Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptySre 13 Maj 2009 - 21:22

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 7:31

Procitao sam vijest ranije vec, mada nikad se ne zna kako ce on igrati u sledecoj sezoni.
Dosta igraca potone kako se stari, i povrede ih uniste, ali MARK se dize iz pepela.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 12:38

Fora je sto treba iskoristiti njegovo iskustvo i znanje. On treba da igra klasicnog sidrasa, nije on trkac! Moze on jos da se iskoristi i to veoma!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 15:17

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_5323367,00.html

Licno, mislim da je zasluzio da ponovo bude u prvih 11 a iz voleo bh da ubode gol, da okonaca ovu odvratnu sezonu, i po njega i po klub, na pravi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 19:59

Naravno da je zasluzio prvih 11, i mesto u timu sledece sezone! Pokazao je mnogo mladjim igracima od sebe kako se trci i zrtvuje za klub. Mislim da mu davanje golova nije u prvom planu vec da stvara sanse drugima, a takav profil nam je naaajpotrebniji (kao naravno i stabilna odbrana i mobilna sredina Smile )

Hehe:

Citat :
Mark Viduka recalls Alan Shearer's first words to him on the day he took charge of Newcastle: "Are you up for a fight?"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 21:03

Stari šmeker, Mark Viduka.
Nek ostane, ne smeta. cherry
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyČet 14 Maj 2009 - 23:41

Kakvi smeta-spasava!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyPet 15 Maj 2009 - 7:21

Kad bi ostatak ekipe davao samo 50% vidukine borbenosti, bili bi u gornjem dijelu tabele.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyPet 15 Maj 2009 - 14:07

A i kada bi imali znanja i rutine kao on. E, to bi bio posao!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyPet 15 Maj 2009 - 20:46

Srki ::
A i kada bi imali znanja i rutine kao on. E, to bi bio posao!

I jos samo 50 miliona na racunu za transfere svake godine
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! EmptyPet 15 Maj 2009 - 23:21

Neka oni cepe jedne godine lovu za dobre igrace, ne treba bas svake. Jednom calnes za ekipu, posle se sama odrzava uz regularna ulaganja.
Pasce generalka na kraju sezone, NADAM SE!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!   Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Viduka zeli da ostane u Newcastleu-lepo, sto se mene tice!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Danny Simpson zeli da ostane.
» MARTINS ZELI DA OSTANE U NEWCASTLE-U !!! CARINA !!!!
» Leon Best u Newcastleu???
» Sylvain Marveaux u Newcastleu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: