Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Relegation...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Relegation... Empty
PočaljiNaslov: Relegation...   Relegation... EmptyPon 25 Maj 2009 - 2:37

Desilo se i to. Newcastle United, klub sa stadionom kapaciteta preko 52.000 mesta, klub sa tradicijom, klub sa srcem, klub sa najvernijim navijačima, klub koji je srce cele severoistočne Engleske....
Je ispao iz Preimier League.
Zašto?
Odgovor je prekompleksan. Preugojeni milijarder na čelu kluba je poželeo da se igra. Transfer politika je od 2002. pa na ovamo bila jebeno katastrofalna. Menadžeri su se menjali. Sir Bobby je otpušten zbog nedospustive pozicije. Kevin Keegan je napustio klub jer se, vraćamo se na početak, debeli milijareder igrao. Kao onomad na ruletu.
Preplaćeni igrači bez srca. Pošli bismo od Viana-e, završili sa Coloccini-jem. Izmedju njih dvojice tiska se preko dvadeset igrača. Preplaćen....nemam problema sa tim. Bez srca...e sa tim imam(o) problema. Jer, pare idu iz džepa čoveka koji gubi transfer budžet jednog Portsmouth-a na ruletu. Ali biti bez ikakve ideje gde se nalaziš, biti potpuno ravnodušan prema činjenici da klub koji voli toliko ljudi ide u sunovrat...i da te za to potpuno briga... je nedopustivo.
Iz tog, i jedino tog razloga mi je drago što smo ispali. Owen, Cacapa, Martins, Butt, Coloccini, Nolan, Smith, Duff.....i još mnogo njih će otići iz jebeno drugorazrednog kluba.
NEKA.
Neka idu.
Mi imamo gomilu navijača. Mi smo klub sa srcem. Ovi igrači su bili samo bruka za sebe. Newcastle se našao kao kolateralna šteta. Neka im i to. Praštamo, samo neka idu.
Jer,
više bih voeo Newcastle prikovan za Champoinship ili League One, ali sa pravim momcima koji se bore za boje tima čiji grb nose na srcima nego ovu preplaćenu bezidejnu gamad. Imamo Carrolla, Rangera, Vuckica, Edgara, Stevena Taylora...
Zbogom Premier ligo. Videćemo se opet.
Ali sa timom koji zna zašto je tu.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Relegation... Empty
PočaljiNaslov: Day after   Relegation... EmptyPon 25 Maj 2009 - 11:21

Odlican post RIOT. You got the point.
Ali postoji nesto sto mi gledamo sa pozicije navijaca, a igraci sa pozicije zaposlenih. Svi mi zelimo da sto bolje unovcimo svoj talenat, rad i ime. Sportska karijera je relativan pojam. Danas jesi, sutra nisi . Povreda moze da te zadesi svakog trenutka i tvoj zivot se menja iz korena. Nemas vise nista. Setite se samo kosarkasa Slobodana Jankovica koji je doziveo povredu i umesto da uziva u igri, u svojoj popularnosti i uspesima dosao je do toga da nije imao ni zdravlje, ni stan, zena ga je ostavila, pijatelji zaboravili i bukvalno je morao da moli za pomoc.
Postoji izreka koja kaze da "svaka roba ima svoju budalu". Ne krivim ja igrace sto su preplaceni jer neko je morao da im da taj novac, da stavi potpis na njihove ugovore. Zna se cije noge smrde u nasoj tragediji, a sta je bio i jeste recept za uspeh najbolje je rekao Alex Fynn, fudbalski konsultant: "FIND A GOOD MANAGER, GIVE HIM A BLANK CHECK AND GO ON HOLIDAY. ASHLEY DID ALL BUT THAT."
Sirer ima sastanak i trening sa igracima ovog jutra, sa Alijem tokom nedelje. Ja znam sta bih volela da vidim - Sirera na klupi, Asliju dozivotnu zabranu ulaska na stadion. Isti taj Alex Fynn je rekao i da je mogucnost da se Njukasl sledece godine vrati u drustvo najboljih vrlo mala sve dok je situacija takva kakva jeste. A i cinjenica je da ce ovim ispadanjem klub izgubiti najmanje 30, a moguce i do citavih 60 miliona funti. Dakle, obratite paznju na menadzerekoji ce narednih meseci obilaziti terene Sloge iz Kraljeva, Bana iz Raske i slicno rangiranih klubova. S obzirom na finansije bice da je to jedino mesto na kome ce moci da nadju igrace za Njukasl. Boze pomozi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Relegation... Empty
PočaljiNaslov: Re: Relegation...   Relegation... EmptyPon 25 Maj 2009 - 11:56

secam se sta je Kevin Keegan rekao na pocetku sezone,kad je napustio newcastle...

da sa ovakvom ekipom,newcastle ce se boriti za opstanak....mislim...prodamo James Milnera da bi doveli Xisca i Gonzalesa...2 igraca koji nisu ni igrali.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Relegation... Empty
PočaljiNaslov: Re: Relegation...   Relegation... EmptyČet 28 Maj 2009 - 23:07

Fans Deserved Better - Al

ALAN Shearer paid tribute to his fellow Geordies as the Newcastle United gaffer admitted the club's fans deserved better than to watch their side lose their Premier League status at Aston Villa on Sunday.

The Magpies, who were backed until the last kick by a loyal travelling support of more than 3,000 fans, slipped out of the English top flight for the first time in 16 years following a 1-0 defeat at Villa Park.

And afterwards Big Al had this message for the Toon Army: "I know how much they're hurting because I'm feeling it too.

"It's devastating and they deserved better.

"I've always said that if we had a football team as good as our fans then we'd be top of the league.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Relegation... Empty
PočaljiNaslov: Re: Relegation...   Relegation... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Relegation...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Relegation 11/12
» Relegation battle.
» Relegation and title battle
» Relegation battle 15/16 kalkulacije - zbirna tema

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: