Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 transfer round up

Ići dole 
+11
Dinko
gajka
Savic
Thug
NUFC CRO
Philips
Srki
RIOT
moody
Serbian lassy
Admin-Roby
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 14:52

ma uvek je bio picka u dusi !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 15:16

To je bilo ironicno, Roby Cool
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPet 26 Jun 2009 - 13:48

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyČet 2 Jul 2009 - 11:37

sta mislite za cupavog coloccinija dal ce ostati???
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyČet 2 Jul 2009 - 12:28

gajka ::
sta mislite za cupavog coloccinija dal ce ostati???
naravno da ce ostat, pa ko ce ga uzet
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 10:26

Posle Fraizera Campbella (za 3.5 miliona !), Sunderland je doveo i Petera Croucha.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 12:58

Sunderland samo dovlaci igrace. Ispasce oni sasvim solidna ekipa. Jos ih je uzeo odvratni Bruce.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 15:48

ispasce oni qrac! mogu samo iz lige da sipadnu, pa sl sezone mi njima da se smejemo...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 16:00

Voleo bih to, ali je teško izvodljivo. Čini mi se da se Mackems-i spremaju da postanu standardan premijerligaš, još od prošle sezone kad su pametno doveli neke igrače(pre svih Kierana Richardson-a).
Sada su jači za Crouch-a, a Campbell će stasati u dobrog naslednika. Samo da izbace iz prve postave Kenwyne Jones-a, i to je sasvim solidan tim.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 16:40

thugz ::
ispasce oni qrac! mogu samo iz lige da sipadnu, pa sl sezone mi njima da se smejemo...

E moj prijatelju, pa taj usrani Setve Bruce, odvratni, je odrzavao daleko bednije ekipe u PL-u: B'ham, Wigan. A sada u Sunderlandu joj dobija lovu za pojacanja i, koliko vidim, vrlo pametno kupuje. Cekacemo mi podosta da se njima opet smejemo. Tuzno ali istinito!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyNed 19 Jul 2009 - 12:32

imali smo i mi dobrog trenera (big sam) i puno vise para od njih za transfere i opet dobrog trenera kk i jos para, al kurcina...ispali smo iz lige...i imali smo mnogo, ali mnogo "zvucniji" tim od njih...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyNed 19 Jul 2009 - 19:11

A oni nece ispasti iz lige, to je muka.
I ja sam misljenja da je Big Sam dobar trener i da ne bismo ispali da je ostao. Ali jebga-nije imao podrsku da bilo sta uradi. Evo, izvukao je Roverse lagano. A bili su poslednji ili pretposlednji kada ih je preuzeo!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPet 24 Jul 2009 - 16:16

Daniel Fox presao u Celtic,jbg,jos jedan vrlo dobar igrac koji je mogao lako da predje kod nas (cak smo ga i hteli u januaru)....Vec smo propustili priliku da dovedemo Fraizer Campbella,i eto sad i Fox-a....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPet 24 Jul 2009 - 17:35

Necemo dovesti nikoga-prestao sam da se nadam.
Danas na NUFC.COM moze da se procita izjava Roba Leea, Shearerovog odlicnog drugrara, koji kaze da je Alan na ivici da otera NUFC i qc krasni, i da mu ovo zajebavanje stvarno nije potrebno.
Dok ne ode, ako uopste ode, Ashley nema nikakvih dovodjenja. Debeli drzi sve za jaja!
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 25 Jul 2009 - 7:38

eto i foxa smo propustili.ode u celtic za milion ipo evra.izgleda da nam ostaje ovaj tim za championship.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptySub 25 Jul 2009 - 8:52

Ma ne ostaje. Pricekaj zadnjih 15 dana prelaznog roka. Kad svi skontaju da ovaj klub nece ni sljedece godine igrati premier ligu otici ce bilo gdje. A uvijek ima zainteresovanih hull-ova i slicnih, a i onih klubova koji nisu uspjeli dovesti koga su htjeli pa se u zadnji cas okrenu realnijim metama. A nasi igraci su vrlo realne mete za bilo koji ozbiljniji klub, jer nikome se ne igra u cirkusu kakav je Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 8:08

brate pazi mi jos jedino od potencijalnih pojcanja imamo beckforda koji zeli da dodje ali posto smo mi bez trenera a ashley vise ne ulaze u klub tako da je pitanje dal ce i beckford doci.A sto se tice odlazaka igracima je receno da nece napustiti ekipu dok se ne imenuje novi kupac i trener.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 12:30

I Skjelbred želi doći Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 13:30

Već dve godine. Smile
Nazad na vrh Ići dole
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 38
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 15:11

a jutros citam u blicu da smo kao odredili cijenu za Martinsa 12m, ako ko zlei da ga kupi naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 15:52

NAvodno je Martins izjavio da hoce u Wolfsburg.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyPon 27 Jul 2009 - 19:07

pa ja sam okacio tu temu da martins oce u wolfsburg Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyUto 28 Jul 2009 - 9:01

MA sad sam vidio, iskreno ne da mi se citati na engleskom ako nije nesto bas vazno, a ne tranfer spekulacije. Ja sam za to da na engleskom kacimo samo nesto sto je bitno, inace koja je svrha ovoh foruma, idem ja i na neke forume na engleskom ali sam zbog jezika i dosao na ovaj.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyUto 28 Jul 2009 - 23:03

Da priče o mogućem prelasku našeg number 9, Obafemi Martins-a u Wolfsburg nisu slučajne, potvrdio je i trener nemačke ekipe, Armin Veh:

"Martins je na našoj listi želja, Imamo dva visoka napadača( Džeko i Grafite) i sada tragamo za niskim igračem, koji može da igra pored njih, eventualno po krilu. Očekujem da će se pridružiti nama ove ili eventualno sledeće nedelje".

Martins je izjavio:

"Bundesliga je svakim danom sve jača i jača i vrlo brzo će postati jedna od najjačih na svetu. Zato i želim da se priključim šampionima te lige. Nadam se da će do transfera doći veoma brzo".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 EmptyUto 28 Jul 2009 - 23:23

Kako me je nerviralo kad su nasi treneri stavljali ovena ispred martinsa svaki put kad bi oven moga bez staka da hoda. Covjek je izjavljivao kako zeli da ostane u Newcastleu (dobro, znam da svi izjavljuju) ali ipak mislim da bi on ostao dugo da nismo ispali. Mozemo samo gledati kako nam odlazi sve sto valja, a ostaje samo smece koje ne moze da nadje neku drugu kravu muzaru koja ce im placati duplo vece pare nego sto imaju igraci klubova koji redovno igraju kup uefa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





transfer round up - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: transfer round up   transfer round up - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
transfer round up
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Transfer round-up
» Transfer leta
» Transfer rok - Zima 2017.
» Transfer rok - Zima 2018.
» SUMMER TRANSFER - 2018.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: