Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Andy Carrol u Liverpool-u

Ići dole 
+15
Dinko
NUFC CRO
RAMMS+EIN
NUFC96
moody
Alan Smith17
RIOT
Thug
NUFC_LO
NewBoy
Admin-Roby
spira
Savic
Srki
m.c.t.
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:02

Pa, ništa drugari. Očekujte u letnjem prelaznom roku novi egzodus. Sigurno odlaze Jose Enrique, Barton, Tiote, odnosno sve što vredi.

Muka mi je od ovog kluba, verujte mi.

Alan Shearer reckons the Toon Army will be spitting feathers about Carroll's exit. He said: "I think they'll be angry. They'll feel hard done by. He's just recently signed a new contract."
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:07

October 8th 2010: “All I have ever wanted to do is play for Newcastle. That’s been the case since I was a teenager, playing for the juniors and deserves, and it’s still the same now. Every time I pull on the black and white shirt – and even more so now that I have number nine on my back – it means the world to me so to be able to do that for at least the next five years is brilliant.”

3 months later, Andy Carroll hands in a transfer request and is in talks to join Liverpool.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:07

DOVEDU LI ELMANDERA ILI HESKEYA A POGOTOVO ELMANDERA ZA16M A VRIJEDI 5 UCINIT CU NESTO, NEZNAM STO ALI OCU NESTO Mad Mad Mad Mad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:10

opusti se brate, nece nikog dovesti...te pare su spiskane na crveno...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:17

Ma sve je isto to pričao i danas 31. januara 2010. godine. Zakazana je bila konferencija za štampu, na kojoj bi bilo objavljeno da carroll ostaje.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:29

Savic ::
Ma sve je isto to pričao i danas 31. januara 2010. godine. Zakazana je bila konferencija za štampu, na kojoj bi bilo objavljeno da carroll ostaje.
???
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:30

Daniel Sturridge prešao u Bolton na pozajmicu. Možda ovi puste Elmander-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:34

Alan Smith17 ::
Savic ::
Ma sve je isto to pričao i danas 31. januara 2010. godine. Zakazana je bila konferencija za štampu, na kojoj bi bilo objavljeno da carroll ostaje.
???

Samo pet šest sati pre njegove želje za trasnfer listom, dao je intervju Lee Ryder-u za Chronicle Evening u kojem je rekao da želi da ostane u Newcastle-u.

Danas je bila zakazana konferencija za štampu, gde su trebalo da se pojave Carroll , Pardew i Llambias, na kojoj bi se reklo da Carroll ostaje u NUFC-u. Carroll je danas bio u trening centru , gde je trebao da snimi reklamu za Umbro sve u dresu Newcastle-a, ali kad je čuo da ovi nude 35 miliona funti, promenio je mišljenje i zatražio od kluba da ga stave na trasnfer listu.

Mada, možda ga je Ashley zamolio da to uradi, kako bi gnev prebacio na Carroll-a a ne na sebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:41

iskreno kriv je newcastle, ne može igrac ostati u klubu koji je za kurac. Nemojte ni 1 % kriviti Carrolla, da smo mu ponudli ikakve uslove ostao bi. Sta ce on da ide na stadion na kojem se pravi zasebna prostorija za ČIUVAVE od Irelanda. KOJIII KURAAAC !!!!!!!
I koji ba Elmadner, govno, za vih 35 mil smo mogli Džeku dovest da deremo ko ljudi. Jebo vas Elmadner i heskey zajedno, nemaju pojma, dao Elmo jedan go kad je predriblo 2-3 igraca - jaka stvar. Sad cemo promovisat i mladjeg Ameobija i eto ga napad. Razumijem da su prodali Carrolla, ali gdje ce te pare. baš me zanima. Bit ce ko i željo kad je dobio 2 miliona od transfera DŽeke :"pokrit cemo dugove!"" , "a ostalo" - pita novinar, kažu iz Želje : " ostali nek cekaju" XD

PLACEEE MI SEE
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:47

Ovo je bas tezak udarac. Nisam ocekivao ovakvo sranje No
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 21:59

Izdao je svoj klub,svoj grad,svoje navijace,svog idola Shearera,i ""svetinju"" 9-ku zbog para! Nije Ashley kriv...odbijao je sve ponude...i eto,ode Carroll u poslednji cas,zinula mu picka za parama...nece Carroll biti nesto posebno....decko se razbija od alkohola,tuce saigrace,tuce devojku...

Necemo dovesti zamenu,to je sigurno! koji crni Elmander i Carlton Cole....Elmander ima 29 godina,i za njega da se izdvoji 10 miliona funti??? o boze...A Carlton Cole je ocajan! Mislim da bi Artem Milevsky bio idealna zamena za Carrolla...slicni su igraci.Dobra zamena bi bila i Nicolas Bendthner kako se vec pise jebem ga...Gomis bi bio dobar,i Melvut Erding,Yanis Tafer,Yanick Djalo....ima tu dosta igraca...ALI NEMA SE VREMENA!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 22:17

10M za Elmandera kad hoce da ga dovedu u 5do12. Inace, po meni sasvim solidan igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 22:30

Srki ::
10M za Elmandera kad hoce da ga dovedu u 5do12. Inace, po meni sasvim solidan igrac.
10m a ima ugovor samo do kraja sezone plus ima 30 godina i vrijedi samo 5m Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 22:51

Sami smo sebi stavili! Ne vredi ni Carroll toliko pa su ljdui dali koliko kazu da jesu. Tako ne vredi ni Elmander, ali situacija je takva.

Opet kazem, po meni sasvim ok pojacanje. Ako ga bude.

Naravno, svi smo u popizdu zbog ovoga sto se desilo ali sada je kasno. Nema nazad.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyPon 31 Jan 2011 - 23:07

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Image5vc

The Sun: Andy Carroll set to be confirmed as a Liverpool player in the next hour.

Andy Carroll contacted editor Steve Wraith today via text to say, "I'm gutted to be leaving my home town club, i was told to go. I didn't want to leave that's why I signed a 5 year deal. I was pushed out of the door." Andy asked us to make this public to all fans- Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 0:21

place mi se Sad
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 4:11

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Carroll01_4d474689b6d2d302412837
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 9:14

Na CNN-u gledao sam sportske vijesti i pisalo je da je Carroll otisao za 56M $




Mora da je neka greska na CNNu .. nemoguce da je otisao za 56 M ..
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 9:57

NewBoy ::
Na CNN-u gledao sam sportske vijesti i pisalo je da je Carroll otisao za 56M $




Mora da je neka greska na CNNu .. nemoguce da je otisao za 56 M ..

otišao za 35 miliona funti = 55,7 miliona dolara
to je to
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 10:32

Juce sam bio zauzet (trazio novi stan) kad imam sta i cuti pred spavanje.
Kad se malo smirimo ostaje nada da ce debeli dobiti u ovoj kockarskoj igri.
--Prodao igraca preko njegove realne vrijednosti i sa sumnjivom buducnosti ako uzmemo u obzir ponasanje,mada mislim da ce on postati standardan u Liverpool-u i reprezentaciji.
--za te pare nece dovesti nikoga,jer se nada da necemo ispasti,a realno ovako smijesni ne mozemo u evropu
--najupitnija stvar-dovesce na ljeto za te pare nekoliko igraca koji ce popuniti rupe.

Jedino je problem sto mu niko ne vjeruje da ce tako uraditi ali sta se moze
Ma koliko ga ne volio,covjek iskesiro pare,kupio sebi igracku i zajebaje se,a mi mozemo samo da bjesnimo.
Navijaci mogu bojkotovati,ali to je uvijek privremeno,vrati se sve na staro jer niko od nas se nece odreci kluba koji volimo i na tu pricu ovaj igra.
Zao mi je sto je otisao ali ako neko zeli da ostane zapamcen kao jedan od najboljih igraca mora da ode iz ove komedije od kluba

Newcastle United je bio mnogo vise u periodu kad je Shearer bio tu pa ipak on dobija samo desetinu respekta koji zasluzuje zato sto vecinska fudbalska javnost pamti samo one koji osvajaju nesto i igraju u dobrim klubovima,nazalost sto je tako ali tako je.

Jedino je upitno sta ce ovaj osvojiti sa Liverpoolom-Jetrenim bazenom
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 11:59

Svakako je otisao u bolji klub, za njega je npredak.Bolji klub, bolje pare, razmilsjanje o prva 4 mesta a ne borba za opstanak...

Ne mogu da shvatim da navijaci odbijaju bojkot, ne znam sta imaju da izgube. Pa ovo odavno, kao sto sam govorio, nije njihov klub. Vec je debeli sebi uzeo jedan fudbalski kompleks i sada se on tu zeza, igra igricu. Pa ne moram da placam i podrzavam ga direktno u tome.

Nek se jebu i oni!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 12:23

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 12:26

Upravo je to ono što sam ja napisao juče, da ga je Ashley možda naterao da zatraži da se stavi na transfer listu. Međutim, i kad je stigao u Liverpool, ako baš toliko voli Newcastle kao što priča, mogao je reći liverpool-u NE!!!

GUTTED CARROLL: I WAS FORCED OUT

Andy Carroll has claimed he was "pushed out the door" at Newcastle despite apparently submitting a transfer request.
Carroll has joined Liverpool in a £35m deal and has - according to the Daily Star - quadrupled his wages to £80,000 a week.

But the newspaper has obtained texts from Carroll to Steve Wraith, editor of fanzine Toon Talk, in which he makes it clear that Newcastle were the driving force behind the deal.

Carroll agreed that the Daily Star could publish the texts so his fellow Newcastle fans know that he did not turn his back on the club.

The texts were sent between 1pm and 4pm after Carroll had been informed of a renewed bid from Liverpool.

Text One: 'They have kind of said we don't want u but want me to say I wanna go. And I said I don't wanna go.'

Text Two: 'I don't know mate. Gutted tho.' (In reply to question: 'what's happening?')

Text Three: 'They said they wanted the money'

Text Four: 'Gutted to be leaving but I was kind of pushed out the door'


Text Five: 'Just what I've just said really. Gutted to be leaving my home club but I was practically told to go. Don't want to leave. that's why I signed 5 year deal.'



Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 13:20

Naravno da je mogao da odbije Liverpool ali kako da ostanes u klubu gdje ti onaj koji je glavni (a to je vlasnik,ma sta mi htjeli) kaze da zeli da odes.Kako da ocekujes da ako ostanes imas normalne uslove za dalji razvoj karijere. A ima dugorocan ugovor,i sta da su ovi konji poceli da ga zezaju,a ne moze da ode? To naravno pod uslovom da ovo nije samo prica da mu neko ne bi razbio nos kad dodje kuci da proseta gradom.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 EmptyUto 1 Feb 2011 - 13:48

ko zna sta iza ovoga stoji...mada mislim da ga je oterao debeli da uzme kintu...ali ljudi vec mesec dana igramo bez njega, i mozemo videlo se uz malo srece...da bangavi uradi nesto, i loven pajser...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Andy Carrol u Liverpool-u
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» zbogom Andy
» BIG Andy Carroll
» Andy Carroll #9
» Andy Carroll dvostruki stelac
» Andy Ogle - Geordie UFC borac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: