Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Muzika koju volim!

Ići dole 
+20
Pedja
Becej City
Mitro's on fire
Dinko
Thug
RIOT
Alan Smith17
pirLe
m.c.t.
moody
NewBoy
northern rock
Philips
spira
Srki
Anti Mackem
NUFC96
NUFC CRO
Admin-Roby
NUFC_LO
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 10:02

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 14:53

Sve neke skinjare ovde... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 15:46

Ne racunaj mene u to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 16:31

Malo krestaškije Švaaaba


Malo genijalnih krestaškije Švaaba


I stari dobri Newcastle...Boisterous: Broon (Brown) Ale Army



A ti Srki, si najveća skinjara od svih jer gotiviš FC St.Pauli. To samo prekaljeni skinsi vole. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 16:43

Ja sam punkerska dusa, nepatvorena. Skindzov nisam.

A inace St. Pauli vole svi ljudi dobre volje, ljubitelji sloboda, i low cost fudbala. Tako da mozes da budes tj slusas sta voles ako imas tu zicu Cool

Mada iskren da budem, u proteklih par godina samo sevam jazzijanu. To me relaksira do koske.

Zavrnem http://www.jazz24.org/ i sevaj.

Tako da moze se reci da sam punxy jazzista ili kako ko vec voli Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 18:26

jbt 80 % punkera ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 18:36

Ja sam malo ispao iz punk fazona sto se muzickog dela tice ali buntovnistvo je tu, a to je osnova Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 19:03

Pa ti onda slušaj miks, punk & soul. A još su i skinsi Smile

Samo za Srkija:



Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 19:13

Zahvaljujem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 20:47

Ja ne preferiram punk,ali cast izuzecima: Dead Kenedys,Bad Religion,Misfits,Cockney Rejects.Meni je metal u krvi.I hard rock.
Nazad na vrh Ići dole
Anti Mackem

Anti Mackem


Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.02.2011

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 20:59

Dize iz mrtvih... Very Happy

The Dwarves - Motherfucker
https://www.youtube.com/watch?v=cb_TeBGBY2M
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyNed 13 Feb 2011 - 21:19



Waske SMG mi je ortak iz kraja


Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 8:44

mislim da je i veci procenat! Very Happy ja sam jedan od retkih van te muzike na forumu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptyPon 14 Feb 2011 - 9:34

Uf... Dwarves.

Gledao sam ih pre dve godine u Beču, fantastična svirka. Evo moj doprinos, minut i dve sekunde čiste romantike. Smile Smile

Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySre 16 Feb 2011 - 16:35

Već nekoliko dana slušam, za opuštanje odlična Smile

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySre 16 Feb 2011 - 18:26

Malo ću otići u off, ali Lomani nikada neću zaboraviti ono kad je kao pozajmljen igrač NUFC-a igrao za Portsmouth i dao nam gol u 89 minutu za 1-1 i isprevrtao se ispred navijača Newcastle-a.

Mada, potpuno je neverovatno to da mu u ugovoru ovi iz NUFC-a nisu stavili da ne sme da igra protiv matičnog kluba, dok je na pozajmici.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySre 16 Feb 2011 - 19:03

Secam se te idiotarije. Ceo svet nam se cudio KOLIKI SMO PAVIJANI! Da nam nas igrac na pozajmici daje gol. Ja nisam, a i dalje ne mogu, da verujem da se to desava. I jos se pavijan radovao kao da je dobio dete. Maaaaaars!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySre 16 Feb 2011 - 20:17

Još bizarnija situacija je kada smo doveli Bowyer-a iz West Ham-a, koji je vukao suspenziju od 6 mečava u evro kupovima još iz Leeds-a, jer je nagazio nekog lika iz Malaga-e kopačkom po glavi. Šta se desilo? Doveli smo ga i zaboravili da ga prijavimo među 25 igrača, kako bi on tu kaznu i odrađivao. Elem, prošlo je šest mečeva, Boby Robson je hteo da ga prijavi za naredni meč koji smo igrali u UEFA Cup-u, međutim, iz UEFA-e stiže depeša da Lee Bowyer nije odradio kaznu od 6 mečeva, jer nije bio ni prijavljen kako bi tu kaznu odradio.

Bobby Robson nije čudom mogao da se načudi tome. Ko je kriv? Pa, naravno ljudi iz kluba koji nisu Bowyer-a ni prijavili da odrađuje kaznu.


Poslednji izmenio Savic dana Sre 16 Feb 2011 - 20:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySre 16 Feb 2011 - 20:24

Secam se i toga. Ali bilo je nesto da je odradio 3, pa su mu jos 3 ostale da odradi (kod nas). I mi ga vodili svo vreme a njemu kazna nije isticala.
Lepo ja kazem-brod budala, sve ludo i blesavo. A i Bowyer kretenko koji nije rekao kako stoje stvari.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 12:30

Po mojim saznanjima mladi novosadski Oi bend

Poslednji Pokusaj - Prazne Ulice
https://www.youtube.com/watch?v=AqPc48-5mcE
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 15:41

Valjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 15:50

ta pesma mi je svaki dan u glavi na poslu....ne mogu da prestanem da slusam ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 19:14

Bili smo na njihoj svirci Riot, Roby i moja malenkost, kada su sviraliu crnoj kući kao predgrupa Dva minuta mržnje. Inače, pevač Poslednjeg Pokušaja Igor je Sajlin sin (frontmen Dva minuta mržnje).

Ono, nisu loši, imaju potencijala, samo su im solaže užasne i pesmice (tekstovi) su nekako dečije. Pevač je na bini isuviše statičan...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 19:44

Klinci su, jebiga. Kako čujem, bubnjar je prvi put seo za bubnjeve pre koji mesec, a sad već ima dva benda. Smile
Biće vremena, naučiće.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 EmptySub 12 Mar 2011 - 22:16

Naravno, sve to stoji, ali napraviću paralelu sa Ritmom Nereda, kada su izadli demo Oi ain't dead i vrlo brzo nakon toga i album Nikog nema, koji je najbolji skinhead album ikada na Ex-Yu prostorima. Boban je tada imao 20 godina (isto koliko i Igor), dok je PJ (bubnjar) imao svega 17-18 godina. Very Happy

Seti se kakve su pesme i kakve su himne ostale od ranih radova Ritma Nereda. Heroj, Suton, Nikog Nema, Sama, Ne, San, Noć, Prin tame, Devojka u crnom, Noć, Čaša...uf, sad sam se naježio!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Muzika koju volim! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju volim!   Muzika koju volim! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muzika koju volim!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: