Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 N'Zogbia want Toon exit

Ići dole 
+2
RIOT
Srki
6 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyUto 23 Dec 2008 - 12:46

Da ne palamudim, evo linka:
http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_4686781,00.html

Sve lepse od lepseg... Pocela je A. Villa i M. O'Neill da mi opako idu na jednu stvar...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyUto 23 Dec 2008 - 14:44

Jebi ga,otici ce.
A taman je left wing bila jedina pozicija u timu gde kad se neko povredi,uskace igrac slicnog kvaliteta. Po meni,vec sam to nekoliko puta rekao,Duff nikad ne bi trebao da igra ako je Zog fit,ali ko mene pita ista....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyUto 23 Dec 2008 - 15:56

Mali je uvrteo sebi u vuglu da je sega-mega igrac... jeste jedan od najboljih kojeg imamo, ali uzmuvao se opasno. Nek se teraju u pm svi redom. Saboteri!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyUto 23 Dec 2008 - 17:02

govno malo,uvek sere govna,neverujem da je Aston Villa zainteresovana za N'Zogbiu....imaju Milnera,Ashleya Younga i kompaniju koji mogu da igraju na toj poziciji....

Budjava Aston Villa...

Sto se N'Zogbie i Owena tice,nek idu,ako nece da igraju za nas klub,onda je najbolje resenje da ih se resimo...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyUto 23 Dec 2008 - 18:32

To za A. Villu pise u tekstu. Nervira me taj duvadzija, stalno je nesto nezadovoljan. cuti tu i igraj, jebem li ti sunac!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyNed 4 Jan 2009 - 13:30

Hoce da ode, ne, nece, ipak hoce!!!!
http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_4743398,00.html

Sada ce Kinnear da kaze da ipak nece, pa ce N'Zog da kaze "da, ipak necu", a novinarima ce da prica da hoce. Nalozio se da ga trazi Arsenal! Malo sumnjam u tu pricu, ne znam ko mu dotura te informacije!
Tako je i onda lajao, pa se nudio samo Wigan. Odmah mu je Newcastle bio dobar. Nervira me klinac opasno!
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyNed 4 Jan 2009 - 14:24

Ako Kinnear kaže da niko od ključnih igrača (čitaj: Owen, Given, Taylor) neće otići, ali da za trojicu koji planira da proda očekuje £16 m nije preveliki izbor onih koji bi mogli da odlepršaju...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Seronja!   N'Zogbia want Toon exit EmptyPet 9 Jan 2009 - 0:01

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_4766192,00.html

Nije problem sto hoce da ode iz NUFC-a,nego sto je pricao kojekakve budalastine da hoce da bude blize porodici tj da se vrati u Francusku, a sada se zadovoljava Villom i Tottenhamom... Eeeeeee, kenjatoru jedan! Idi, nosi se!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyPet 9 Jan 2009 - 0:52

nek ide...otici ce i Owen i Given....jadni mi sledece i ove sezone...jaojaojaojao...ako se ovaj klub ne proda do maja,u debelim govnima smo...opet necemo imati para za transfere a svi ce hteti da odu...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyPet 9 Jan 2009 - 3:19

hehe do pre samo par meseci sam se sprdao i nisam mogao da verujem kada je neko rekao da cemo zavrsiti kao Leeds, da mi je neko rekao da je to istina ja bih mu se smejao. Sad kad pogledam ta mogucnost deluje sve realnije Sad
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyPet 9 Jan 2009 - 9:33

Ova prića mi je nešto poznata, kao da sam je čuo prošle godine u isto vrijeme....

Hej pa jesam, al ne samo prošle godine nego unazad dvije tri.
Pa da
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit EmptyPet 9 Jan 2009 - 12:47

Ne isplati se Asleyu da zavrsimo kao Leeds...
mada, da se ne lazemo, svi Pl klubovi su zaduzeni. Prosta stvar-trose na pojacanja i plate vise nego sto zaradjuju. Citao sam negde na netu, firma Deloitte(valjda se tako pise) pravila je reviziju PL i nema kluba sa + poslovanjem. Svi su u crvenoj zonu, ali izvestaj je u fazonu "nije toliko strasno, ali ako se nastavi sa preterivanjem bice zeznuto". Tako da nismo mi jedini u buli, samo sto se druzgi zaduzuju i trose pare i mimo toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





N'Zogbia want Toon exit Empty
PočaljiNaslov: Re: N'Zogbia want Toon exit   N'Zogbia want Toon exit Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
N'Zogbia want Toon exit
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Toon Army igrica
» Berbatov slept in Toon shirt

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: