Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Middlesbrough - Newcastle United

Ići dole 
+3
NUFC_LO
Savic
Srki
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptyPet 12 Mar 2010 - 22:06

Riverside Stadium. Subota, 13.03.2010. 16:00. Ukljucenje u prenos od 16:30 na sportklubu+, ako im je za verovati: http://www.sportklub.info/program/skplus.htm

Boro bi trebao da nastupi bez napadaca Jeremija Aliadiera koji im je (po meni) najbolji igrac.

Sto se nas tice Enrique i Routlege bi mogli da se vrate u postavu, sto ne znaci i da hoce. Alan Smith ce verovatno preskociti zbog povrede clanaka koju je zaradio dok smo demolirali Tykes-e!
Zanimljiv podatak sa BBC-a - Boro nije kuci pobedio ni jednu ekipu iz prvih 10!
E pa kad nisu do sada nece ni sada Very Happy cheers


Poslednji izmenio Srki dana Sub 13 Mar 2010 - 0:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptyPet 12 Mar 2010 - 22:59

Nadam se da nas neće pobediti ni sad. Dakle, ja očekujem ili remi (1-1) ili pobedu (1-2, 1-3).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptyPet 12 Mar 2010 - 23:10

jeb'o ja sebe, sutra cu kuci doci tek u 6... kad sam retard! pise li kad je repriza? necu gledati rezultat do tad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptyPet 12 Mar 2010 - 23:20

Repriza u nedelju u :

14:30h Championship: Middlesbrough - Newcastle

Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 0:07

U prvoj tekmi smo ih dobili iz nikakve igre, na dva poteza pojedinca. POsle te utakmice je islo nekoliko jadnih rezultata pa smo posle toga malo popravili formu i doveli neke igrace tako da smo sada vec solidniji. Ako smo ih dobili onakvi onda mislim da sada, rastereceni razlikom na tabeli, necemo izgubiti. Cak cenim i da cemo ih nabiti. Ljudi, sutra je derbi-tu nema mazenja, ide se na gazenje rivala!!!!

P.S.
Repriza u nedelju u 06:45(mada je podvedeno pod subotu - imbecili) i u 14:30h
Gledaces reprizu 2X
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 8:54

Nisam siguran da cemo bas da ih zgazimo, tesko se ponavljaju dva gazenja za redom. Mislim da ce biti sigurna pobeda od 2-0, iz 2-2 bez mnogo drame.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 10:52

Robi, hoćemo se viđati da gledamo tekmu zaj'no? Ja trenutno zabušavam na poslu, ali do 16h ću sigurno završiti.
Na Savića više ni ne računam. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 11:40

pa ajd,ocemo tamo kod tvoje zgrade u onu klajdzu?? proveri samo dali im radi ono govno,pa moze...ovde na detelini je svugde sranje,i siromasno!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 11:56

Proveriću kad se budem vraćao kući, pa ti javljam na mobilni, Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 12:04

OK Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 12:32

@Filip
Pa 2-0 u gostima je lepo gazenje! Ma i 1-0 je prelepo Razz

@Micko

digli ste ruke od predsednika, zar se to ne zove puc Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 14:12

Pa, smenite me (ako možete) !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 14:47

Cini mi se, Vlado, da si nezvanicno smenjen Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 15:06

Ovo su unutarpartijska previranja. Naravno, omladinska organizacija NUFC fan club Serbia poštuje svog predsednika na zvaničnom nivou, a šta se dešava iza kulisa...?
Kako se mali Ivica drugačije probio u partiji pored starijih i iskusnijih drugara..? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 15:24

NUFC: Steve Harper, Danny Simpson, Fitz Hall, Fabricio Coloccini, Tamas Kadar, Fabrice Pancrate, Kevin Nolan (c), Danny Guthrie, Jonas Gutierrez, Andy Carroll, Peter Lovenkrands

Subs: Tim Krul, Jose Enrique, Wayne Routledge, Ryan Taylor, Leon Best, Nicky Butt, Nile Ranger

Dobro, tim je sličan kao prošle nedelje, samo što u timu nema Enrique-a (koji je na klupi), kao i Williamson-a, kojeg nema u timu. Umesto Enrique-a, u timu je Kadar, dok je umesto Williamson-a, u timu Hall.

Zanimljivo je to, da Sportklub +, najavljuje meč od 16h. Možda se i uključe na vreme!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 15:34

Lepo je videti kapitensku traku na Nolan-u. Jedan je od igrača sa najkraćim stažom u klubu, ali je zaista captain material. Bio je dugo Bolton-ov vođa na terenu, a sada se nametnuo i ovde.
Po meni, jedini koji bi trebao da nosi traku pre Nolan-a je Steven Taylor.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 16:01

evo direktno na sportklub-u + u 16h !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 16:03

Kulise su uvek bile nedokucive Sleep

Volim kad smo crno--beli, idu mi na dzojstik oni zuti dresovi! Ne volem ih bas!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 16:18

TOOOO PETREEEE Very Happy Idemoooo!!! Kako jednostavno je izgledala akcija a opet najteze je biti jednostavan. Nadam se da ce Gutierrez biti pozvan na Svetsko prvenstvo jer je u stvarno dobroj formi.

--------------


1:1

Moraju oba tima da daju gol pa to ti je... bitno je da mi dajemo vise...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 16:53

Poluvreme: 1-1

Mi od dve šanse postigli jedan gol preko Lovenkrands-a.

Ovi uzvratili preko Robson-a, sve u svemu, realno 1-1.

Mislim da možemo ovde do pobede, mada i bod je dosta.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 17:03

Nismo se bas istakli nekim uigranim akcijama ali smo im ga ipak munuli. Ali i oni nama, sa distance.
Utisak mi je, dok gledam Gutierreza, da je budalina poetskih razmera. Ali opet dobar igracic i ne moze covek a da ga ne gotivi.
Gde on hoce da gurne loptu to samo on zna, valjda. Ali lavovski posao odradjuje, smeta im po levoj i ne da im mira. Samo kada bi se malo koordinirao bio bi opak igrac!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 18:23

FT 2-2. Na kraju smo jurili mi njih ali ni jednog trenutka mi nije delovalo da cemo i izgubiti. Nije lose, bod na strani. Nottm je izduvao od Prestona 3-2, bilo 3-0 za PNE dok je WBa pobedio Blackpool 3-2! Sada nam je WBA na 5 razlike uz utakmicu vise od nas. Nottm je 4. sa 9 bodova manje od nas.
Sve u svemu ok popodne.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 18:25

Konačan rezultat: 2-2

Ja sam potpuno zadovoljan ovim bodom. Obzirom da je Forest izgubio svoj meč, mi u ovom trenutki njima bežimo svih devet bodova prednosti i imamo utakmicu manje + nam Forest dolazi na St James' Park, poslednji vikend marta. To bi mogla da bude naša prva meč lopta.

Sledeći meč je već u sredu protiv Scunthorpe-a, na St James' PArk-u. Nadam se pobedi, makar i sa jednim golom razlike.

Edit: U isto vreme smo i Srki i ja pisali svoje postove, činimi se!!! Very Happy Very Happy Very Happy

1 Newcastle 35 73
2 West Brom 36 69
__________________
3 Nottm Forest 36 64
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 18:58

Da potvrdimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United EmptySub 13 Mar 2010 - 19:32

Nisam gledao, tek sad vidim rezultat i nisam razocaran, iako sam mislio da je ovo sigurna pobeda. Uzeli smo bod na strani, dali dva gola, nije lose.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Middlesbrough - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Middlesbrough - Newcastle United   Middlesbrough - Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Middlesbrough - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Manchester United 1 : 4
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Newcastle United - Manchester United
» Newcastle United - Sheffield United
» Manchester United - Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: