Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Fulham

Ići dole 
+7
Serbian lassy
NUFC CRO
Savic
Admin-Roby
moody
zijozmaj
Srki
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 17:57

Definitivno smo pokradeni!.Ako je i dosudio crveni,Vidukin gol je čist kao suza!
Hull odnio bod,i sad moramo dobiti Aston Villu kod njih,s tim da Hull izgubi ili osvoji bod od Manchestera.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 17:58

Ma mogu sami sebi da kenjaju da je to najjaca liga. Sa ovakvim sudijama, eeeeej?!?!
Pa ovo je direktno slanjeu Championship! Kao Nolan faulirao Schwarzera?!? Slusao sam pola sata komentar samo da cujem i skontam sta je svirano!
Ma ovo je bruka i sramota sta su nam uradili. Danas su, slobosno moze da se kaze, UBILI NEWCASTLE UNITED.
Neka mi popuse kurac i oni i Doddy Al Fayed, svi redom! Picke jedne raspale!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:00

Fulham je odigrao taktički odlično,nemaju kud žuriti,i samo su čekali priliku za kontru.
Ali Howard Webb je jedno govno usrano!!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:01

@Roby
Nije nas Fulham izbacio vec usrani Webb! Shearer mu nesto prigovara posle tekme a on kao odmahuje rukom. Mamicu ti jebem celavu, sto nije nasa liga-kako bi te isavijali stanglama! Nego se sada ti lepo zali prepametnom FA gde ce oni da kazu da je ovaj pogresio i olade ga 3 tekme bez sudjenja, a ti sto ces da iigras 2. ligu WE"RE SORRY!
Ma motka bre, da vam jebem mamu ja svima usranu!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:08

I sad će Ferguson odmarati igrače za Ligu Prvaka,i ne bih se čudio da Hull uzme bod ili čak i tri.A mi Villu dobiti u gostima - čini mi se kao nemoguća misija.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:11

Evo i komentator na Setanti kaže da je čist gol poništio.Kaže da je to školski primjer kornera na prvu stativu,nije bilo guranja rukama,ovakvih je golova Shearer zabio barem dva tuceta...
Jebiga sad...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:11

necu gledati poslednju utakmicu u sezoni !!! Mozda ja donosim nesrecu !!! dok sam gledao na eurosport.yahoo,sve je lepo islo....sad kad sam gledao svaku jebenu utakmicu preko neta,pobedili smo samo 7 utakmica.....

Nadam se pobedi protiv Aston Ville...ali breee....mi smo newcastle united,koji uvek voli da komplikuje stvari !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 18:27

Sada mi neki drugar kaze da "ako vuces napadaca, a poslednji si u odbrani-to je automatski crveni" kao nova pravila! Verujem da je tako, ali kud bas dnas da sprovde ta "nova" pravila!
Jebem li mu decu celavu kako nas je ujebao lik, nadam se da i tamo ima neka budala da ga devastira od zivota! Mamu ti jebem, sudio polufinale UEFA CUPA a nema veze sa zivotom! Howard Webb!
Sta sada vredi da se pozalimo FA-u, STA CE ONI DA RESE?!?!? Da ga suspenduju, sta? Pa sta koga briga za usranu suspenziju kada ce 52.000 ljudi da gleda Championship, jesu li oni normalni?!?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 21:42

Srki ::
Sada mi neki drugar kaze da "ako vuces napadaca, a poslednji si u odbrani-to je automatski crveni" kao nova pravila! Verujem da je tako, ali kud bas dnas da sprovde ta "nova" pravila!

Srki to pravilo postoji vec vise od godinu dana, ako si zadnji igrac i napravis faul to je direktan crveni karton, ali u tome nije problem, problem je sto faula nije bilo, u prvom naletu da je onaj smrdo pao kad ga je bassong vukao bio bi crveni, on je trcao jos nekih 10 metara i samo kao pokošen pao, e to je problem. Ali hajde oprostit cemo mu to, šta je bilo sa vidukinim golom, ja ne mogu da vjerujem, vec dvije utakmice za redom kradu od viduke šta stignu, dajte mu da igra samo zar je to teško smecad jedna e-FA-ovska.
Ja ne znam stvarno u cemu je rijec, bas se vidi ugnjetavanje manih i slabijih ekipa, ako se možemo tako nazvati. Zar se niko ne zapita zašto već i onako slabom newcastlu koji je u govnima zašto i dalje seru po nama, ovo je pravi masonski posao.

Kasnije ce neko pogledat rezultat na kladionici i reci ej vidi ovaj njukastl jest sranje ekipa, zato jer se samo rezultati pamte, a kako su ostvareni nikog nije briga. Pa hajde debeli Mike pobuni se. Kad Abramović sere radi svake sitnice i diže buru što ne bi mogli i mi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptySub 16 Maj 2009 - 21:54

Ma znam da to pravilopostoji vec pun moj godina, ali je kao poostreno da cim ga taknes kraj!
Kontam kada ga bas onesposobis da je crveni, i to je OK ali za ono gurkanja i malo vucenja oko lopte, pa onda lik padne tek tako, i ovaj celavi kretenoid vadi CRVENI....
Ljudi, odsekao sam se bio kada sam video. To je 2. crveni ove sezone nasem najboljem defanzivcu!
Nosite se bre vise u PM!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 2:40

Da smo iole bolje uigrani, Fulam (i njemu slicne ekipe) bi trebali da dobijamo sa 2,3 razlike lagano! Losa smo ekipa i pozicija na tabeli je nasa slika. Sa nasom igrom iz ovog prvenstva mislim da bi se borili za 14 mesto u championshipu.

Uf kad bi sutra portsmouth dobio sunderlanda a onda u zadnjem kolu im dolazi chelsea... pa da oni ispadnu umesto nas vec otpisanih... Hull ne moze da pobedi manchester pa makar oni izasli i sa bebama... naravno ni mi ne mozemo da pobedimo aston vilu... game over...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 12:43

ljudi,dovoljno je samo bod da uzmemo a da Hull i Middlesbrough izgube !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 13:48

Jeste, dovoljan je i bod, ali Hull igra sa Man United-om, Sir Alex najavio rezervni sastav jer igraju finale CL tri dana kasnije i verujte mi da neće propustiti šansu da Shearer-a i Newcastle pošalju u Championship !!! Boro je već ispao, jer mi sa bodom iz meča sa Villa-om i sa njihovom pobedom u poslednjem kolu, imamo bolju gol razliku od njih.

Bilo bi najbolje da dobijemo Villa-u, ali kako dobiti Villa-u tamo ???
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 14:20

dobicemo tako sto cemo se moliti bogu !!!!Od sutra se redovno molim,cak cu ici u crkvu ako treba !!!!Plus jos imam zakazano u sredu kod kardiologa,zbog srcanih problema,nesto nije uredu sa srcem vec 2 nedelje....kontam da je zbog jebenog newcastla !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 14:36

cin mi se da vila mora da igra za kup uefa mada smo usrali stvari ranije u sezoni, sta sad moze osim da se gleda u nebo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 15:14

mislim da je vreme da se svi okupimo protiv aston vile,i izderemo ko majmuni....ako pobedimo napijemo se...ako izgubimo,placemo !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 18:49

Ništa nam ne ostaje nego da se nadamo da ce negdje biti prenosi utakmica u championshipu, i da ce tamo sudci raditi svoj posao pošteno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyNed 17 Maj 2009 - 19:13

Jasna stvar-nemamo sta da izgubimo-pobeda protiv Ville i to je to!
Kako cemo to ostvariti? Imaju nedelju jebenih dana da uvezbaju sve sto misle da moze da im koristi i onda uz Boziju pomoc na Villa Park!
Nema druge!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyPon 18 Maj 2009 - 20:28

Aston Villa je u zadnjih 15 utakmica ostvarila samo jednu pobedu... a utakmica protiv newcastla im nece nista znaciti... sve nam ide na ruku, osim nas samih... opalicemo sami sebi par samara kao i uvek...

Veceras navijam za Portsmouth kao nikad do sad...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyPon 18 Maj 2009 - 22:57

m.c.t. ::
Aston Villa je u zadnjih 15 utakmica ostvarila samo jednu pobedu... a utakmica protiv newcastla im nece nista znaciti... sve nam ide na ruku, osim nas samih... opalicemo sami sebi par samara kao i uvek...

Veceras navijam za Portsmouth kao nikad do sad...

i vode 3-1
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyUto 19 Maj 2009 - 10:30

Au al' se zakuvalo oko crte! Bice j..no poslednji dan. Nekome ce bas biti poslednji!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyUto 19 Maj 2009 - 17:18

Uf... zadnje kolo... sve utakmice se igraju u nedelju od 17h... izgleda da ce na RTS-u biti kombinovan prenos svih tih utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyUto 19 Maj 2009 - 18:08

ALAN SHEARER has called on the help of Bobby Robson in his bid to save Newcastle from the drop.

Former Toon and England boss Robson, 76, led the Geordies to fourth, third and fifth in successive seasons to re-establish them as a major force.

But Newcastle face the biggest game in their recent history at Aston Villa on Sunday, where defeat would mean relegation to the Championship.

And Shearer revealed that he has been in constant touch with his former boss, who is currently battling against cancer.

He said: "I speak to Bobby on a regular basis.

"We speak to each other quite regularly after games and before games.

"He has given me little bits here and there, which is great. It's nice to speak to him."


From today's THE SUN
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyUto 19 Maj 2009 - 18:10

[color=cyan][/color
]FREDDY SHEPHERD last night told Mike Ashley: You only have yourself to blame for this sickening mess."

The former Toon chairman has looked on in disgust and disbelief as Newcastle have tumbled into a relegation nightmare.

Shepherd, who sold his shares at St James’ Park to Ashley almost two years ago, reckons a series of shocking boardroom mistakes have left the Geordies on their knees.

Opinion will always be divided over Shepherd’s reign. But, under the new regime, the Toon are staring at life outside the Premier League for the first time since 1993.

Fuming Shepherd said: “Relegation would be an absolute disaster in terms of corporate and the crowd.

“It took us 12-15 years to get a big ground, a great academy and a good set of players. We left and all of a sudden there’s a disaster. And you can’t make a profit out of a disaster.

“One thing that is really upsetting is the whingeing that is going on. They blame everyone but themselves.

“They have to look at themselves and say ‘what have we done wrong here’ and not start blaming other people.It annoys me that they seem to blame me all the time.

“Every year we were there we made a profit. There is only one person to blame and that’s the guy who decides who is going to run the club.

“Lots of people can buy football clubs but not many can run them.

“I think he is a great businessman for the sports retail side but as far as running a football club is concerned there is a lot left to be desired.

“I would have had a new manager as soon as Joe Kinnear fell ill but then again I would never have picked Joe as manager.

“If I was running the club they wouldn’t be in this position and I’m not trying to be big-headed.

“I don’t think anyone would disagree it was a shambles before Alan Shearer came in.”

Newcastle travel to Villa on Sunday, a point adrift of safety. Hull, in 17th spot, are at home to Manchester United.

Shepherd added: “It would be sickening if we went down. It will be like climbing a mountain to get back to where we were from the Championship.

“That’s when you need experience to get back up, not people who have never been in a football club in their life before.”
From today's THE SUN newspapers
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 EmptyUto 19 Maj 2009 - 18:22

nikad nisam mislio da cu ovo reci,ali daj boze on da se vrati !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Newcastle - Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Fulham   Newcastle - Fulham - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Fulham
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Fulham-Newcastle
» Newcastle vs Fulham
» Fulham v Newcastle
» Fulham - Newcastle
» Fulham vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: