Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH

Ići dole 
+9
Admin-Roby
RAMMS+EIN
NUFC CRO
Savic
Dinko
moody
Srki
m.c.t.
RIOT
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPet 8 Maj 2009 - 15:36

Ponedeljak, 11. maj.
21h po našem vremenu.

NEWCASTLE PROTIV MIDDLESBROUGH-a

Utakmica godine u Premier Ligi.
Nerešen rezultat predtavlja direktan Championship za obe ekipe, pobeda ostavlja pobednika u nadi da može da ostane u najjacoj ligi na svetu.
Za Newcastle United gotovo sigurno neće igrati Jose Enrique, što je katastrofalno, jer drugog levog beka nemamo. Ono što je dobro, Steven Taylor se oporavio i vratio se treninzima u punom intenzitetu. Joey Barton aka Psihotično Smeće Bez Trunke Poštovanja, neće biti u kombinaciji jer je suspendovan do kraja sezone, a i da je drugačije, ne bi bilo šanse da bude u timu. Taktičke oscilacije će biti prisutne i u ovom meču, jer se i dalje ne zna ništa, Shearer kombinuje tim pred svaku utakmicu.
Najverovatniji sastav biće-

---------------------------Harper-------------------------------------
----------Beye-----------Bassong----------Colo(S.Taylor)---------
---------------------------Butt-----------------------------------------
----Jonas-------Nolan-------------Guthrie----------------Duff-----
-------------------Viduka-------Owen--------------------------------

U poslednje 4 utakmice na SJP-u bilo je nerešeno. Vreme je za rušenje tradicije. Sve što mislimo o Newcastle United Football Club-u, Mike-u Ashley-ju, situaciji, Championship-u, Owenu, Bartonu, Colocciniju, kiksovima, očajnim utakmicama, teškim trenucima za sve koji vole ovaj klub.....ostavimo po strani.
Pošto niko (osim Lassy) ne može da bude uz fudbalere NUFC-a fizički, budimo mislima uz njih za ovu tešku, tešku utakmicu.


Sad je vreme za heroja!


NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Martins_second_celebration_470x305


NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Andrew-Carroll-001
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPet 8 Maj 2009 - 18:48

Middlesbrough ce se zatvoriti u prvom poluvremenu jer i vrapci znaju da mi pravimo greske ako ne krene sve kako treba... Samo agresivno moramo, od prvog do zadnjeg minuta... bez predaha... to je to.. nema dalje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPet 8 Maj 2009 - 19:51

Pitaj boga kakva ce to utakmica biti-zatvorena, otvorena... Ne smem ni da mislim. Samo neka bude 1, pa makar ga uvalili i u 98'!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptySub 9 Maj 2009 - 9:11

Sto bi bilo dobro da ih napadnemo na pocetku i uvalimo jedan go. Zatim u ostatku utakmice uhvatimo par kontri i potopimo ih
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptySub 9 Maj 2009 - 10:29

Ma samo da ih dobijemo, igra nek bude usrana ako treba, kao celzi protiv barselone, samo da dobijemo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptySub 9 Maj 2009 - 13:38

Ne znam sta Big Al sprema, nadam se da ima resenje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptySub 9 Maj 2009 - 15:06

Uz svo moje divljene sheareru mislim da nista posebno ne sprema, nego juris bezglavi na go boroa. Ni do sad nismo imali neku prepoznatljivu igru, ni u jednoj utakmici nismo odigrali nesto da kazemo "to je nasa igra". Ali mislim da ce nam se ovaj put isplatiti napadanje i da cemo jedva pobijediti ali pobijediti i maznuti 3 boda.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyNed 10 Maj 2009 - 13:55

Pa i ne možeš da uspostaviš igru na 3, 4 utakmice, a pri tome ekipa varira ludački. Imali smo Enriquea na samo jednoj utakmici-sve ostalo je bilo dovijanje sa levim bekom, pa onda menjaš formaciju jer, kao što rekoh, nemaš kompletnu odbranu...

Nego, jeste videli braćo tabelu? Svi po 31 bod!!!!
U ponedeljak će biti poginuće samo takvo!!!! Ovo je šansa za spas. Ako sada ne pokažemo hrabrost i znanje onda smo ga ugasili. Pritisak će biti ogroman, ali sami smo sebe doveli u tu situaciju! Samo da maznemo 3 boda, uh!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyNed 10 Maj 2009 - 14:51

Kaže Andrijašević, sa RTS-a, sutra se bije velika bitka severoistoka, igraju Newcastle i Middlesbrough, NARAVNO bez TV prenosa !!!

Naravno, a ???

Mamicu vam ....kome ja plaćam sranje od tv pretplate ?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyNed 10 Maj 2009 - 16:06

I bolje da nema TV prenosa ako ce ponovo on da smara!
Lakse mi je da gledma preko pirata nego njega da slusam. Uh, ako bih ga sreo negde u gradu kako bih ga naduvao, to je nevidjeno. Smarac odvratni-nista ne zna, samo kenja!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyNed 10 Maj 2009 - 16:24

Kod nas ce biti prenos, ali i nasi udavise glupostima, znaju kako se zove berbatov komsija ali ne moze da utrefi ime nekog igraca newcastlea,nepripremljena govna. Ovaj Mijajlovic sto je sad dos'o popularniji je od Dzeke Smile
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyNed 10 Maj 2009 - 22:47

Ja ću je gledati na satelitu,pa i snimati nadajući se pozitivnom rezultatu.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 15:10

Znaci opet snalazenje sa linkovima i budjavim streamom Mad

Sto se tice same utakmice prpa je velika....Midlesbrough isto ima bodova kao Newcastle i kao Hull sto znaci da i oni na ovu utamicu gledaju isto kao i mi. Ovo nece biti laka utakmica. Lakse bi mi bilo da idemo na neki tim iz gornjeg dela tabele nego ovako...direktni okrsaj za opstanak ili oni ili mi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 16:38

Nemaju(Njuka i Boro) isto bodova kao i Hull, Hull ima 34!
Mi, WBA i Boro imamo po 31! Eventualnom pobedom bismo se Hull i mi zamenili usled gol razlike!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 16:59

Ispravka...mislio sam da kazem da ce ekipa koja pobedi imati isti broj bodova kao Hull a da trenutno imamo isti broj bodova kao Boro i da im ova utakmica isto znaci kao i nama.

Trema cini svoje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 17:59

Opusteno ;-)

Sada mi je u glavi ona tekma protiv Arsenala na SJPu. Kada bismo ponovili takvu igru kontam da bismo razmontirali Boro. Ipak su oni daleko od ekipe koja bi znala da iskoristi neke nase, NE DAJ BOZE, greske koje smo pravili protiv Arsenala. I tada je bio pun stadion, svi napaljeni kao barabe. Ako ih stegnemo kao Arsenala tada mislim da sve mozemo da resimo vec u prvom pv.

Zaista ne znam sta da ocekujem veceras! Samo da im trema ne uveze noge jer nam spasa sem pobede nema! Znaci nemaju cega da se boje-najgori ishod uvek postoji, zanci mogu samo da profitiraju!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 18:37

Tad protiv Arsenal-a smo imali levog beka...kakvog-takvog.
To sto ovu utakmicu igramo kuci, ne znaci uopste da je to ne-znam-kakva prednost, jer je u ovoj sezoni dokazano da ova bagra nema srca, niti da ih bilo sta motivise. Ni navijaci koji su najglasniji u PL, ni dolazak Shearer-a, ni frka od izbacivanja kluba sa tradicijom... Nista.

Ali, dobro. Pohvatacemo se za guse, pa sta ispadne, ispalo je. Ili KO ispadne, ispao je.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 19:04

Ej ljudi sutra moram odgovarat dva predmeta imam keceve, ako ne popravim padam.
A ne mogu da ucim jer veceras je njuka i pripreme idu polako. Ako njuka ispadne ispadam i ja. Ne do bog da cale vidi ovaj post.

Budimo veceras uz crno bjele.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 19:05

Moody ::

Budimo veceras uz crno bjele.

Ko ima prenos Twisted Evil hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 19:14

Imaju sve kladionice...
Opusteno. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 20:28

Owen starts alongside former Boro striker Mark Viduka in attack, while Taylor replaces Fabricio Coloccini in defence.
The three other changes come in the middle of the park with
Kevin Nolan, Danny Guthrie and Jonas Gutierrez replacing Peter
Lovenkrands, Joey Barton (suspended) and Alan Smith (thigh).

Kazenga LuaLua returns to the bench after a loan stint at Doncaster Rovers.
TEAMS
NUFC: Steve Harper, Habib Beye, Damien Duff, Steven
Taylor, Sebastien Bassong, Nicky Butt, Kevin Nolan, Jonas Gutierrez,
Danny Guthrie, Michael Owen (c), Mark Viduka
Subs: Oba Martins, Fabricio Coloccini, Ryan Taylor, Peter Lovenkrands, Kazenga LuaLua, Andy Carroll, Tim Krul
MFC: Brad Jones, Justin Hoyte, Andrew Taylor, Gary
O'Neil, Marvin Emnes, Afonso Alves, Robert Huth, Mohamed Shawky, Tuncay
Sanli, Stewart Downing, Matthew Bates
Subs: Ross Turnbull, Jeremie Aliadiere, Marlon King, Julio Arca, Adam Johnson, Tony McMahon, Jonathan Grounds
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 20:44

Linkovi za steramove?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 21:03

Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 21:03

Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH EmptyPon 11 Maj 2009 - 21:04

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty
PočaljiNaslov: Re: NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH   NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NEWCASTLE-MIDDLESBROUGH
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: