Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Andy Carrol u Liverpool-u

Ići dole 
+15
Dinko
NUFC CRO
RAMMS+EIN
NUFC96
moody
Alan Smith17
RIOT
Thug
NUFC_LO
NewBoy
Admin-Roby
spira
Savic
Srki
m.c.t.
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyNed 13 Feb 2011 - 22:30

Kikirez: Andy, sta ja treba da radim?

Andy: Da se ne kurcis... Bio jedan pre tebe, mnogo se kurcio, dokurcio mi i odgrizao sam mu uvo. CELO! Ubise od dranja, kao Van Gogh!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyNed 6 Mar 2011 - 20:07

U Chelseau su brzo shvatili da je prodaja Torresovog dresa poput printanja novca
Petak, 04.02.2011.

Potrošiti 60 milijuna eura na sjajnog napadača sa problematičnim mišićima zadnje lože možda zvuči užasno i vrijedno još jedne žalopojke o užasima modernog nogometa. Ali, treba se zapitati je li to doista za osudu kada vam jednostavno printanje imena tog igrača na dresove omogućuje u najmanju ruku povratak tog novca.

Zaboravite trofeje i osvajanje naslova, vrhunski nogomet je danas biznis i sve se vrti isključivo oko novca.

Evo što kažu brojke:

Chelseaovo rekordno 60 milijuna eura vrijedno pojačanje je već kralj prodaje dresova: na jedan dres koji Liverpool proda sa imenom Andya Carrolla, Chelsea ih proda 250 sa imenom španjolskog napadača.

Potražnja za domaćim dresom Chelsea sa Torresovim imenom je trenutno 40% veća nego kada je prije tri godine stigao na Anfield.

Dresovi drugog Liverpoolovog pojačanja Luisa Suareza su 380% popularniji od Carrollovih, ali to je još uvijek 30 puta manje nego u slučaju Torresa.


Protekle dvije sezone dres sa Torresovim imenom bio je najprodavaniji u Engleskoj, popularniji čak i od onog sa imenom Cristiana Ronalda u sezoni 2008./2009., iako je postizao manje golova i nije osvojio nijedan trofej. A sudeći po činjenici da se njegovi dresovi u Chelseau prodaju 40% bolje nego u Liverpoolu, čini se kako je londonski klub već na dobrom putu da vrati uloženi novac.

Kad već spominjemo Ronalda, od travnja 2010. godine igrač koji je Real koštao 95 milijuna eura donio je prihod od 120 milijuna eura na prodaji 1,2 milijuna dresova sa svojim imenom samo u Madridu (ponavljamo: samo u Madridu, bez ostatka Španjolske i svijeta).

Naravno, Chelsea će ovu zaradu morati podijeliti i sa samim Torresom, budući da nogometaši danas zarađuju ne samo šutajući loptu nego i glumeći manekene, a uz to mu isplaćivati i ogromne mjesečne plaće, ali sa sigurnošću se može reći kako će 60 milijuna eura potrošenih na Torresa izgledati puno manje u isto vrijeme sljedeće godine.

Stoga, kada sljedeći put budete razbijali glavu time zašto klubovi daju tako velike novce za nove igrače, sjetite se njihovog marketinškog potencijala. A onda zabijte glavu u najbližu wc šolju i ispirite je dok ne počne sljedeća utakmica...

Očigledno da Carrollovi dresovi i nisu baš primamljivi. Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyNed 6 Mar 2011 - 22:28

Dobrim dijelom su tu krivi i navijaci koji daju mjesecnu platu za komad krpe koju dovoljno ne cijene ni oni koji je nose.Takodje daju i masne pare za ulaznice na utakmice na kojima se neki prenemazu.Ma lijepa grcka,inace ne volim huliganizam ali trc'o bi ti meni da znas da ce te neko sutra na semaforu prebiti ako budes lijen i da ce ti dati zivot ako budes dobar.U nizim ligama u engleskoj to jos postoji,igra se za klub,a u premier ligi samo cirkus je bitan,postace ko NBA-samo show za debele ljude koji imaju para i nista vise.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyNed 6 Mar 2011 - 23:50

Ma koju mesecnu platu, Dinko, za njih je da kupe dres kao tebi i meni da kupimo gace na buvljaku.
Pre dve godine sam putovao vozom za Makedoniju, naleteo na neka dva klinca Engleza koji su isli za Solun. Upali u neku pricu sa njima, jedan od njih dvojice nam je rekao da kao cuvar, nadgledac nekog decijeg igralista je zabadao dnevnicu oko 50ak funti. Da ne pricamo o ljudima koji rade ozbiljne poslove. Znaci za dnevnciu taj balavac kupi dres kako hoce. To je skupo nama jer smo bednici, njima je to zaista smesno.
Samo sto izrada tog dresa kosta funtu a proda se za 45, puta broj komada... Otud kinta!

Za sve ostalo sto si rekao mislim da si apsolutno u pravu. Bas sam sada pricao sa nekim drugarom kako nema vise igraca koji su uz klub pa sta bude. Samo da cuje da ga trazi neki Liverpool ili Manch. paljba. Bezdusne pizdice, bas kao Carroll. A dace bog pa nece uzeti ni jedan trofej pa neka ga sisa onda!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 8:10

Znam da Engleska ima visi standard ali i oni imaju svoju sirotinju koja isto tako kupuje sve u vezi kluba. Mada znam da milione uzimaju i prodajom tih stvari na dalekoistocnom trzistu jer oni tamo su najmahnitiji po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 8:29

debil je debitovao juce...a sto se dreseva tice pa to je odavno poznato...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 11:33

Imaoje jedan sut glavom cim je usao i par vukljanja lopte i to je to. Ko ga jebe. Kao i ceo Liverpool. Jebe mi se za klosare!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 17:13

@ Srki

Nedavno sam negdje pročitao da je prosječna plača u Engleskoj negdje oko 600 i nešto funti, mjesečno do 2500 funti. Znači englez sa prosječnim primanjima može kupiti oko 50-60 dresova mjesečno, a kad još dođu sniženja, pred kraj sezone sigurno i više, tako da kao što si ranije napisao cijene dresova su za njih smiješne...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 18:44

Pa dobro a njih jesu dresovi jeftini ali moraju ti ljudi i nesto drugo kupiti osim dresova Smile Ne jedu se dresovi.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 19:19

Dinko ::
Pa dobro a njih jesu dresovi jeftini ali moraju ti ljudi i nesto drugo kupiti osim dresova Smile Ne jedu se dresovi.

Ma znam, ali to sam samo tako napisao da se vidi da zapravo oni na jedan dres potroše manje od 2% svoje mjesečne plaće, a to baš na Balkanu i nije tako Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 19:44

kod nas na buvljaku das 5% za neku kopiju u kojoj se znojis i smrdis kao seljacina u tramvaju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 20:05

Dinko ::
kod nas na buvljaku das 5% za neku kopiju u kojoj se znojis i smrdis kao seljacina u tramvaju Smile
meni ta sintetika, plastika poliester smeta nebi ranjen nosio to...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 21:41

Alan Smith17 ::
Dinko ::
kod nas na buvljaku das 5% za neku kopiju u kojoj se znojis i smrdis kao seljacina u tramvaju Smile
meni ta sintetika, plastika poliester smeta nebi ranjen nosio to...

u potpunosti se slažem, ali ipak više voli i taj najlon nego nista
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 22:20

Ja imam "nemoj da se slučajno oznojiš" dres,al ko ga šiša.Njukaslov je.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 22:54

Ti dresovi sluze da stoje na zidu kao zastava.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 7 Mar 2011 - 23:28

Poenta i jeste u tome da je za njih, Engleze, taj dres na nivou (sa cenom) krpe. Kontam da tamo svaki navijac, bilo kog kluba, ima 62 garniture dresova sa brojevima najboljih igraca po sezonama. Njima je to dostupno kao nama pivo na trafici.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyČet 10 Mar 2011 - 20:19

ne znam da li gledate braga-liverpool? ali usao je carrol, i kaze komentator sad ce liverpool morati da lici na newcastle, gde su jonas i NOLAN bombardovali carrola sa boka...da li je lik odgledao i jednu nasu tekmu?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyČet 10 Mar 2011 - 21:19

Nije! Jonasa je pogodio da je krilo, a za Nolana i dalje ne zna gde igra.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptySre 16 Mar 2011 - 20:35

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 11 Apr 2011 - 21:19

evo konjina je dala prvi gol za pool...i odmah mu navijaci pevaju, there is one andy carroll, just only one andy carroll...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 11 Apr 2011 - 21:40

Thug ::
evo konjina je dala prvi gol za pool...i odmah mu navijaci pevaju, there is one andy carroll, just only one andy carroll...
dao evo jos jedan glavom.....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyPon 11 Apr 2011 - 22:35

Smem pare da polozim da ce nama 01. maja da ubaci jedno 2 komada!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyUto 12 Apr 2011 - 9:52

Videcete kad ne da u 2 tekme gol,kako ce mu pevati usrani Kop!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyUto 12 Apr 2011 - 14:22

Liverpool-ovi izvikani navijači su među najgorima u Engleskoj. Čuveni Kop peva samo kada ide lepo i pesme posvećuje samo onima koi su u formi. Nemam nikakvu sumnju da će Andy imati padove u formi, kada će osetiti koliko samo navijače boli kurac za njega i 35 miliona funti koje je klub dao za njega.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 EmptyUto 12 Apr 2011 - 17:47

@ Riot

Evo šta sam napisao 7. marta 2011. godine.

"Polako Andy, videćeš kad se zaređa dva-tri poraza, a ti loše odigraš, vrlo brzo ćeš i ti postati boo boys. Nije Kop uvek raspoložen kao juče protiv Manchester United-a".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Andy Carrol u Liverpool-u   Andy Carrol u Liverpool-u - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Andy Carrol u Liverpool-u
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Andy Carroll #9
» zbogom Andy
» BIG Andy Carroll
» Andy Ogle - Geordie UFC borac
» Andy Carroll dvostruki stelac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: