Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Owen u Manchester United-u ?

Ići dole 
+4
gajka
Admin-Roby
Philips
m.c.t.
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 3 Jul 2009 - 12:16

Mančester junajted biće sledeći klub u karijeri Majkla Ovena (29) ukoliko dojučerašnji fudbaler Njukasla uspešno prebrodi lekarske preglede!
List „The Sun" preneo je da su se Oven i Junajted sve dogovorili oko uslova saradnje i da je preostalo „samo" da nekadašnji reprezentativac Engleske prođe medicinske testove, posle kojih će biti poznato da li je fizički spreman da odgovori izazovima za predstojeću sezonu. Oven je, naime, poslednjih godina kuburio sa povredama, između ostalog operisao je herniju i ligamente kolena, zbog čega je dugo bio van terena, a protekle sezone zabeležio je tek nekoliko nastupa u dresu „svraka".

Oven je od 30. juna slobodan igrač, a zbog svega navedenog pristao je da u Mančesteru ima duplo manju platu od one koju je imao u Njukaslu - 100.000 funti nedeljno! Za mnoge je sve izvesniji prelazak nekadašnjeg Liverpulovog čuda od deteta u redove šampiona Engleske iznenađenje, s obzirom da je i Hal Siti donedavno bio najozbiljniji kandidat da aga ngažuje.

Eventualnim dovođenjem Ovena, Ser Aleks Ferguson teško da će nadomestiti odlaske Ronalda i Teveza, ali i "ispuštanje" Karima Benze, koji se odlučio za Real Madrid. Šampion Engleske je ugrozničavoj potrazi za još jednim napadačem ekstra klase koji bi bio dostojna zamena Portugalcu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 3 Jul 2009 - 12:50

još jedan Fergusonov promašaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 3 Jul 2009 - 14:43

hahaha,nemogu da verujem !!!! Ovaj Ferguson je potvrdio da je IDIOT!

Owen Dickhead !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 6:13

odose nam oven i edgar.citam na skysportsu da burton hoce da ostane i ukoliko odu coloccini i bassong ja mislim da bi bio pametan potez dovodjenje oguchi onyewua,iako je vec igrao za nas i nije se bas iskazao mislim da je sazreo u potpunosti, ewo momak je bio fantastican na kupu konfederacija i treba dovesti neke free igrace a moguce je da ce saviola doci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 12:14

@ gajka

Za Onyewu-a se otima pola evrope posle odličnih partija za USA, a mi smo propustili da sa njim potpišem ugovor za vrlo male pare. Isti slučaj je bio i sa Giusepe Rossi-em, koji je takodje bio kod nas na pozajmici a cena mu je trenuno oko 10 miliona funti.

Javier Saviola je novi član Portugalske Benfica-e.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 17:03

jebote ja se skroz izgubio jbt saviola u benfici znam za to al me mrzelo da prepravljam komentar a to si u pravu sto se tice rosija i onyewua.bicesuper ako uhvatimo zato malog campbella za 6 mil.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 19:43

a sto se tice rosija villareal trazi 28,5 mil eura za njega jer se milan zainteresovao.afonso alves bi isto bio dobro pojacanje za nas ali cisto sumnjam da ce doci,a za coloccinija se zainteresovala sevilla clown
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 20:19

Beckford,Chad Evans,Fraizer Campbell,Fox,Knightly,St.Ledgier,McNoughton,i Andrew Driver bi bili fenomenalna pojacanja za Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 20:57

A-ha, samo da Newcastle smilsli ko je gazda, ko trener... i prema cijoj zelji mi to "dovodimo" pojacanja?!?!
Ne verujem da cemo dovesti ikoga dok se neko ne postavi za trenera i ne kaze svoje zelje. Ovo sve je kenjanje i ne verujem ni rec!
Klub koji nema gazdu nece dovesti nikoga, moze samo da rasproaje sve sto ima!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 20:59

Od tih ja sam samo cuo za kembela, ko su ti ostali i gdje si ih pronasao skaute Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 21:18

Chad Evans,20,(Man city) Mislim da je prosle sezone postigao jedan gol protiv nas,i veoma je talentovan napadac

Jeremain Beckford,25,(Leeds united) Napadac,postigao je oko 30-tak golova prosle sezone.Ponikao iz akademije Chelsea.

Daniel Fox,23,(Coventry City) Levi bek,bili smo zainteresovani za njega u januaru,ali nakraju nismo uspeli da ga dovedemo,nazalost.Odlican je u izvodjenju slobodnih udaraca na ivici kaznenog prostora Smile Ponikao iz akademije Evertona.

Michael Kightly,23,(Wolves) Desno krilo,mlad,ambiciozan,snazan,i ima solidan centar sut,voli da daje golove.Ponikao iz akademije Tottenhama.

Sean St.Ledger
,24,(Preston North End). Stoper i moze da igra na bilo kojoj poziciji u odbrani.Za Preston je odigrao 126 utakmica,i postigao je 8 gola.Birmingham i Aston Villa su zainteresovani.

Kevin McNaughton,26,(Cardiff City).Moze da igra na bilo kojoj poziciji u odbrani,kao i u veznom redu.Njegovi saigraci su ga nazvali 'The Silver Fox',zbog boje njegove kose.Ima Sedu kosu u 26 godini Smile

Andrew Driver,21,(Hearts of Midlothian) Igra na poziciji levog krila,i njegov bi transfer kostao oko milion funti.Brz,i odlicno izvodi slobodne udarce.

Eto,to bi bilo to Dinko,pratio sam Championship,kao i englesku reprzentaciju (mlade i stare),igram menadzer,kao i PES,i pratim desavanja u svetu fudbala Smile Mislim da znam jos dosta igraca koji bi se snasli u Newcastle Unitedu,al necu da smaram.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 22:03

isti si ja roby-i ja picim menadzer svaki dan jedino njega imam u kompu i pes
i ja isto obozavam chamionship i pratim ga redovno
e sad igraci:
jermaine backford:igrao je odlicno 30-ak golova svaka cast,i imao je pored sebe becchia i rasturali su.za 5 mil funti moze da se dovede ali moguce da je malo previse.
shaun st.ladger:tesko cemo njega dovesti.odlican je u prestonu i igra dobro za irsku jer on ce vise teziti da zaigra premijerligaski fudbal jer aston villa je ipak sad ispred nas.
chad evans:moze na pozajmicu ako nista drugo
michael knightly:fenomenalan dribler i centar sut super pojacanje za nas
daniel fox:da ga dovedemo ipak smo bolji od coventry-ja mnogo steta sto ga zimus ne dovedosmo gledao sam kako izvodi slobodnjake odusevljen sam.
andrew driver:svaka cast kako si se njega setio fantastican potez bi bilo dovodjenje ovog momka.
kevin mcnaughton:solidan igrac posluzio bi nam dosta.
usput mogli bi da angazujemo adama lallanu isto veliki talenat iz southamtona 88 god
mogli bi pokusati sad dovodjenjem joe mattocka.decko je ogroman talenat mislim da si cuo za njega igra za leicester i bio bi od velike pomoci.
kao sto vidis nisi jedini koji prati champinship i ja ga redovno pratim i igram menadzer i uvek volim takve osobe kao ti koji prate i nize lige a ne samo pool chester i chelsea.inace za njukasl navijam od svoje 9 god.i da roby mozes da mi das tvoj msn ako imas???
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyNed 5 Jul 2009 - 23:36

Opet kazem: zaludne price!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPon 6 Jul 2009 - 14:23

Svaki dobar igrac je dobrodosao ali bez trenera, jasne politike sta i kako dalje i PARA koje mora da da novi vlasnik ne mozemo ni da ostanemo u drugoj ligi. A ipak nije isto manager i stvarnost, mada je bilo dobrih igraca za koje se proculo kasnije, a ja sam ih vidio na manageru davno. Super pa pratite nizi tj. nas nivo trebace nam neko ko je upucen.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyUto 7 Jul 2009 - 13:57

uvek sam pratio championship zato sto ima jako dobrih i talentovanih igraca koji ne mogu da se dokazu u najacim engleskim klubovima,inace jako zanimljivo za gledanje jer ima jako puno dragulja.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyUto 7 Jul 2009 - 16:13

hehe oguchi onyewu potpisao za milan.Strasno a mi smo imali sansu da potpisemo ugovor sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptySre 8 Jul 2009 - 5:22

Aston Villa To Bid For Sheffield United's Kyle Naughton - Report


Report: Aston Villa To Launch Bid For Sporting Lisbon's Miguel Veloso


video sam na goal.com strasno villa nam pokupi sve :@
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptySre 8 Jul 2009 - 9:57

Ode nam miguel, a na menageru je zvijer igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptySre 8 Jul 2009 - 14:46

realno...trebali smo dovesti Miguel Velosa,Michael Johnsona i MBiu.

Sad kada smo ispali,nema sta da trazimo...nemogu takvi igraci u champioship...mozda Michael Johnson kad bi dosao na pozajmicu kod nas,bilo bi extra.

za Kyle Naughtona traze 7-8 miliona funti,realno,mislim da nebi ni real madrid izdvojio toliko za njega.Ne vredi on toliko,do 3-4 miliona bi dao za njega.Ko ga jebe.


i Timothee Atouba koga ja veoma cenim,je presao u Ajax,kao slobodan igrac.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyČet 9 Jul 2009 - 5:10

Report: Newcastle's Sebastien Bassong Confirms Arsenal Approach

ode i naj igrac za ovu sez najverovatnije.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 10 Jul 2009 - 1:37

Sunderland Set To Sign Manchester United's Fraizer Campbell - Report

nece valjda :S:S:S:S:S:S
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 10 Jul 2009 - 9:12

još nisam vidjeo nigdje tu vijest za bassonga, imaš li kakav link za tu vijest
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 10 Jul 2009 - 10:18

Bass je sam izjavio da ga traži Arsenal Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyPet 10 Jul 2009 - 10:23

ja sam nasao na www.goal.com ali ne znam dal jos ima
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? EmptyČet 16 Jul 2009 - 8:17

Ja uopste ne vjerujem da ce ijedan iole normalan covjek pozeljeti potpisati za nas dok je klub u ovakvom stanju. Jedino ako prevarimo kakvog klinca iz ovih divljih liga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Owen u Manchester United-u ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Owen u Manchester United-u ?   Owen u Manchester United-u ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Owen u Manchester United-u ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Michael Owen i zvanicno u Manchester United-u
» Manchester United-Newcastle United highlights download
» Owen u Man Utd-u!!!!
» Michael Owen u Manchester City-u
» Michael Owen u Manchester Unitedu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: