Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Liverpool v Newcastle

Ići dole 
+9
m.c.t.
RAMMS+EIN
moody
NUFC CRO
Srki
RIOT
Savic
tinno
northern rock
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 2:56

Nismo mi spustili gace... mi smo odavno gologuzi Very Happy Sunderland je izgubio, i to je super vest... (naravno da je ocaj sto uopste moramo da pratimo tudje timove)... sledece kolo gostuju boltonu i mislim da nema sanse da tu pobede, pa onda idu na noge portsmouthu i opet su im male sanse... da bi na kraju bili domacin Chelseu... ispasce oni iz lige samo tako...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 3:21

Ja stvarno ne znam kako neko u opste moze da ocekuje da se neko motivise posle 2 gola iz ofsajda i ponistenog gola? Eto Barton nije hteo da se naguzi kao ostali pa je ostro usao u duel i odmah dobio crveni.


DA...JESTE, SUDIJA JE KRIV!!!
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Bruka   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 7:22

Stekao sam utisak da je samo Liverpul igrao i to sa pola snage. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 10:56

Naguzili smo se mi odavno, cim smo dosli u situaciju da gledamo i preracunavamo tudje bodove i gol razlike. Kad se vec doslo na ivicu nema tu postora za kalkulacije. Uradi svoj posao do kraja maksimalno, a ako od drugih stigne pomoc - tim bolje. Bilja je potpuno u pravu jer se objektivno nije videla velika zelja. Nije prvi put da se prizna gol iz offside-a i na takve stvari se treniraju zivci i mozak na treninzima, a ne na utakmici. Jedina svetla tacka nam je bio golman i fer bi bilo da 120.000 funti koliko ce Bartona da lupe po plati prebace na Harperov racun. A da je Shearer ispizdeo - jeste. Izjavio je ovo:"He has let everyone down without a doubt. He did not need to jump in like that and he has apologised. From a disciplinary point of view, I will be doing whatever I can.’
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 10:59

Upravo tako. Sa pola snage, ali sto je najgore, i mi smo igrali sa pola snage. Billja je 100% u pravu. Toliko smo se predali pred samu utakmicu da smo opusteno mogli da izvedemo Rangera i Vuckica, kao da cuvamo igrace za Boro. Uzasnut sam prikazanim fudbalom.

P.S.
Bartona treba dozivotno odstraniti iz Newcastle-a. Kretencina per exellence.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 15:17

Ne bih mi bilo krivo da su nas razbili kao budale, ali ovako uz pomoc sudije. E to boli najvise. Hajmo sad da remiziramo sve. Borili smo se u prvim minutama utakmice i pokazali da mozemo da se nosimo sa liverpoolom, ali onda sudac pusti onaj go izraelca. I hajde sad igrajte ljudi, nema vise tad je sve palo u vodu. Al jos kad smo krenuli dalje, pogledajte sve situacije sa vidukinim ofsajdima. U trenutku kad mu igrac salje loptu Viduka ima igraca na ledjima (automatski nije ofsajd) , i on ( viduka) mu nakon par sekundi pobjegne i primi loptu, nakon toga ga jos udaraju ko vola, Onda sudac dize zastavicu. I zamalo da i njemu spucaju jedan crveni karton, toliko je bio isprovociran.

I kazu nije sudija kriv ma nije
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 15:21

A sad za one koji govore da bi nas liverpol pobjedio i bez ovih odluka sudije.
Pa pobjedite nas bez toga onda, zasto vam je sudija i dao onoliku prednost i zasto vam je daje uvjek. Pobjedite nas regularno kao i prosli put pa da vam cestitam.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 16:39

Liverpool v Newcastle - Page 2 LastSupper
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 18:51

Ja sam pricao oko cega sam se ja nervirao, sta me je zivciralo celu tekmu, a ne o tome da je L'pool vise nego zasluzeno pobedio, Biljo!
Ali ja bih bas voleo da vidim da L'pool ili bilo koja ekipa igra tekmu sa nekim ko je makar isto jak kao i oni, a da ne pricamo o nekom jacem, i onda da padaju takva sudijska podjebavanja. Gol iz ofsajdine, pa posle, sto je tako karatkteristicno za NUFC-raspad sistema. Ono sto se mora priznati je da su se do tog gola sasvim ok nosili, posle je sve otislo u qc! Ali ovo sto sam rekao za Viduku, avidim da je i Moody istog miljenja je bilo da covek stvarno poludi. Pusti ga slepac da primi loptu, pa ga mlate, pa se on oslobodi igraca, povuce napred-cap zastava-offside! I onda napravi napad-daj gol. Ma das qc!
Pusti te price!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPon 4 Maj 2009 - 20:59

ko su ljudi na slici
Nazad na vrh Ići dole
biljalfc

biljalfc


Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.04.2009

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyUto 5 Maj 2009 - 1:53

pazi Srki ok, u pravu si.... gol iz ofsidea zna da poremeti ekipu, desavalo se to nama x puta, ali pazi.... to bese 22' imali ste citavih 70' da se sastavite...... ej.... iako navijam za lpool, i sam znas da mi je nwcastle mnogo draga ekipa, zadnje sto bih pozelela da zavrse u champion shipu... ali sa onakvom igrom?!?! ej, pa ja sam i lpool, koji volim vise od svega, pljuvala na sva usta, sto su mi mnogi zamerali, kada igra ocajno..... kakvi sudci kakvi bakraci... ja ne znam sta se sve desavalo tokom sezone sto se castlea tice i sudjenja (vidim da ste svi ocajni sudjenjem skoro na svakoj tekmi) ali ono sa lpoolom.... Ej.... treba stisnuti muda i krenuti napred..... i scumi su protiv nas vodili sa 1-0 pa im se nismo naguzili i dozvolili da se poigravaju.......

Ja opet kazem, MNOGO SLABIJE EKIPE OD NEWCASTLEA su ove sezone uspele da maznu bod na Anfieldu, to ste se mogli i vi samo da ste se potrudili.... ali niste hteli, pustili ste da se kolo vrti i niste ni pokusavali da bilo sta preokrenete.... Zamisli kad je mene to iznerviralo... cak sam u jednom momentu popljuvala Viduku, na varijantu, ej covece, znas li ti igrati fudbal..... znaci on mi je bio katastrofa ceo mec.......

Mnogo mi je krivo sto je Njuka dosao u tu poziciju da se bori za opstanak... jebi ga ja sam odrasla u crno-beloj boji..... Volim castle i apsolutno mi ne ide u glavu sta ne stima... Igrace imate, u cemu je jebeni problem!?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyUto 5 Maj 2009 - 10:29

Igrace imate, u cemu je jebeni problem!?!?!?!


Koje igrace, Biljo? Povredjene, nedolecene, izfrustrirane, odusevljene sobom i samim tim neupotrebljive za kolektivnu igru? Neko je mislio da je cool imati Bartona u ekipi bas zato sto je problematican jer publici treba da se da ono sto ona voli. Tako je barem ovde - za svakog po nesto - problematicnog za zagrizene tough guys koji dizu ostatak publike na noge, zgodnog da zbog njega imas zaludjene curice i tetke na utakmicama, crnca da drzis rasnu ravnotezu, jednu bivsu zvezdu ili poluzvezdu (ako se nema dovoljno para) i ako moze i jednog - dvojicu koji znaju da igraju fudbal, da se ne ispadne iz lige. Tako je neko mislio u Njukaslu. I hop, evo nas, visimo preko ponora. Ne bojim se ja da ce klub kao klub da se ugasi, propadne ili nesto slicno. Postojace on mnogo duze nego oni koji su ga unistili. Samo, trebace puno vremena da se vratimo tamo gde smo bili. Madaaaaa...nije sve jos gotovo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyUto 5 Maj 2009 - 12:31

@Bilja
Nista ja od onoga sto si ti rekla nisam porekao-slazemo se ti i ja da bi Newcastle ovu utakmicu izgubio obrni-okreni. Sve to sto si nabrojala kod Newcastlea nama ide na nerve CELE SEZONE. Ali sudija mi je nekako ubio pojam, vise sam gledao kroz ekran nego u tekmu. Dodje lopta gore-cap faul u napadu ili ofsajd-svaki jebeni put. To je degradirajuce za gledati, ne znam kako to da ti opisem. Ista, ali ista stvar se desavala porotiv S'landa u gostima i Stokea, takodje u gostima. Svaka ofanzivna akcija se presece pistaljkom. Stvarno mi je doslo da razbucam tv!
Ne znam, po meni Viduka nije bio los-sem onog kiksa kada je vratio nazad, mada je tu i SMith usrao jer je ON dodao protivnockom igracu u noge, ali Viduka nije defanzivac. Ne pravdam ga, ali tako je. A ono sto je muljao po napadu, vukao loptu po nogama, pa gubio je i mene nerviralo, ali onda pogledas-nema kome da doda napred-svi ostali negde,pitaj boga gde.
Ova ekipa nema jajca za ilo kakav poduhvat, a tu im i Big Al malo pomaze. On moze da motivise ljude, a picke NE!
@Serbian Lassy
Ja sam gotivio, i dalje "gotivm", Bartona zbog agresivnosti u igi. Ne ove vrste kao Protov L'poola vec on decko ima nesto medju nogama, a ima malo i fudbalskog znanja. I ume da drzi tempo u ekipi, da im neda da padnu.
Ali je on sve sanse prokockao-lud je i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyUto 5 Maj 2009 - 15:08

Moody ::
ko su ljudi na slici

Koliko vidin ovo je ova slika samo što su stavljeni igrači Newcastlea...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Posljednja_ve%C4%8Dera_(Leonardo)

Jedino sam siguran za Shearera u sredini.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyUto 5 Maj 2009 - 22:57

Ma Barton je naprosto divan...
Srki, uz all due respect...Na koliko utakmica u dresu NUFC-a si skontao da ima nesto medj' nogama i u nogama... 3-4? 5, mozda?
Covek je jebena trceca psihoza i ne valja ni za tim ni za sebe. To sto kaze Serbian lassy da moras imati kakvog zbog sabana koji bi se lozili na istog se slazem, ali da li je dobar za ekipu?
Usput, Bartonov brat je u zatvoru zbog rasistickog napada sekirom. Sigurno je mama Barton ponosna na decu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 9:54

Barton-ov polubrat je u zatvoru zbog ubistva jednog crnca.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 11:33

@RIOT
Pa muda ima, a i ume ponesto. Kad pogledam ove picopevce koji se boje da prime loptu, da ne bi slucajno dali gol, ovog pavijana jos i volim da vidim kda krene da "trceci pada u psihozu". A to da je "divan" nisam rekao-jok ja!

Na ono nesto tekmi sto je igrao je bar bio agresivan za razliku od ostalih! Ne branim ga ja ni najmanje-deckonja je diabolik i to je to. Ali steta, moga bi biti jako dobar igrac da nije krele.
Pa pogledaj i protiv L'poola-u onom delu dok smo igrali, nije bio nimalo los. POgledaj snimak pa vidi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 11:37

Da ume sa vremena na vreme da lici na fudbalera, naravno.
A da li je bacena investicija, jeste.
Sad citam, nesto se uskurchio pa na sav glas kritikuje Alana Shearera...suspendovace ga do kraja sezone. Ma, budala.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 11:51

Pa vidis da se razumemo ti i ja, sto zezas Very Happy
Lepo mu je rekao Big Al da se ne radi o tome da neko iskulira 75 ili 80 min, vec 90!
Diabolik! Video sam da je krenu da sere, ali realno je on odsvirao svoje na St. James' Parku, pa sada sere iz besa.
http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5283073,00.html
Zanimljiv clanak-izgleda da Alu nije bio presudan ovaj start vec se izgleda ne kapiraju od kada je ovaj postao menadzer!
Najzad da se jednom zna-kad se igrac uskurci menadzeru, pa jos ovako nesto napravi-MARS IZ KLUBA! Mora da se zna ko je kome sef!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 12:56

Upravo tako.
Mada je Barton trebao crveni u NUFC-u da dobije mnogo pre ovog crvenog.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptySre 6 Maj 2009 - 17:52

Sta ces-ima nekog vraga u glavi, pa ne moze deckonja sebi da dodje.
A steta, mogao bi biti sasvim ok igrac! Ipak je Njuka ostao uz njega dok je sluzbovao u prdekani, nisu raskinuli ugovor utd, a on ovako vraca!
Sto kaze J. Fante: "bila je luda, i ja tu nista nisam mogao da uradim"! To je to!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 EmptyPet 8 Maj 2009 - 18:52

Ferguson ili Venger bi njega doveli u red... steta sto sva ta agresivnost nije usmerena tamo gde treba... Evil or Very Mad

Liverpool v Newcastle - Page 2 83219158-959E-170F-16ED0856CE8D7C7A
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool v Newcastle   Liverpool v Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Liverpool v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle v Liverpool
» Liverpool vs Newcastle
» Newcastle v Liverpool
» Liverpool - Newcastle 2:0
» Newcastle v Liverpool

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: