Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Portugal-Bosna

Ići dole 
+9
spira
Alan Smith17
Savic
RAMMS+EIN
Srki
m.c.t.
moody
RIOT
Dinko
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2011 - 11:31

U Zenici se igra zato sto u Sarajevu cijeli zapad ima stolice bez naslanjaca i mora ostati bez publike. U Zenici je teren manji i nasim lijenim igracima vise odgovora da manje trce. U Zenici dolaze vecinom navijaci, a u Sarajevu ima atletska staza + gospoda koja gleda utakmicu i zvizdi nasim igracima nakon par gresaka. Ibro jednostavno nema pozicije, mada mislim da je bolji od Ibisevica iako nije napadac klasicni. Teren nije valj'o, ali i nasi su tehnicki igraci i nama nije odgovaralo, nije to bila neka sabotaza namjerna. Nadamo se boljem u Portugalu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyNed 13 Nov 2011 - 14:34

Zbog (ne)kvaliteta terena sam i mislio da je Zenica odaabrana. Nisu Portugalci mogli da se razmasu kako umeju po onakvom terenu. Za ovo ostalo nisam znao.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptySre 16 Nov 2011 - 17:34

joj sirotinjo i bogu si teska. Eto kolko nam je sudija pomogu, kolko smo srece imali. Samo je falilo da uradimo i mi malo i da prodjemo. Al kad si loš onda si loš.
Zasluženo portugal razvalio, svaka im cast. BiH je imala 3 šuta po golu, ako racunamo i onaj uz penala ( kojeg nije bilo). I go iz ofsajda.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptySre 16 Nov 2011 - 20:00

Moody ::
joj sirotinjo i bogu si teska. Eto kolko nam je sudija pomogu, kolko smo srece imali. Samo je falilo da uradimo i mi malo i da prodjemo. Al kad si loš onda si loš.
Zasluženo portugal razvalio, svaka im cast. BiH je imala 3 šuta po golu, ako racunamo i onaj uz penala ( kojeg nije bilo). I go iz ofsajda.

Računao sam na Džeku kad je bilo 2-1, ali ništa... Nema veze, one hell of a fight Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptySre 16 Nov 2011 - 21:32

Jebes ga, prejaka je zgadija.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 1:15

Ronaldov gol kod 3-1,ofsajd.Al ajde...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 15:05

Bolje samo sutiti nakon onoga. Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 15:14

Dinko ::
Bolje samo sutiti nakon onoga. Smile

Što tako negativno, Dinko?

Pa baraž je veliki uspeh, nema to veze sa jednim poluvremenom. Bosna je, naspram svojih mogućnosti sjajno igrala cele kvalifikacije, i dobro je suprotstavila timu gde igra jedan od najboljih igrača svih vremena.

Po meni je to za kapu dole.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 15:19

gledao sam utakmicu, Portugal je stvarno top5 ekipa na svijetu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 15:30

Sto je najgore nece nista uraditi na EP. Bolji su od Bosne, u to se nije ni sumnjalo ali po meni je malo previse da im zabijes 6 komada. Zato ce Njemci ili tako neki kad do'vate iste te masne majmune da ofute kao volusine. Ako me secanje ne vara vec su ih jednom oprali sa pola gasa.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 16:29

Španci su klasa,Nemci su mašina.Svi drugi su daleko iza ovo dvoje.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 16:37

Portugal je bio daleko bolji od Bosne u utakmici, ali i daleko je bolji na papiru. Ja sam realan, znam da je i baraz dosta za nas, imamo mi igraca koji igraju u najboljim klubovima, ali ipak je nekada ekipa sastavljena na jedvite jade. Fale nam stvarno ovi sto igraju za Hrvatsku i Srbiju, a i za NJemacku itd. Za jednu tako malu bazu igraca svaki koji ode nas skupo kosta.
Opet imaju ljudi pravo da igraju gdje hoce, ali mislim da su do sad odlazili i zbog toga sto smo bili bas jadni. Sad se stvari popravljaju, dobijamo neki respekt pa ce valjda i vise ljudi htjeti igrati za BiH.
Meni je zao jedino sto se mi uvijek vadimo u nekim utakmicama protiv Francuske, Portugala, Spanije, a imali smo priliku pobijediti Albaniju i bili bi prvi u grupi. Tako jednom isto Litvaniju nismo dobili kuci, a to nam je trebalo za prolaz. Normalno upitno je i to kako da je Irska nosioc, a mi nismo, ali UEFA-ini kriteriji su odavno nejasni.
Kad pogledam opet da Srbija koja je jaca od nas nije mogla ni u Baraz, ne zato sto nema kvalitet nego sto su igraci bili ko misevi u nekim utakmicama, nasi su se bar borili pa kako god zavrsi.
Hrvatskoj svaka cast, jedini predstavljaju ove prostore, navijacu za njih.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 18:50

Meni Bosna od svih ex-Yu zemalja ima najsimpatičniju ekipu.

Napad koga se ne bi postidela nijedna velika sila, solidnu sredinu i katastrofalnu odbranu.

Vidi se ko je šta igrao u školi na fizičkom. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 21:49

Ma ovi nasi supci da su se trudili makar pola kao Bosanci isli bi 'ladno na prvenstvo. Oavko mi i nije zao sto su fasovali. Nevu gledati retardiranog Pantu kako vuce onu svoju dupetaru sa agilnosu kao da ferguson vuce jumbo jet-a.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 10:07

Izjava Emira Spahića posle tekme sa Portugalom. Ovo treba istetovirati.

Portugal-Bosna - Page 2 Spahic_emir_565347871

"Žao mi je... Žao mi je što nismo otišli na to jebeno evropsko.
Žao mi je što nemamo autoput, što imamo više od pola miliona nezaposlenih, što nam na vrhu sjede šupljoglavci, raspiruju nacionalizam, godinama nas levate.
Žao mi je što su mnogi od nas djetinjstvo proveli u podrumu.
Žao mi je što nas ne poznaju, pa nas potcjenjuju.
Žao mi je, jer znam da bi ulice svih gradova u Bosni i Hercegovini sinoć izgledale veličanstveno, da je bilo drugačije.
Ali mi je neizmjerno drago što nisam rođen ni u Parizu, ni u Danskoj, ni u Portugalu, zemljama gdje imaju velike stadione, a hladnu publiku, kojoj moraš "uzdurisati" premoćan razglas da bi ih afirmisao da navijaju barem 2 minute.
Drago mi je, jer u ovoj našoj hladnoj, gladnoj i siromašnoj zemlji, kad te strefi nešto na sred ulice, još uvijek ima onih koji će ti prići i pomoći, bez obzira na sve.
Jer te komšija zovne na roštilj iako je na birou pola godine, nema nikakva primanja i udara glavom od zid razmišljajući od čega će uplatiti zaostalu ratu kredita.
Ovdje se ne živi samo da bi se umrlo, ovdje se i umire da bi se živjelo! Ovo je moja Bosna!"
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 10:14

Браво Емире, секоја чест за изјавата!
Штета каков народ живее на овој Балкан, а какви идиоти политичари не водат!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 10:24

Toon Army MKD ::
Браво Емире, секоја чест за изјавата!
Штета каков народ живее на овој Балкан, а какви идиоти политичари не водат!

Emir je objasnio.

Kapa dole.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 10:42

Spahić cheers
offtopic
jbga nigdje u jugoistocnoj europi nije bajno...bit ce bolje......evo Grci imaju najbolji standard i jesu li sretni?
slažem se s njim donekle...evo u BiH ljudi sretnije žive nego u Hrvatskoj (to znam zato sam u Mostaru na faxu a inace sam iz HR), sretni su s onim što imaju, znaju s malo da im bude dobro..
planiram uskoro u Sarajevo na ćevape XD

sorry za offtopic ipak nam je ovo NUFC forum... pirat
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 13:06

Lepo je sve covek rekao. Nema sta.

Sto se tice ovog navijanja i poredjenja sa Danskom i sl. Odavno sam pricao sa drugarom i skontali smo da su najvatreniji navijaci u najbednijim zemljama. Fudbal im dodje kao neka satisfakcija za sve sto nemaju u zivotu. Onog Danca (na primer) boli djojzla za fudbal-on to gleda kao zabavu, teatar, nema taj "naboj" zato sto ima sve ostalo (zivot, sigurnost...sve sto pruza jedna normalna zemlja).

Sto se mene tce, rado bih ja u Dansku Wink

Ali da je Emir king jeste. Najjace sto je stvari nazvao pravim imenom - za pocetak JEBENO EVROPSKO cheers
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptyPet 18 Nov 2011 - 20:27

Samo ću reći da je Emir carina!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptySub 19 Nov 2011 - 11:36

retki su oni koji smeju javno reci tako nesto...svaka mu dala...
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 EmptySub 19 Nov 2011 - 19:29

Volim i ja da odem do Sarajeva kada je lepo vreme, ali to nema nikakve veze sa fudbalom.

Između domaćeg fudbalskog meča koji se direktno prenosi na televiziji i utakmice Bajern M - Borusija D na internetu sa mnogo reklama ja biram da gledam utakmicu iz Alianc arene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Portugal-Bosna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Portugal-Bosna   Portugal-Bosna - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Portugal-Bosna
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: