Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Wigan Athletic

Ići dole 
+9
Philips
tinno
m.c.t.
Dinko
NUFC CRO
Srki
Savic
Admin-Roby
spira
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptySub 16 Okt 2010 - 23:22

Sve više i više mi je muka od Perch-a. Krivac je kod oba gola jer je on kao desni bek čuvao N'Zogbia-u koji je igrao levo krilo. Insomnia kako ga je nazvao Joe Kinnear je pokazao da nikad ne spava. Nije mi jasno kako je kod prvog gola mali nadsvisio u skoku i Perch-a i Williamson-a u skoku, koji je od N'Zogbia-e viši za dve glave.

James Perch je imao još jedan kiks kada je loše procenio let lopte u drugom poluvremenu, dok je u prvom poluvremenu imao jedan katastrofalan centaršut.

Naša odbrana je isuviše daleko od golmana Krul-a, otud i puno prostora za kontranapade protivnika i za "luftanje" u odbrani. Igramo konstantno na offside zamke, ali da bi igrao takvu igru, zadnja linija mora biti veoma uigrana, a naša to sigurno nije. Jedva čekam da se u startnih XI vrati Danny Simpson umesto Perch-a (jednostavno, dečko nije dovoljno dobar za PL). Coloccini standardno dobar, kao i Enrique, dok je Williamson odigrao vrlo slabo.

Kevin Nolan danas nije igrao jer je dobio nekakav udarac na jučerašnjem treningu. Takva je zvanična izjava, mada mislim da ga je Hughton ostavio van tima jer je očajan u poslednjih nekoliko utakmica.

Vezni red danas nam je bio smešan. Guthrie nije igrao pet meseci i ovaj ga odmah stavi u startnih XI. Videlo se da je izgubio na brzini i da mu još treba nekoliko utakmica za rezerve, kako bi podigao fitness level i kako bi dobio onaj osećaj za loptu. Joey Barton je bio borben, ali one njegove duge lopte me sve više podsećaju na one bunar lopte od Nicky Butt-a. Jako i neprecizno. Barton je danas takođe izgubio loptu u situaciji koja je predhodila drugom golu Wigan-a.Tiote borben ali imao je par situacije gde je vrlo lako mogao da izgubi lotpu u situaciji kad je mogla da sevne kontra za goste. Jonas Gutierrez iako je imao par prodora po levoj strani i namestio gol Ameobi-u + je izveo onak korner kod drugog gola je bio potpuno raštimovan, Ne znam šta se sa njim dešava, ali ... ne znam...Kasnije je u igru ušao Routledge, koji je samo brz i ništa više. Nema centaršut, ne može da predlibla ni igrača koji ga čuva, većito nešto petlja...

Carroll borben, solidan, trudio se, namestio drugi gol, ali neće ga gol. Lovenkrands ni bleda senka igrača od prošle godine. Njega iznenadi lopta u šesnaest metara a on igra špica. Svašta. Mislim da je on već prošlost i da pre njega uvek Ranger treba da dobija šansu (iako ga danas nisam video ni kad je ušao u igru). Ameobi je dobio šansu zadnjih pola satai i iskoristio je.

Trenutno su nam Coloccini i Enrique ubedljivo dva najbolja igrača.

Biće ovo teška sezona. Ne dobijamo utakmice u kojima bi morali da pobedimo (Blackpool, Stoke, Wigan), dok smo "napaljeni" protiv big guns-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 0:00

Realno je kod oba gola Williamson usrao. Nadskoci ga kepec za dve glave nizi od njega!
Inace oba gola smo primili iz apsolutno iste akcije, ako ste pirmetili. Samo sto je kod prvog smrdljivac iskompleksirani zategao glavom dok je drugi odradio nogom.

Sto se Nolana tice: nije mi bio toliki trash zadnjih par tekmi. Cela ekipa upadne u neku letargiju i camotinju tako da onda tu niko ne moze da bude najbolji. Nesto se desava sa njima, nekako tonu. I onda kad vise nemaju gde (kao danas), nabiju gas i uspeju da se iscupaju. Dakle moze! Nije mi samo jasno zasto od starta nisu oni ti koji kidisu nego pustaju kojekakve bednicke ekipe da im drze slovo. Pogotovo na SJPu! Pa tu imas 50,000 manijaka iza sebe - ne razumem cemu prepustanje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 10:17

@ savic

ok potrudti cu se, ali eto malo cudna imena koja ne spominjem cesto i ne napišem ih dobro uvjek, al kontam ajd da razumijete o kome se radi. Do sad kad god sam pisao imena "Fabricio Coloccini" i "Jonas Gutierrez" upisivao sam u google da vidim jel dobro. Što ne znaci da sam ih svaki put dobro napisao. OD SAD BEZ GREŠAKA Wink

ispravljeno !
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 11:52

Opusteno, kontamo o kojima se radi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 16:57

ma hajde neka treba malo, ako mi ne napišemo dobro imena naših igraca pa ko ce drugi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: dobitna postava   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 19:50

nufc4-4-2
....................krul...............
r.taylor...campbell....coloccini....enriqe
....routledge...tiote...barton...jonas
..............carroll....ranger......

a formacija 4-5-1 slicna samo s nolanom u sredini i ranger vani.....

ranger kad god igra zabija...neznam zasto ga ne forsiraju..pa on je spejs šatl za lovenkrandsa, besta, xisca...sholu.....

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 EmptyNed 17 Okt 2010 - 22:38

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wigan Athletic   Newcastle - Wigan Athletic - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Wigan Athletic
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wigan Athletic - Newcastle United 0:2
» Newcastle United - Wigan Athletic 2:1
» Wigan Athletic - Newcastle United
» Newcastle-Wigan
» Wigan v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: