Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??

Ići dole 
3 posters

Sta vi mislite,ko je najbolji od ovih 3?
Martin Taylor
Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_lcap0%Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fitz Hall
Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_lcap75%Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Osman Chavez
Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_lcap25%Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 4
 

AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Empty
PočaljiNaslov: Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??   Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? EmptyČet 28 Jan 2010 - 18:43

Menadzer Svraka,Chris Hughton resio je da opet pojaca odbranu....Martin Taylor,Fitz Hall i Osman Chavez su potencijalne mete...

Mnogo se prica o dolasku nekih od ta 3 igraca.....Neki kazu da je Taylor najblizi,neki da je Hall,a neki Chavez...kome verovati???

Martin Taylor,30,svima je poznat u hororu "kako slomiti Eduardu nogu?"....mislim da se svi secamo te strasne scene...Mcleish ne racu na njega,posto trenutni stoperi Dunn-Rogers su u neverovatnoj formi.Mcleish je izjavio kako je Newcastle u pregovorima,i da ce najverovatnije stici kod nas na pozajmicu do kraja sezone

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? 50881744-B199-6268-97656B5E78CE1E9E

Fitz Hall,29,igrac koji i nije nesto poseban...Standardna rupa,i neverujem da ce on preci kod nas...tip igraca kao sto je Cacapa..ume da odigra 2 utakmice dobro,ali ce naredne 3 utakmice sve sjebati....QPR oce da ga se resi posto prima veliku platu....takav igrac ce nas kostati 750 000 funti.

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? 0,,10373~5137268,00

Osman Chavez-Ne zna se mnogo o njemu,igra za Platense,stoper je,ima 25 godina,i bio je na probama u Tottenhamu,Sunderlandu i Celticu.Ipswich i Blackburn su zaintereovani za njegov potpis,ali mi smo najblizi,i trebao je vec juce da finalizira svoj prelazak na pozajmicu do kraja sezone.

Transfer period traje do ponedeljka...sve je moguce....Dali smo zainteresovani za Victor Mosesa (Crystal Palaceov napadac) ostaje nam da vidimo....Palace ga prodaje za 3 miliona funti.



Sta vi mislite,ko je najbolji od ovih 3? ja sam glasao za Chaveza posto mi se ne svidjaju ova prva 2 igraca.,a Chavez jos moze da nas iznenadi...Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Article-1246789-08103150000005DC-473_468x286
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??   Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? EmptyČet 28 Jan 2010 - 22:18

Ne znam apsolutno nista ni o jednom od njih. Sem da je ovaj polomio nogu ovom baksuzu i to je to!

Za Osmana Chaveza je Daily Mail napisao da je doleteo u Njukasl dok Hughton kaze da od toga nema nista!
Oh kako je drazesno navijati za nas-nikad se nista ne zna!

Evo danasnje vesti sa BBC-a: Newcastle doveo Fitza Hulla, defanzivca QPRa na pozajmicu do kraja sezone. On je dosao da nas vadi i zbule u koju smo zapali usled povreda Steva Taylora, Josea Enriquea i Dannyja Simpsona. Igra na poziciji centralnog beka i bice u postavi za utakmicu protiv Leicestera sutra.
monkey
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??   Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? EmptyPet 29 Jan 2010 - 14:23

Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Ashleyh
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??   Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Martin Taylor,Fitz Hall ili Osman Chavez??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Danny Simpson potpisao !!!Fritz Hall stize?
» Ryan Taylor
» Steven Taylor?
» Steven Taylor out 3 meseca.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: