Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laurent Robert se vraca ?!!!

Ići dole 
+2
Srki
Admin-Roby
6 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPet 4 Dec 2009 - 11:01

Laurent Robert(34) mogao bi da se vrati u klub gde je igrao najbolji fudbal u karijeri,u Newcastle United...

Fabrice Pankrate je dao njegov broj Hughtonu,i ovaj bi trebao da razmisli narednih dana dali da mu da sansu.

Laurent Robert je slobodan igrac,jos od kad mu je istekao ugovor sa Larisom,a sada pregovara sa PSG-om.

Voleo bi da ga vidim u crno belom dresu,ipak je on legenda !!! Laurent Robert se vraca ?!!! Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPet 4 Dec 2009 - 12:17

Bas sam hteo da postavim ovu vest i da udarim naslov "Za Robyja" Very Happy
Videcemo sta ce biti. Ono sto sam gledao od njega od napustanja NUFCa nije me impresioniralo. Nije to vise bio taj igrac. Ali mozda u CC razvali, ipak je ovo u odnosu na PL podrum.
I ja bih voleo da ga dovedemo pre svega jer bismo imali nesto sto odavno nismo, a to je vise od 1 igraca koji moze da sutne van 16m: Nolan, R. Taylor i eventualno on!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPet 4 Dec 2009 - 14:24

Non, merci Monsieur Robert !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPet 4 Dec 2009 - 17:12

Jebiga.
Stvarno sam uvek voleo momka, bio je sjajan, ali, njegovo je prošlo.
Aktivan je i Dabizas, hajde i njega da vratimo, koštaće samo 200.000...
Man'te se ćorava posla.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPet 4 Dec 2009 - 17:46

Mogao (Robert) da igra CC sa pola gasa jer je za vecinu panjeva doktor fudbala. A koliko godina ima Sol Campbell koga (bar je takva vest) hocemo da dovedemo, kad smo vec kod godina?!?
Ono sto mi je islo na zivce kod Roberta je sto je, kao i Bellamy, ispadao prznica i kvario atmosferu i to pred bitne, jako bitne meceve (Sporting, revans!!!!).
Moze da oddjuskava po 1 pv do kraja sezone a onda ako se udje u PL aj' zdravo! Realan njegov domet i dobacaj!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySub 5 Dec 2009 - 20:54

Ma dosta vise privremenih rjesenja. Daj koje dugorocno. Mislim par godina da moze da odigra cak i u premierligi. Iskusno kakvo celjade, a ne neprovjerena djeca i olinjali matorci. Nesto da nas stabilizuje, a onda polako sa mladim pojacanjima. Iskreno robert mi je uvijek bio jedan od drazih igraca, ne znam kakav je sad sa slobodnjacima ali mog'o bi samo zbog toga da igra po 15-ak minuta.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySub 5 Dec 2009 - 21:26

Pa koga hoces da dovedes kao championshipetr??? Rooneya? Mrzim ashleya vise nego ista ali, po meni, je ok ovo sto radi-ako radi(dovede free agente) koji mogu da iznesu CC lagana-potpise ugovor sa njima do kraja sez. a kad udjemo u PL onda ili proda klub ili odresi kesu samo tako! Tada dovedes igrace koji mogu nesto da rade. Mada se ja nadam da ce prodati klub, a da ce onda neko drugi pljunuti kes! Nismo vise PL, nema megalomanskih transfera kao nekada. Stednja barco, stednja! A onda provala budzeta!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyNed 6 Dec 2009 - 20:28

https://www.youtube.com/watch?v=m-edtGtB-pY

Evo za nas malo starije da se podsetimo njegovih bombi a za vas malo mladje da vidite kakav je šut imao! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyNed 6 Dec 2009 - 21:18

ne sjecam se njega baš najbolje, otisao je prije nego sam poceo navijati za njuku.
Ali ako se ne varam onaj go što je dao Santiago Munez u filmu GOL iz slobodnjaka protiv liverpula je zapravo on dao. možda griješim.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyNed 6 Dec 2009 - 22:20

Bio dobar igracic. Ali popickao se sa Sounessom pred revans sa sportingom, nalupali nas Portugalci tamo-on sedeo na klupi... Zato ga i ne volim mnogo. Inatio se i svadjao a na kraju ga Njuka izduvao. Ali da je bio ok igrac bio je.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyNed 6 Dec 2009 - 23:40

Sećam se da je on igrač koji je najčešće bio u kancelariji Sir Bobby Robson-a. Jednostavno, Robert nije voleo defanzivne zadatke. To je naravno Sir Bobby-a i nerviralo. Kad god bi kod njega bio u kancelariji, ovaj ga je pitao da li razume šta se od njega traži i kakvi su mu zadaci i u odbarni??? Laurent je uvek odgovarao sa Yes, Yes, Yes, ali kad dodje meč, on sve to zaboravi. Very Happy

Jednom prilikom sam prijatelju Vili rekao, da bi mi Robert igrao u timu, samo da izvodi slobodnjake. Very Happy Very Happy Very Happy

Pamtimo njegove bombe protiv Liverpool-a, gde je izludjivao Dudek-a (nemoj jako Laurent) i Carson-a. Pamtimo i fantastične golove protiv Tottenham-a, kao i Scorpions kick protiv Fulham-a. Pamtimoi gol protiv Mallorca-e sa preko 40. metara. Sećamo se i njegovog prvenca u dres Newcastle-a, protiv Man United-a, kada je skinuo paučinu Bartez-ovog gola. Pamtimo i gol na Highbury-u u pobedi od 1:3, kada nas je ta pobeda i vinula na prvo mesto U Premier League.

Sećam se da jednom nije poleteo avion iz Newcastle-a za Paris, jer Laurent nije znao da objasni šta ima u torbi, jer nije znao reč Engelskog. Very Happy Very Happy Very Happy

Da, pred revanš u Lisabon-u se posvađao sa Souness-om, jer je ovaj u tim stavio N'Zogbia-u, koji je tada nije ni igrao. Dobro, trenerova je poslednja, ali upravo je Robert namestio gol Shearer-u, u prvoj utakmici na SJP-u, u pobedi od 1:0, pa je i smatrao da će početi revanš u Portugalu.

U Lisabonu smo i poveli golom Dyer-a, imali još par prilika da ih dokrajčimo, ali uraganskih pola sata Sporting-a, bilo je dovoljno da nas pregaze sa 4-1. Samo nekoliko dana posle toga izgubili smo i u Cardiff-u od Man United-a sa 4:1, u polufinalu FA Cup-a. Tada sam se razboleo.

Te sezone, da smo bili malo pametniji, mogli smo uzeti taj UEFA Cup.



Laurent Robert se vraca ?!!! Quiz028-5
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptyPon 7 Dec 2009 - 0:05

Ili da je ON bio malo pametniji! Nasao je kad ce da se posvadja sa trenerom...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySre 9 Dec 2009 - 10:25

A sta ces, nije on najgori primjerak nedisciplinovanog igraca kojeg smo imali.
Uvijek sam ga volio samo sumnjam da sad moze da da ista novo i bolje. Mislim da smo i bez njega dovoljno dobri da udjemo u premjier ligu, a da ni sa njim nismo dovoljno dobri da tamo ostanemo. Ali eto mogao bi da pokaze kako se izvode slobodnjaci i da nas bar podsjeti na stari Newcastle kad smo igrali odlicno, kao na ovomk klipu koliko lijepih akcija sam vidio, toliko nisam u zadnjih 5 godina na svim utakmicama Newcastlea koje su prenosili.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySre 9 Dec 2009 - 14:28

Citat :
Mislim da smo i bez njega dovoljno dobri da udjemo u premjier ligu, a da ni sa njim nismo dovoljno dobri da tamo ostanemo.
Ovo je praktično to.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySre 9 Dec 2009 - 16:51

Pa jeste! To stoji! Ali ako se, ne daj boze, neko sjebe, povredi, bude uhapsen, imamo bar nekoga ko moze za tolio da uskoci. Ali verovatno nista od njega u Njukijevom dresu opet tako da dzabe mi raspravljamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! EmptySre 9 Dec 2009 - 22:21

Srki ::
Pa jeste! To stoji! Ali ako se, ne daj boze, neko sjebe, povredi, bude uhapsen, imamo bar nekoga ko moze za tolio da uskoci. Ali verovatno nista od njega u Njukijevom dresu opet tako da dzabe mi raspravljamo Very Happy

ova ti je dobra, a sta ce nam on jedino da im pravi društvo u zatvoru
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Laurent Robert se vraca ?!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Laurent Robert se vraca ?!!!   Laurent Robert se vraca ?!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laurent Robert se vraca ?!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Laurent Robert u Torontu
» Laurent Robert u Ipswitchu
» Ameobi u Middlesborugh-u,Robert Huth i Chris Riggot u Newcas
» Vraca se DAMIEN!!!!!!
» Xisco se vraca kuci !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: