Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kraj za Antoine Sibierskog

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kraj za Antoine Sibierskog Empty
PočaljiNaslov: Kraj za Antoine Sibierskog   Kraj za Antoine Sibierskog EmptyNed 18 Okt 2009 - 18:28

Antoine Sibierski,bivsi napadac Newcastle,zavrsio je svoju fudbalsku karijeru kao slobodan igrac.Izjavio je kako je mogao da nastavi sa igrackom karijerom barem jos 2 godine,posto je psihicki spreman.Imao je ponude u Francujskoj,Belgiji,Australiji pa cak i u Engleskoj.

Uvek cu se secati Sibierskog,kao i svi navijaci Newcastla,posto je bio ljubimac navijaca.

Nikad necu zaboraviti njegove golove,protiv Portsmouth-a,Reading-a,Zulte Waregem-a,itd...

Na zalost,dolaskom Sam Allardyca,Sibierski je napustio Newcastle,posto nije bio u planovima Fat Sam-a....

Kraj za Antoine Sibierskog 8839sibierski

Sibierski-LEGENDA !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kraj za Antoine Sibierskog Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Antoine Sibierskog   Kraj za Antoine Sibierskog EmptyNed 18 Okt 2009 - 19:02

Sta znam, meni je bio onako... Prolazan igrac. U stvari tako je i doveden-da odluzi mali i zdravo. Milsim nemam nista protiv njega ali nisam bio neki prevelik njegov fan. Neka su mu srecni penzionesrski dani!!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Kraj za Antoine Sibierskog Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Antoine Sibierskog   Kraj za Antoine Sibierskog EmptyPon 19 Okt 2009 - 17:56

Ej to je naš Super Sibi
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Kraj za Antoine Sibierskog Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Antoine Sibierskog   Kraj za Antoine Sibierskog EmptyPon 19 Okt 2009 - 23:33

Ma bio je ok kad je trebalo da uskoci ali sad da je nesto posebno uradio, i nije.
Svako dobro mu zelim ali ne mislim da cu ga posebno pamtiti pored toliko drugih igraca koji su prosli kroz Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kraj za Antoine Sibierskog Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraj za Antoine Sibierskog   Kraj za Antoine Sibierskog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kraj za Antoine Sibierskog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Aston Villa v Newcastle United
» Antoine Sibierski
» Kraj za Joey Bartona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: