Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jel' ovo OK?

Ići dole 
+23
milan25
Becej City
Dinko
Savic
Srki
Alan Smith17
zarkonio
Toon4life
Pedja
pirLe
Toon Army MKD
moody
NewBoy
NUFC_LO
Philips
spira
NUFC CRO
Vlada Ruma
Serbian lassy
Admin-Roby
m.c.t.
NBB96
NUFC96
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyPon 10 Feb 2014 - 13:15

Napunio je 17 od punoletstva.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyPon 10 Feb 2014 - 13:32

Srki ::
Izgleda da su se sa Moyesom zajebali grdno. Nisam mislio da ce tako biti, sasvim je dobro sa evertonom radio.

Postoje direktori za male firme i postoje direktori za velike firme. Direktor iz male firme, kada dođe u veliku firmu, ne znači i da će u velikoj firmi imati uspeh a u oba slučaja ima zvanje direktora. Direktor je i u maloj firmi, direktor je i u velikoj firmi.

Nešto slično se desilo i Moyes-u. U Everton-u je odlično radio (mala firma) a kada je došao u Man U (velika firma), potpuno se pogubio.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyPon 10 Feb 2014 - 15:08

Ako on ima 17 onda ja imam 5  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyPon 10 Feb 2014 - 15:12

moody ::
http://www.balkan-sport.net/zanimljivosti/lazio-prijavio-igraca-koji-ima-17-godina-a-on-izgleda-ovako-foto

svako ima svog martinsa  Very Happy

Šta,pa taj treba da umre još malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyPon 10 Feb 2014 - 17:56

@Savic

Naravno, poznat je taj sindrom menadzera velikih i malih ekipa. U manjim klubovima su ambicije totalno nize, zadovoljavaju se opstankom u ligi i povremenim igranjem u Evropi dok si u velikom klubu vrlo brzo jebao jeza ako ne dobijas svaku utakmicu. Svakako da ljudima treba vremena da se uklope, nametnu svoje, dok ojacaju pod tim ambicijama. Mozda on i nije za takav klub a mozda i jeste, svakome treba neko vreme. Na to ih je Ferguson upozorio kada je odlazio, rekao je da sada treba biti strpljiv. Inace nisam za promene menadzera posle polusezone. Koliko smo samo mi najebavali zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 9:11

@ srki

Gde je Moyes najviše pogrešio? Čim je došao u Man U, odmah je kompletan stručni štab, koji je bio Ferguson-ov otpustio i doveo svoje ljude. Hteo je da zadrži samo ovog iz Fulham-a, René Meulensteen-a, ali je on je otišao u drugi klub.

Gde je još Moyes pogrešio? Otpustio je Ferguson-ovog glavnog čoveka za transfere David Gill-a i doveo svog čoveka, koji očigledno ne zna da pregovara sa velikim zvezdama. Mnogo transfera mu je propalo tokom letnjeg prelaznog roka i onda je u poslednjem satu doveo Fellaini-a za brdo para. Dobro, sada je doveo mata-u, ali njega je Chelsea dao, nije ni bilo velikih pregovora oko transfera.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 9:19

Te me stvari malo cude. Da je klub dopustio da se rasturi sampionska infrastruktura. To je dosta i njihov propust. Ok je da dovedes 2, 3 svoja najbliza coveka ali bas sve da rasturis... Tu bi neko morao da kaze stop!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 9:33

Evidentno je da mancesteru fali pomoc sudija kao nikada, i zato im fali ferguson. Koliko su penala imali ove sezone? I ne fali im toliko takticki znalac vec autoritet na klupi. Neko kome se nece smjet nista reci. Polako jos ima vremena za Moyesa, barem 2-3 godine dok ne pocne ostvarivat dobre rezultate. A i realno gledajuci sastav igraca, oni su ko ko karina ekipa. Evra, Fletcher, Young, Carrick, Smailing? Pa aston vila i sunderland su napravljeni od takvih igraca.

Da je Moyes kojim slucajem preuzeo Chelsea ili City potpuno druga prica bi bila, ovako mora da se pati. A i navijaci bi trebali da potpuno vjeruju Fergusonu, on je izabrao nasljednika. Vjerujem da ne trebaju da ga otpustaju, vec da ga puste malo da se snadje i pomagati mu koliko god mogu. Kad promjeni ove starosjedioce i igrace bez motiva za igrom bit ce to druga prica. Cekalo se i fergusona par godina da pocne da daje rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 10:30

Sa istim tim igračima Evra, Fletcher, Young, Carrick, Smailing, oni su prošle godine osvojli Premier League sa 11 bodova prednosti.

David Moyes je tokom leta stvorio negativnu atmosferu. Rooney-a je tretierao kao govno. Rooney-a koji je tamo bio devojka za sve i igrao gde god je Alex Ferguson tražio od njega. Samo još golman nije bio. Kada ti najveću zvezdu tima tako tretiraš, kako onda da očekuješ da ti bilo ko dođe u tim?

Uostalom, zabole me za njih i uvek se radujem sunovratu Big Guns klubova.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 11:01

Ja misilim da to jesu prilicni kurci od igraca,slazem se sa Moodyjem. Zato Fergusonu svaka cast sa kim je cuda pravio. Pricao sam sa nekim ljudima koji bas prate i poznaju fudbal, bas smo se oko toga slozili: sa takvom ekipom samo je on mogao da bude sampion.
A takodje se slazem i sa Savicem da mi ni najmanje nije zao kurtona.
Ovo je vise tema za topic Premier League.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 12:41

Apsolutno me boli patka za njih, samo sve je ovo proizvod Moyes-ovog kurcenja. Prepotencije i slicno. Kako drugacije objasniti to? Odmah je stavio do znanja runiju da je u najmanju ruku kurton, iako im je najbolji igrac, pored toga razmontirao je sve fergusonovo, a ovo sto je ostalo ce razmontirati na leto, i sve to da ne bi bio senka fergusona, i da se ne bi reklo da je to i dalje fergusonova ekipa. Sto bi pantela rekao, za mojesa je Fergi bog otac! Kao treneru/manageru fergusonu cu uvek skidati kapu, ali kao covek je govno. Toliko o njima, ne zanimaju me bas nimalo, a voleo bi da nam gledaju u ledja na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 12:44

Povratak na temu. Debilana.  Very Happy Very Happy Very Happy 



 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 12:54

Ne vidim nista lose u tome sto je Mojes doveo svoje ljude u Mancester.Tako radi svaki trener,jer zeli da se okruzi sa svojim ljudima u koje ima poverenje.To mi je potpuno normalno.Ne zelim da nipodastavam Fergijev proslogodisnji uspeh,ali treba istaci neke stvari.Siti je bio mnogo slabiji,Celsi je igrao ocajnu sezonu,Arsenal skockan za cetvrto mesto,Totenhem dobar,ali nedovoljno,Everton dobar za prvih sest,Liverpul je bio u raspadu.Treba reci da su Persi i Runi igrali sezone za pamcenje,nije bilo povreda kao ove sezone,bili su zeljni osvete,i vracanja titule.Naravno da je i Fergi izvlacio iz njih maksimum,to je samo on znao,i svaka mu cast na tome.Zao mi je Mojesa ove sezone.Rezultati su ocajni,igra vrlo losa,povrede sa svih strana,mnogo igraca je zrelo za penziju.Mislim da je Mojes dobar trener,i da sledece sezone gledamo neki drugi Mancester.Takva velesila se ne moze rasturiti preko noci.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 13:13

A što nema ovakvog radovanja u FIFI??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 13:53

@ Pedja

Svaki manager povede i dovede svoje ljude u novi klub, ali problem je taj što Moyes-ovi ljudi zaduženi za transfere ne znaju da pregovaraju sa igračima (njihovim agentima), kada su velike cifre u igri. Zato se i dešavalo da ih je mnogo igrača odbilo u letnjem prelaznom roku (Baines iz Evertona, Toni Kroos iz Bayerna, Gundogan i Levandovski iz Borusije Dortmund, kao i igrač Athletic Bilbaoa Ander Herrera).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 14:25

Da li su ih odbili zbog toga ili zato sto im se igra u dominantnijim klubovima...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 16:56

Nisu ti igrači letos znali da će u Man United-u biti ovakvo stanje u februaru.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyUto 11 Feb 2014 - 17:28

Pa nisu ali za ocekivati je bilo da nece biti jaki kao nekada. City koji placa vrhunski, u Chelsea dosao Mourihno a ovi su u nekoj tranziciji... Ne znam, deluje mi da su tako gledali.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptySre 12 Feb 2014 - 14:26

Srki ::
Pa nisu ali za ocekivati je bilo da nece biti jaki kao nekada. City koji placa vrhunski, u Chelsea dosao Mourihno a ovi su u nekoj tranziciji... Ne znam, deluje mi da su tako gledali.

Pa ja nešto ne verujem da su to igrači gledali,jer su mnogi fudbaleri nepismeni Very Happy,već njihovi agenti  Razz 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyČet 13 Feb 2014 - 12:30

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyČet 13 Feb 2014 - 12:37

Jel' ovo OK? - Page 35 Elliot-coxy

710 utakmica - da mu spremamo testimonial?  Very Happy slika uzeta iz Chelsea programa pred meč sa NUFC-om
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyČet 13 Feb 2014 - 12:51

kao prvo od teskog zivota ne mozes izgledat da imas 40 godina a imas 17. Mozes imat 40 a izgledat 15-20 god starije. Kao drugo i nevezano za ovog "17-godisnjaka" mrzim ove pacenike, pa pogledajte zadnju sliku i ovog frajera sa njim. Pa jel moze crnac da bude normalan negdje, da nema frizuru kao da je izasao iz igrice ili crtanog filma. Pa jebem vam mater glupu jel mora svaki da ima 2 kile zlata na sebi i frizure kao baloteteli i kompanija, bolje knjigu da kupe da procitaju i da se skoluju malo. Care moj karine bi ti meni zaigrao da sam ti trener, kada se malo sredis i uljudis onda mozda te i pustim.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyČet 13 Feb 2014 - 15:35

moody ::
kao prvo od teskog zivota ne mozes izgledat da imas 40 godina a imas 17. Mozes imat 40 a izgledat 15-20 god starije. Kao drugo i nevezano za ovog "17-godisnjaka" mrzim ove pacenike, pa pogledajte zadnju sliku i ovog frajera sa njim. Pa jel moze crnac da bude normalan negdje, da nema frizuru kao da je izasao iz igrice ili crtanog filma. Pa jebem vam mater glupu jel mora svaki da ima 2 kile zlata na sebi i frizure kao baloteteli i kompanija, bolje knjigu da kupe da procitaju i da se skoluju malo. Care moj karine bi ti meni zaigrao da sam ti trener, kada se malo sredis i uljudis onda mozda te i pustim.

Tako je,trebalo bi im nametnuti autoritet svima do reda i naterati da se malo obrazuju.
I ne bi bilo loše dati im na mesec dana da rade neke teške i slabo plaćene poslove.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptyČet 13 Feb 2014 - 16:34

Staljin je mrtav. Danasnje slobode nam pruzaju mnogo toga. A moramo da istrpimo i veca zla od ruznih frizura zauzvrat.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 EmptySub 15 Feb 2014 - 10:10

Jel' ovo OK? - Page 35 Swiss_immigrants


Svajcarska planira da poostri zakone protiv imigranata... Evo kako bi im reprezentacija izgledala bez tih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Jel' ovo OK? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel' ovo OK?   Jel' ovo OK? - Page 35 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel' ovo OK?
Nazad na vrh 
Strana 35 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: