Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bambi u MUFC-u

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyPet 5 Dec 2008 - 11:49

Zoran Tosic (21) najverovatnije za 8m funti prelazi iz Partizana u Manchester United...
Kakvo je vase misljenje o ovome?
Ja sam licno misljenja da je izvanredan igrac,ali NIKAKO za PL... Previse je slab u duelu i to se osetilo na utakmicama Lige UEFA. Slomice se na sedam delova samo kad pogleda Gallasa,Ferdinanda,Richardsa,Vidica ili Taylora;)....
I jos nesto....puno mi je ovo nesto para za Bambija...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyPet 5 Dec 2008 - 12:23

nece preci,Ferguson je rekao da nece nikog dovoditi u januarskom prelaznom roku...a ako bi presao Tosic,presao bi i Ljajic zajedno sa njim za 8 miliona funti....po meni su obojica dobri igraci,al nikako za premier ligu...prvo nek idu negde u nemacku,u hertu kod kacara i pantelica bi bilo dobro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyPet 5 Dec 2008 - 13:50

Proverena informacija iz Partizanovih mladjih selekcija je da je Adem Ljajic prosecan fudbaler,mozda cak i ispod proseka. Novopazarska "mafija" ga vec neko vreme gura u medije(prvenstveno "Blic"),pise o tome kako je bio u kampu MU(u taj kamp uopste nije tesko otici). Jovetic je npr,za deset klasa iznad pomenutog.
Bambi je dobar. Ali za nasu ligu. Mozda za Nemce,kako si pomenuo ili eventualno italijansku ligu. Za Premier ligu....bogme nikako.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyPet 5 Dec 2008 - 23:41

Ako nije za Englesku onda tek nije ni za Italijansku ligu. Ma koiko ne voleo calcio, igra se dosta ozbiljniji fudbal nego u Engleskoj. Njihovi bekovi su tek prgavi i namazani, i ne samo bekovi-svi. Tek bi ga tu duvao.
Moje misljenje o Tosicu je da nije los igrac, ali me ne impresionira previse. A i covek ima 69 kg. Slab si ti maco za neku jacu ligu. Namacka, Budneslga 2 i da peva!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptySub 6 Dec 2008 - 15:58

Ti to zbog Couto-a i Materazzi-ja?Smile
Daj,Srki....pa Italijani igraju pederaj od fudbala. Ako tamo moze Rozehnal da bude vrhunski odbrambeni igrac,pa koga mi zajebavamo? Tacno jeste da ima vise govnara,ali to nikako ne znaci da igraju snazniji igraci i da je duel igra jaca...
Zna se kod koga se lome noge,a ko pada posle povetarca.....(sa izuzetkom Kristijana Ronalda Wink )
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptySub 6 Dec 2008 - 16:43

Ja isto mislim da je italija teska kao i engleska po pitanju duela. Samo sto u engleskoj se igra isti tempo 90 minuta pa je potrebno i izdrzljivost, ali i u italiji je tesko tim krhkim igracima da bilo sta naprave jer stoperi ubise.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptySub 6 Dec 2008 - 19:25

Rozenhal u Italiji vrhunski odbrambeni?
U kojoj to Italiji Very Happy
Pa Rozy ne bi bio vrhunski ni u Zemunu mom raspalom. On jednostavno nije vrhunski igrac. Da si vrhunski u Italiji, pogotovo na mestu beka, bio bi vrhunski bilo gde u svetu! Imaju klasa igrace, ali fudbal jeste pederaj, to stoji. Ali su klani fudbaleri.
Bambi ce pre da ode u Englesku, mada ce i tamo da flauta mocugu, nego u Italiju. Igra se takticki tezi fudbal, ali takodje snazan. Mozda jak fudbal ne kao u Engleskoj, ali je vrlo zajebano tamo cepati. Mislimda taj ne moze nista ozbiljno da igra. Ali, videcemo!
Mislim da mu je Budesliga zwei realan domet...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyNed 7 Dec 2008 - 3:08

Ma za Rozehnala se zajebavam....tako su ga najavljivali u stampi kad je prelazio iz NUFC-a....
Ne slazem se uopste.
Kad gledas Italijane,molim te,zanemari Inter,Milan,Juve,Romu....to su timovi za Evropu,u koje se ulaze na taj nacin. Ono sto zelim da ti kazem je razlika izmedju utakmica tipa WBA-Fulham,iliti Chelsea-Barnsley(ako cemo vec i velike da ubacimo u pricu) i na primer Redjina-Kaljari.
Na takvim utakmicama ces neminovno zapaziti da je razlika u utakmicama WBA-Fulham i L'Pool-MUTD ta da nema tih majstora kakvi su Gerrard,Scholes i ekipa. OStalo je relativno isto. Stil igre,zalaganje,borba,taj duh zbog koga je engleski fudbal uvek iznad svih(pa makar i ne bio rezultatski iznad) je tu.
Italija prosto ne funkcionise na taj nacin. Pogledaj na primer Sampdoriju. Kompletna igra se vrti oko jednog igraca. Toga u Engleskoj nema. Pa makar da Rooney potpise za Sunderland,opet ne bibilo toga.
Pricali smo i o duelima i uopste kontaktu sa defanzivnim delom tima....Itajani(po meni,mozda je ovo i kljucna rec-"po meni" Smile )igraj naprosto prljavo i bez nekog sportskog duha.
Dalje,da li bi Totti igrao u Premier League na istom nivou kao u Italiji? Ej....
Ne bi.
Odgovor sledi iz toga.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyNed 7 Dec 2008 - 11:28

Brate ta Sampdorija bi razguzila pola PL. ZAnemari, kao sto si i sam rekao "veliku cetvorku", ove ostale bi osisali u 85% slucajeva. Malo na taktiku, malo na znanje i eto.
Ne kazem, ja Calcio ne volim, to stoji, ali to su fakti.
A i vrtenje okojednog igraca-pa kako smo mi igrali dok smo imali Shearera, jedino nam je on bio stvarno svetska klasa igrac, ako ga on ne uvali, najebali smo.
Evo ti, uzmi primer L'poola-dok im nije dosao stranac za trenera i opalio te "zabarske" taktike, pusili su u ligi sampiona. Kad su skapirali kako treba da se igra odmah su postali prvaci evrope. Sad sto se meni takav fudbal ne svidja ni grama, pa ko mene pita, oni imaju rezultat. Tako to ide. Znas kada ce npr Stoke, ili tako neka ekipa da se uopste kvalifikuje u CL, ako uopste uspe da izboti 4. mesto... Nikad. Evo ti primer Evertona od pre neku sezonu. Igrali ljudi kvalifikacije i ispali. O Newcastleu i da ne pricam.
Poenta je da manje ekipe, u Engleskoj, kada izadju u Evropu, mnogo su manje od nekih osrednjih zabarskih ekipa. Drugacije ne znam kako da ih merimo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u EmptyNed 7 Dec 2008 - 16:55

Nisam ja,Srki,pricao o rezultatima...vec konktretno o fudbalu i mentalitetu.
Zoran Tosic bi u Sampdoriji prosao,ali u NUFC-u,naprimer ne bi.
Bez obzira na to sto bi Sampdorija verovatno naguzila NUFC. TO je ta razlika na koju sam zeleo da ukazem. Paradoksalno,ali eto,tako je. Barem je to moje stanoviste.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bambi u MUFC-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Bambi u MUFC-u   Bambi u MUFC-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bambi u MUFC-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NUFC V MUFC
» NUFC vs MUFC. 04.03.2015.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: