Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mašta???

Ići dole 
+9
Serbian lassy
RAMMS+EIN
Sinner
Dinko
Savic
Srki
Admin-Roby
NUFC CRO
Philips
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 13:05

Pa ali su Messi i Maradona puno jači od njega, pa kakvi su igrači:

Modrić 173cm 68kg
Messi 169 cm
Maradona 165 cm

Za ovu dvojicu nisan naša koliko imaju kg... ali sugurno nije velika razlika
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 13:09

Dobro, ispasce da je Modric zapravo Ronaldihno, pa i bolji je l'?
Nisam mu bas video toliki kvalitet, zao mi je. Jeste talentovan, ima nekog duha, ali daleko je od neke vrhunske klase.
Ako cemo realno. Ako cemo po tome a li je igrao u Dinamu, pa neko navija i voli Dinamo itd, tu se iskljucujem!
Ono sto sam video se ne poklapa sa onim sto sam slusao o njemu. Question
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 13:33

Ma nitko ni ne tvrdi da je Ronaldinho ni Maradona,I nebitno dal je igrao u Dinamu i što igra u Tottenhamu sad.
Stvar je u tom Srki što se olako razbacuješ nekim tvrdnjama.kao prošlo ljeto da "nema teorije da netko od naših igrača na ovim prostorima ubere 20 milja za transfer",pa te demantiralo,sad "ne bi balkance u NUFC",a brat bratu,jedno sedam - osam igrača iz svih republika bivše države u ovom trenutku bi bila izuzetna pojačanja za nas i sigurno bi imali mjesto u našem klubu.Vidić,Šimunić,Ćorluka,Modrić,Milan Jovanović,Pandev,Vučinić,Džeko,Misimović,itd...
No hard feelings,ali ja ih jebem ako bar petorica od nabrojanih ne bi bila stvarna pojačanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 14:59

modrić jeste dobar igrac, ali zvijezda ranga lamparda kakvog ga neki predstavljaju nije.
Treba da znate i ovo da je on sa balkana, a naše novine pišu samo o našim igracima i hvale ih, a mi smo pod njihovim uticajem, prema tome i butt da je sa balkana bio bi nam najbolji.

Ruku na srce svidjao mi se luka, i volio sam ga ali 20 miliona mislim da ne vrijedi.
Gdje su te majstorije Luke sad, kažete nema igraca u totenhemu s kim da igra. Haj ne serite. Misimović je daleko kvalitetniji igrac i više daje svojoj ekipi nego tri Luke.

Ali vi govorite da je Luka mega zvijer igrac. Pa ovo i jeste tema "mašta".
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 17:14

al ste udavili sa Modricem,Vidicem i ostalom ekipom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 17:49

@Moody
E neka si rekao, brate. Suvu si sustinu pogodio!
Poenta i vise nego pogodjena!
@NUFC CRO
I dalje ne verujem da je dato 20M za njega. Jednostavno ne verujem stampi, pogotovo ne nasoj. Uostalom Moody je rekao vise nego dosta o celoj stvari(hvaljenje igraca po novinama itd, i kako to ide-pumpanje u nebo, a igrac malo jaci :-)!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 18:51

@ Srki & Robby

HVALA
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 23:59

Jao, jao kakve se tu rasprave vode ... Laughing


NUFC CRO ::
Ma nitko ni ne tvrdi da je Ronaldinho ni Maradona,I nebitno dal je igrao u Dinamu i što igra u Tottenhamu sad.
Stvar je u tom Srki što se olako razbacuješ nekim tvrdnjama.kao prošlo ljeto da "nema teorije da netko od naših igrača na ovim prostorima ubere 20 milja za transfer",pa te demantiralo,sad "ne bi balkance u NUFC",a brat bratu,jedno sedam - osam igrača iz svih republika bivše države u ovom trenutku bi bila izuzetna pojačanja za nas i sigurno bi imali mjesto u našem klubu.Vidić,Šimunić,Ćorluka,Modrić,Milan Jovanović,Pandev,Vučinić,Džeko,Misimović,itd...
No hard feelings,ali ja ih jebem ako bar petorica od nabrojanih ne bi bila stvarna pojačanja.

Sve je rečeno ... cheers

Btw.

a)Ja sam odmah na početku rasprave rekao da po tom pitanju nisam baš objektivan...

b)Razne usporedbe s Vidićem itd. koji za razliku od Luke već godinama igra u PL su besmislene i nemaju veze s mozgom ...

C)Srki, sereš ko svraka! Very Happy Wink

NHF, pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 1:10

@Sinner
Ako nisi objektivan, a sam si reko da nisi onda nemoj ni da prdoklacis!
Posteno!
Moody je lepo rekao i svaka mu se dala!
Ume covek da ubode poentu!

P.S.
Mojne to sa psovanjem, makar i ako je "saljivo"-naljutice se neko!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 7:59

Moody ::
modrić jeste dobar igrac, ali zvijezda ranga lamparda kakvog ga neki predstavljaju nije.
Treba da znate i ovo da je on sa balkana, a naše novine pišu samo o našim igracima i hvale ih, a mi smo pod njihovim uticajem, prema tome i butt da je sa balkana bio bi nam najbolji.

Ruku na srce svidjao mi se luka, i volio sam ga ali 20 miliona mislim da ne vrijedi.
Gdje su te majstorije Luke sad, kažete nema igraca u totenhemu s kim da igra. Haj ne serite. Misimović je daleko kvalitetniji igrac i više daje svojoj ekipi nego tri Luke.

Ali vi govorite da je Luka mega zvijer igrac. Pa ovo i jeste tema "mašta".

O jebote,govorim gluvima!
Pa nitko ga ne kuje u zvijezde,govorimo da je relativno mlad,da igra dobro.
Eto,govoriš za Misimovića da je OK igrač,ali opet po Srkiju on nema mjesta u NUFC.
Bi li se ti složio s tim?

@Srki
ne znam kako to ide kod vas danas,ali kod nas se na tu lovu od transfera danas plaćaju porezi.Država je već hvatala klubove za "jaja" i jedan "Hajduk" je umalo izbačen u najniži rang zbog takvih stvari.Zbog toga je i privatiziran prije nekoliko mjeseci.
Stoga je nelogično da se itko razbacuje nerealnim ciframa jer sumnjam da bi itko htio platiti veći porez državi.
Uostalom,stoji i na transfermarktu,ako već ne vjeruješ ovdašnjim medijima.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 8:52

Srki ::

P.S.
Mojne to sa psovanjem, makar i ako je "saljivo"-naljutice se neko!

Pa šalim se čoeče, šta briješ!? Laughing

Btw. ova rasprava je postala presmiješna ...

Prvo uspoređuješ Modrića koji je prošle godine debitirao u PL s Vidićem (jedan od najboljih svijetskih stopera!) koji je već godinama standardan igrač u jebenom Manchester United-u koji je usput rečeno već godinama među tri-četiri najbolja kluba u Europi a Spursi su još prije tri mjeseca bili u govnima do koljena. A ne igraju ni istu poziciju čak. I još uz sve probleme Modrić je davao dobre partije ...IMO da je nekim slučajem otišao u njemačku bundesligu, danas bi vjerojatno imao status Kao Diego ili van der Vaart prije odlaska u Real. Ono, pola Europe je bilo zainteresirano za njega, O ČEMU MI PRIČAMO!? scratch Ne kažem ja da je on novi Maradona, ali IMO dobro igra s obzirom na uvjete i ima potencijala postati jedan od boljih igrača u PL.
Ako se dobro sjećate Ćorluka je prije prelaska u London iz kola u kolo redovito bio među prvih 11 cijele PL i bio je jedan od boljih transfera prošle sezone. Kranjčar je u početku bio dosta loš ali prošle sezone je isto odlično igrao. A ove sezone je solidan ali Portsmouth je u banani ... Eduardo je klasa za sebe i da se nije ozljedio danas bi mogao birati gdje će igrati! Sjetite se samo kako je Arsenal otišao u qurac nakon njegove ozljede ... A IMHO ima još najmanje četiri-pet balkanaca (NUFC CRO ih je naveo) koji imaju potencijala dobro igrati u PL!

Zatim zbog nedostatka argumenata imaš neke primjedbe na Modrićevu kilažu, pa mu se rugaš zbog izgleda i velikog nosa ono WTF!? Shocked Laughing

I na kraju sam sebi skačeš u usta. Prvo si tvrdio da balkanci nemaju šanse u PL a onda se odjednom slažeš s Moodyem da je Misimović tri puta bolji od Modrića a nije odigrao ni minute u PL. Kako i po kojoj logici ste došli do tog zaključka?! Scoutali ste ga ili što?! Smile

Ajd, NHF, pozz! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 11:33

Sinner ::
Srki ::

P.S.
Mojne to sa psovanjem, makar i ako je "saljivo"-naljutice se neko!

Pa šalim se čoeče, šta briješ!? Laughing

Btw. ova rasprava je postala presmiješna ...

Prvo uspoređuješ Modrića koji je prošle godine debitirao u PL s Vidićem (jedan od najboljih svijetskih stopera!) koji je već godinama standardan igrač u jebenom Manchester United-u koji je usput rečeno već godinama među tri-četiri najbolja kluba u Europi a Spursi su još prije tri mjeseca bili u govnima do koljena. A ne igraju ni istu poziciju čak. I još uz sve probleme Modrić je davao dobre partije ...IMO da je nekim slučajem otišao u njemačku bundesligu, danas bi vjerojatno imao status Kao Diego ili van der Vaart prije odlaska u Real. Ono, pola Europe je bilo zainteresirano za njega, O ČEMU MI PRIČAMO!? scratch Ne kažem ja da je on novi Maradona, ali IMO dobro igra s obzirom na uvjete i ima potencijala postati jedan od boljih igrača u PL.
Ako se dobro sjećate Ćorluka je prije prelaska u London iz kola u kolo redovito bio među prvih 11 cijele PL i bio je jedan od boljih transfera prošle sezone. Kranjčar je u početku bio dosta loš ali prošle sezone je isto odlično igrao. A ove sezone je solidan ali Portsmouth je u banani ... Eduardo je klasa za sebe i da se nije ozljedio danas bi mogao birati gdje će igrati! Sjetite se samo kako je Arsenal otišao u qurac nakon njegove ozljede ... A IMHO ima još najmanje četiri-pet balkanaca (NUFC CRO ih je naveo) koji imaju potencijala dobro igrati u PL!

Zatim zbog nedostatka argumenata imaš neke primjedbe na Modrićevu kilažu, pa mu se rugaš zbog izgleda i velikog nosa ono WTF!? Shocked Laughing

I na kraju sam sebi skačeš u usta. Prvo si tvrdio da balkanci nemaju šanse u PL a onda se odjednom slažeš s Moodyem da je Misimović tri puta bolji od Modrića a nije odigrao ni minute u PL. Kako i po kojoj logici ste došli do tog zaključka?! Scoutali ste ga ili što?! Smile

Ajd, NHF, pozz!
Wink

Sve lijepo objašnjeno i rezimirano... Mašta??? - Page 3 Smile28
od naših želja koga bi na ljeto volje vidjeti u dresu Newcastle došli smo do Srkijeva komentiranja Modrićeva nosa...a ono stvarno bez komentara sam
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 12:50

ja sam rekao da misimovic daje svojoj ekipi tri puta vise od modrica, a ne da je tri puta bolji. A naravno da Modric ima potencijala da postane jedan od najboljih veznih igraca premierlige, ali za sad to je potencijal i ima puno vremena dok dostigne vodece igrace premiershipa. On za godinu dvije može postati svjetski igrac, pa može i nil renger i ben tozer, zašto da ne.

A sto se tice misimovica: jos tri asistencije pa ce oborit rekord bundeslige.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 15:52

juuuuuu,aj oladite Very Happy Nijedan od navedenih igraca nije igrao za Newcastle,niti ce igrati,tako da....who cares?!

Necemo sad da pravimo novi B92,sajt na kome se svi prepucavaju oko Vidica,Corluke i ostale ekipe!!!Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 18:11

Stvarno dosta.
Ja sam bolji od svih njih, samo sto necu da igram. U inat.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 20:01

Au jb vas, ond ase izvinjavam ako sam vas toliko uvredio sa komentaom oko njegove kvake!
Ako vas je to tolkiko dotuklo, onda stvarno izvinite.
A sa Moodyjem sam se slozio oko svega ostaloq-oko toga da je prenapumpan, i da "nema" s kim da igra.

Ali, dobro, smorismo ljude vise!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 21:28

Ma nitko se nije uvrijedio, ovo je samo prijateljska razmjena misljenja. Cemu forumi i sluze uostalom ... Wink

Btw. kad smo kod balkanaca, check this http://www.index.hr/sport/clanak/liverpool-ponudio-pet-milijuna-funti-za-pranjica/431744.aspx
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 21:34

Sve je opusteno drugari-nema ljutnje!

UNITED WE STAND! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 21:58

Kao što je sinner i rekao forumi zato i služe... alien
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 23:16

Srki ::

A sa Moodyjem sam se "slozio" oko svega ostaloq-oko toga da je prenapumpan, i da "nema" s kim da igra.

Srki bolje ti složi neku ribu, nemoj mene molim te. ŠALA

@philips

dobar avatar
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 0:19

Slazem redovno, sto se ribe tice-bez brige, nemam druih pretenzija Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySub 10 Sep 2011 - 21:55

malo sam procitao ovu temu, iz naftalina izvadjena... pirat
malo imamo svi mi previsoko misljenje o englezima, nisu oni nista bolji, i oni su od krvi i mesa kao i igraci s ex-yu podrucja Very Happy

e sad kad se tema zove mašta, evo i ja bi malo maštao Laughing
IN
Andrés Guardado - DEPORTIVO 6M
Honda - CKSA 9M
Erik Pieters - PSV 6M
Kjaer - Wolfsburg-Roma 7M
Nolan Roux - Brest 6M
Podolski - Koln 10M
UKUPNO 44M

OUT
Guthrie - free
Smith - free
Lovenkrands - free
Xisco - 1M
Perch - 1M
Forster 1,5M

Ovo nije tema za transfere ovo je tema MAŠTA, ona podrazumjeva odlazak DEBELOG!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptySub 10 Sep 2011 - 23:30

Ja sam totalno out sto se tice liga koje nisu PL. Sve ove igrace koje si zapisao pod IN, ne znam ne jednog. Mozda samo Podolskog, ako je to onaj Podolski na koga ja mislim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyNed 11 Sep 2011 - 2:59

Srki ::
Ja sam totalno out sto se tice liga koje nisu PL. Sve ove igrace koje si zapisao pod IN, ne znam ne jednog. Mozda samo Podolskog, ako je to onaj Podolski na koga ja mislim Very Happy
I ja slabo ostale lige pratim, ali ovo su igrači koji su poznati jer igraju za svoje zemlje na velikim natjecanjima... Japanac Honda se proslavio na zadnjem WC u Juznoj Africi....
Guardado je odličan, jedini koji nešto zna u Deportivu, igra za Mexico, sliči na Coloccinija sa čupavom kosom sunny Kjaer velika nada Danske, Podolski - rutiner za repku Njemacke, Roux na youtubeu ima top u nogama, Pieters - bek Nizozemske vrste, bili smo povezani s njim...
nisu to bas neki aninomci kao oni koje Ashley kupuje u Francuskoj.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 EmptyNed 11 Sep 2011 - 13:46

Daleko od toga da mislim da su anonimusi vec jednostavno ne znam za njih. Samo Podolski, Svabo! Za njega znam zasigurno. Za ovog Holandeza cuo jer ga je NUFC "trazio" ali to je sve sto znam. Poenta je moje nepracenje igraca Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mašta??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta???   Mašta??? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mašta???
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: