Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football

Ići dole 
+4
Dinko
Srki
Philips
tinno
8 posters
AutorPoruka
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 9:03

Lijepo je ovo vidjeti i znati da to svijet prepoznaje. Jedino su fulali sto nisu stavili Dortmund i La Bombonera u top 3.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1101536/THE-LIST-10-1-atmospheric-stadiums-football.html?ITO=1490
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 11:58

tinno ::
Lijepo je ovo vidjeti i znati da to svijet prepoznaje. Jedino su fulali sto nisu stavili Dortmund i La Bombonera u top 3.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1101536/THE-LIST-10-1-atmospheric-stadiums-football.html?ITO=1490

Maksimir na 41. mjestu
Dokaz da Englezi imaju smisla za crni humor
lol!

Nekako mi nije realno, Engleski stadionu kotiraju malo previsoko u odnosu na ostale...Za očekivat s obzirom tko je pravio ljestvicu.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 12:53

Ljestvica je postavljena po atmosferi koja se stvara, znaci nemora znaciti da moraju biti ogromni stadioni. Definitivno je neobjektivna sto je i normalno jer po tom pitanju se nece nikad ljudi sloziti, ali dobro je znati da se priznaje status naseg SJP-a. I Maksimir definitivno spada na toj listi, al sigurno nisu mislili na utakmice Dinamo Cibalija, nego kad igra repka.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 15:13

Ne moraju da budu previse subjektivni, njihovi stadioni su tako akusticni i pravljeni da se atmosfera stvarno oseti. Sto je manji stadion to vise odzvanja. Ko je posetio bilo koji njihov stadion zna o cemu pricam!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 21:42

Bez uvrede prijateljima kojima je drago sto je i Maksimir tu ali cini mi se da je to tako samo jer je Engleska reprezentacija igrala u skorije vrijeme dvije utakmice tu i u jednoj su dobili po guzici, a i zbog dobre atmosfere koju su pravili hrvatski navijaci na evropskom prvenstvu, pa su sad englezi ocjenili da je tu neka extra atmosfera. Mislim da je odlicna kao i svugdje gdje igra bilo koja od ovih nasih reprezentacija. Nisam nikada bio ni na Maksimiru, a ni na jednom grkom stadionu ali nekako mi se cini preko tv-a da ako grci nisu zasluzili ni jednom mjesto medju 50 onda nije ni maksimir ni mnogi drugi sa ove liste.
P.S. osim naravno Newcasltea koji je ocito ostecen jer ko je jos cuo za taj Liverpool Smile
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 22:17

8: Santiago Bernabeu, Real Madrid Laughing Laughing Laughing Laughing


47 Stadium of Light, Sunderland buahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPet 26 Dec 2008 - 22:47

Dinko ::
Bez uvrede prijateljima kojima je drago sto je i Maksimir tu ali cini mi se da je to tako samo jer je Engleska reprezentacija igrala u skorije vrijeme dvije utakmice tu i u jednoj su dobili po guzici, a i zbog dobre atmosfere koju su pravili hrvatski navijaci na evropskom prvenstvu, pa su sad englezi ocjenili da je tu neka extra atmosfera. Mislim da je odlicna kao i svugdje gdje igra bilo koja od ovih nasih reprezentacija. Nisam nikada bio ni na Maksimiru, a ni na jednom grkom stadionu ali nekako mi se cini preko tv-a da ako grci nisu zasluzili ni jednom mjesto medju 50 onda nije ni maksimir ni mnogi drugi sa ove liste.
P.S. osim naravno Newcasltea koji je ocito ostecen jer ko je jos cuo za taj Liverpool Smile

Dinko potpuno se slažem s tobom Wink

Nego kad smi več kod maksimira, ja ne znam kad je zadnji put bio pun
Jednom sam bio na njemu i atmosfera je bila mrtva-hladna.

Sunderlandov su stavili jer je ostao jedini iz Premiershipa koji tu ne ide, pa su i njega da ne izvisi lol!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptySub 27 Dec 2008 - 2:20

Haha pa koga oni zajebavaju Laughing samo me zanima dali je neko od tih koji su pravili tu listu bio na nekom od derbija Zvezda-Partizan?
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptySub 27 Dec 2008 - 10:21

RAMMS+EIN ::
Haha pa koga oni zajebavaju Laughing samo me zanima dali je neko od tih koji su pravili tu listu bio na nekom od derbija Zvezda-Partizan?

Očito ne, ali glavno da su bili na Sheffield United- Cardiff Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptySub 27 Dec 2008 - 14:11

Ma kakav k...c Partizan,kakva k..c Zvezda....
Ti stadioni cele godine zvrje prazni i onda kad se igra "derbi" onda se-popune!
Wow!
Isto cenim i da je u HR i BiH.
Golo govno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptySub 27 Dec 2008 - 15:33

Tako je Micko brate! jeb'o ja stadione koji se pune samo kad je derby day! A i publiku koja dolazi samo da gleda 2 derbyja godisnje. To nije fudbal, a kamo li publika!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptySub 27 Dec 2008 - 23:49

Mogu da se kladim da atmosfera na utakmici Partizan-Zvezda 2 puta godisnje sa polupraznim tribinama vredi vise nego svih 40 utakmica na krcatim stadionima pojedinih klubova koji su se nasli na spisku.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyNed 28 Dec 2008 - 0:46

Ako se u dobru atmosferu racuna mogucnost da te neko ubije raketom, izbode nozem, da, ni kriv ni duzan, uletis u masovnu tucu(za koju niti znas ko je niti zasto izazvao),pa onda rizik da ti neko otvori lobanju tupim predmetom na Autokomandi, a sve to pokriveno besomucnim urlanjem koje nazivaju navijanjem, onda jeste! Bolja je atmosfera! nemoj nista licn0o da shvatis, nije ovo "hejt" protiv tebe, vec ja takva "navijanja" i takvu "atmosferu" zaista ne podnosim.
I, vrlo bitna stvar, atmosfera se desava 2 puta godisnje... Samo toliko o odanosti klubu za koji navijaju, i jedni i drugi!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyNed 28 Dec 2008 - 2:21

Rammstein,druze,rec je o stadionima,ne o dogadjajima. Znaci,o atmosferi koja je tu,a ne onoj koja se stvara dvaput godisnje. Ako tribina treba da spadne na dva dogadjaja godisnje,onda je to kraj bilo koje forme navijanja. Ja se cak slazem i sa fudbalsim huliganstvom,dok god je u granici odmeravanja snaga i nadmudrivanja,a ne raketa koje je Srki pomenuo. "Derbi"...hmm...
Da li se "atmosferom" moze nazvati kretenisanje na Severu i Jugu koje ukljucuje razvaljivanje stolica i gasenje balkji nekom u facu? Po meni ne. Po nekom,mozda da.

Elem,rekoh da je rec o kontantnoj atmosferi na stadionu,ne o dogadjajima. To bi bilo kao nazvati Gucu najzabavnijim gradom na svetu jer pruza par dana nesmetanog cobanisanja.
Kao i Srki,nemam nameru da vredjam,vec samo iznosim misljenje.
Svako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyNed 28 Dec 2008 - 12:54

To sa raketom, ako ste zaboravili, se stvarno desilo. Od mog ortaka bivsa devojka je isla u srednju skolu(I gimnazija, na Dorcolu) sa tim deckom koji je poginuo. Ja sam tada bio 3. razred srednje, a taj lik je bio moje godiste!
Atmosfera je pre svega pun stadion, iz kola u kolo, navijanje, koreografija, zevzecenje pre i posle meca, a ne odmeravanje i poredjenje ciji je noz duzi i ostriji!
Jebem mu mater, nisma ja izmislio izraz kultura navijanja, ima nesto u tome.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyNed 28 Dec 2008 - 16:28

bilo koji stadion na kojem igra reprezentacija bi se mogao uvrstiti medju ovih pedeset, kao npr maksimir koji je bio pun dva puta ( protiv engleske ),

gdje su u tom spisku japanski stadioni, gledao sam jedan prenos Frendly Japan-BiH
200 000 navijaca, citav grad grmi a ne samo stadion

i na eurosportu pogledajte K ligu (japanka liga) pa cete vidjeti sta je stadion i sta je navijanje, jbm balkan gdje na derby dinamo zagreb dodje hiljadu ljudi, i to je "dobra" atmosfera, englezi su maksimir stavili samo zato sto su tu pobjedili zadnji put hrvate.

nemam nista protiv maksimira ili hrvata
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyNed 28 Dec 2008 - 16:35

ma brate, ne mogu svi da se nadju na listi, ljudi su verovatno, verovatno, uvrstili stadione na kojima su bili ili za oje se jednostavno zna da je publika presudna....
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyPon 29 Dec 2008 - 14:50

Ma kapiram ja sta vi hocete da kazete i meni se njake od tih "so called" navijaca(Shalmena,gistro Hooligana), ali realno gledano pola sta su stavili na listu nisu stavili kako treba a pola im nije ni mesto tu, sta vi mislite da se na Ali Sami Yen stadionu ili Sukru Saracoglu manje divlja? Da je na stadionu Boce slabija atmosfera od 90% stadiona koje su stavili ispred Bombonjere? Poenta je u tome da su listu ocajno pravili, bilo ko sa ovog foruma bi je bolje napravio,hvala im sto smo na 4 mestu ali lista je "utter crap"
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyUto 5 Maj 2009 - 16:09

Kada bi gledali sve sportske stadione St. James Park bi prema Dailymailu bio isto dosta visoko na 32. mjest...mislim da je i ova tablica presubjektivna jer mnogo visokih mjesta zauzimaju kriketaški stadioni za koje vjerujem da nitko od nas nikad nije čuo.

Evo liste: http://www.dailymail.co.uk/sport/article-1170551/THE-LIST-The-10-greatest-sporting-venues-world.html

Prvi je stari Wembley, dok je novi Wembley tek na 40 i nekom mjestu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football EmptyUto 5 Maj 2009 - 19:31

Jene mi se za listu, a jo svise za divljanje!
Ne podrzavam ga (divljanje) ni najmanje! Navijanje je jedna stvar, a divljanje i izivljavanej nije ni za komentar! Ako je po tome onda su nasi stadioni nenadjebivi-zauzimaju all time record listu-celu! Ubiju coveka raketom, spale zandarma, zapale stadion, uvek fali 96% stolica, a i ovako ih i8ma 3.5... Mislim da to nije atmosfera.
A, kao sto sam rekao-za listu mi se jebe cisti i nacisto. Takva lista, pre svega ne moze da se napravi poste
no!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty
PočaljiNaslov: Re: THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football   THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
THE LIST: 10-1 of the most atmospheric stadiums in football
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Football Manager
» Football Identity
» Ipswich Town Football Club

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: