburn-a su počeli da skandiraju "You're getting sacked in the morning" ...upućeno naravno Allardyce-u.

N'Zogbia u 74.minutu u šesnaestercu domaćih pogadja Santa Cruz-a u ruku ali sudija ostaje nem.

Još jednu povoljnu priliku za izjednačenje propustio je James Milner...

I onda u zaustavnom vemenu Turski veteran Tugay postavlja konačan rezultat 3:1 za Blackburn,minut 93.


Konačan rezultat: 3:1

Man of the Match: David Bentley

Sastav:Given; Beye, Rozehnal, Faye (Carr, 24, Viduka, 70), N'Zogbia; Geremi, Butt, Barton, Milner; Martins, Smith

Sudija:Martin Atkinson (West Yorkshire)

Gledalaca:27,477(7,000 Toon Army sa zastavom Big Sam's Blac 'n' White Army)

P.S.
Newcastle je pružio zaista solidnu partiju i igrači su delovali kao tim...ali odbrana nam je ponovo došla glave.Šta se dešava?Pravi timovi i kada loše igraju oni pobedjuju a mi i kada dobro igramo ne možemo da pobedimo!!!

Samo jedan bod od mogućih osamnaest!!!Očito da nešto ne valja...Valjda Allardyce ima odgovore?Ako ih nema...dati mu novac za taxi...


Poslednji izmenio dana Ned 2 Dec 2007 - 13:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 21:24

Po tvojoj analizi nismo lose igrali ali sta nam to sad vredi Mad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptySub 1 Dec 2007 - 21:47

Miki ::
Po tvojoj analizi nismo lose igrali ali sta nam to sad vredi Mad

Pa sve sam rekao ovom rečenicom:Pravi timovi i kada loše igraju oni pobedjuju a mi i kada dobro igramo ne možemo da pobedimo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 0:37

Miki ::
ili ti Sam history scratch

'ajte vi, najurite Sama. Slobodno. Da vidim ko ce bolje da prodje sa ovakvom "podrskom" i verom u ekipu.
Ja izrazavam razocarenje u "ljubitelje i navijace" NUFCa! Otvoreno!
Za Njuku navijam od 5. osnovne a sad sam 5. faxa uz 2 obnovljene godine. I uvek sam bio uz Newcastle United. Naravno most happy sam bio dok je bio Bobby jer sam ih tad i gledao i malao postao vise od pukog posmatraca. Ali ovako los prijem coveka koji se uhavtio (ocigledno) pogresnog posla da jedan promaseni klub vuce na pravi put me stvarno deprimira. Po prvi put mi je zao, ne nas, nego nekoga ko se prihvatio da nas vadi iz govana.
Nema, braco moja, bezbolne operacije. A vi jebite hirurga pa crknite od zapaljene rane!
E to je neka kraca poenta! A srdzba je mnogo dublja!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 4:45

Nisam se mnogo uznemirio zbog ovog poraza (iako sam igrao dvojku)... Zadnjih par sezona mi je odebljalo zivce tako da ja isto ne bih menjao menadzera. Mnogo vise bi me smorilo da dovedemo opet nekog sledeceg, pa da i on opet odradi toplo-hladno, jednu polu sezonu - sezonu ... i tako u nedogled.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 14:01

Kako javljaju ostrvski mediji a pre svih The News Of The World,Times i BBC,sreda je dan-D za Sam Allardyce-a.

Ukoliko na St. James' Park-u doživi poraz od Arsenal-a,on jednostavno odlazi.

Njega će na klupi,navodno zameniti Alan Shaerer koji nema dana trenerskog iskustva !!!

Ako se ovo dogodi(a nadam se da neće),bila bi zaista bruka otpuštati Allardyce-a posle samo pet-šest meseci.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 14:09

To nek dodje Alan Shaerer barem ce imati vise autoriteta od ovog debelog bizgova a i ko poznaje bolje Newcastle od Shearera
cheers sunny


A ti Sam-e mars u smrdljivi Sunderland
Blackburn v Newcastle ALLARDYCE_Sam_19800823_TE_L
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 14:42

Shearer jeste legenda ali uopšte ne mora da znači da je dobar trener! Iako ga gotivim ekstremno to je istina.
Ali rekao sam već da sam razočaran, ako majure Sama onda nek se teraju u pičku materinu kretensku.
Nadao sam se da će kad dođu novi ljudi klub da se stabilizuje. A ovi srljaju ko majmuni najgori. Otkačiće iskusnog i sjajnog menadžera i dovešće legendu kluba koja nema pojma sa vođenjem ekipe No
NEBULOZNO!
Ako to urade - nek mi se napasu qrčine! Sve go majmun!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 15:31

Očito su ponovo turbulencije u našem voljenom klubu.

Kažem,nadam se da neće otpustiti Allardyce-a iako je teško očekivati da ćemo ostati ne poraženi protiv Arsenal-a.

Što se tiče Shearer-a,on zaista dobro poznaje Newcastle ali nema niti jednog radnog dana na trenesrkoj klupi.Prvo bih voleo da ga vidim jedno 2-3 sezone na klupi,recimo Hartlepool-a pa tek onda za jedno desetak godina na klupi Newcastle-a.Dakle sa nekih njegovih 47,48 godina a ne odmah.To su prave godine za vodjenje velikog kluba(iako mi mislimo da smo veliki klub).

Možda dovojac Ashley/Mort već imaju nekog keca(Mourinho,Capello) u rukavu kojeg bi doveli umesto Sam-a.Ako imaju nekog zaista dobrog onda neka ga i smene.U suprotnom ako imaju nekog poput Souness-a,Martin Jol-a,Roeder-a i ostalu boraniju,onda neka ostave Allardyce-a i dovešće on stavri na svoje mesto.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 15:45

Ma kakav Mourihno ili Capello, teorije nema. Pa njih ne zanima da uzimaju ovakve klubove. To ce biti cudo ako nas neko od njih uzme. Meni nije jasna poenta menjanja trenera SADA. Sta, kao imamo sanse da budemo sampioni!?
To je uvlacenje u dupe navijacima koje se uvek obije o glavu. Kroz ova sranja mora da se prodje. Moramo da sagledamo gde smo i sta smo. Allardyce nije lose igrace doveo, anjgore je odmah odjebao - mislim da ima ideju sta i kako. Menjati trenera sad je imbecilstina. Shearer treba da uci uz nekoga iskuznog, bas kao sto je Mourihno uz Bobbyja. E to je posao. Da se nauci i nasledi prethodnika.
Ma nemogu vise ni da komentarisem koliko mi je sve to imbecilno. Imbecilan klub sa imbecilnim navijacima a i ja sam imbecil...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 16:12

I na kraju ispada da je bio u pravu onaj ludi Ruud Gullit kada je popio otkaz posle zaista smešnih rezultata.

Ruud je rekao da Newcastle vode gomila neznalica i da je to jedan klub bez ambicija u kojem se ne zna šta ko radi!!!

I tačno tako.Kod nas svi sve znaju a ustvari niko pojma nema.A i ambicije su nam smešne...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 17:27

Srki ::
Miki ::
ili ti Sam history scratch

'ajte vi, najurite Sama. Slobodno. Da vidim ko ce bolje da prodje sa ovakvom "podrskom" i verom u ekipu.
Ja izrazavam razocarenje u "ljubitelje i navijace" NUFCa! Otvoreno!
Za Njuku navijam od 5. osnovne a sad sam 5. faxa uz 2 obnovljene godine. I uvek sam bio uz Newcastle United. Naravno most happy sam bio dok je bio Bobby jer sam ih tad i gledao i malao postao vise od pukog posmatraca. Ali ovako los prijem coveka koji se uhavtio (ocigledno) pogresnog posla da jedan promaseni klub vuce na pravi put me stvarno deprimira. Po prvi put mi je zao, ne nas, nego nekoga ko se prihvatio da nas vadi iz govana.
Nema, braco moja, bezbolne operacije. A vi jebite hirurga pa crknite od zapaljene rane!
E to je neka kraca poenta! A srdzba je mnogo dublja!

Potpuno se slazem sa tobom. Nije Olerdajs jedini krivac za katastrofalne rezultate. Izveo je trenutno najbolji sastav,al kad ne ide onda ne ide...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 17:29

No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle EmptyNed 2 Dec 2007 - 19:17

Vidis kako se mi lepo slazemo:)
MA budale, oterace iskusnog trenera zbog budalastina. Ne ide, pa sta. To je fudbal! Nekad pobedjujes, nekad ne. Ne moze trener da se menja svaki put kad je neki klimav period. velike ekipe na veliki nacin izlaze iz krize. '99. smo se posle 8 susnih kola izvadili protiv Sheffielda nabivsi im isto toliko golova. Mora da krene ali tesko da ce bas proyiv Arsenala.
Ma mislim da se vise tracari nego sto je istina da ce da menjaju Sama. Ali ne valja kad se pravi takva atmosfera! To je lose po ekipu. U Blackburnu smo igrali bolje i to mi daje nadu da ce doci bolje igre. Ali Arsenal... Tu nam je bod kao kuca!
Ako stvrano smenimo Allardycea sada onda Gullit ne da je bio u pravu nego mu svaka cast na poenti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blackburn v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn v Newcastle   Blackburn v Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn vs Newcastle
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Newcastle - Blackburn Rovers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: