Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fagan ima podršku kluba

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Fagan ima podršku kluba Empty
PočaljiNaslov: Fagan ima podršku kluba   Fagan ima podršku kluba EmptyČet 18 Sep 2008 - 20:04

Fagan ima podršku kluba 44171827948d296e75efba143041051_big


Fudbaler Hal Sitija Krejg Fagan imaće punu podršku kluba ako odluči da tuži Danija Gatrija iz Njukasla koji mu je slomio nogu.

Predsednik Hal Sitija Fil Dufen kazao je u četvrtak da će klub razgovarati sa svojim igračem i odlučiti kakve korake će preduzimati. "Budimo iskreni, da se ovo desilo na ulici, gledalo bi se na to kao na običan napad. Razgovaraćemo sa njim i videćemo šta možemo da uradimo. Bio je u timu, igrao je dobro i to mora da se uzme u obzir u smislu novčanih bonusa i sličnih stvari", rekao je Dufen.

Gatri je dobio crveni karton pošto je pokosio Fagana u neopreznom startu pred kraj utakmice na "Sent Džejms parku" u Njukaslu, zbog koga je Fagan ostao sa slomljenom nogom. Hal je utakmicu dobio 2:1.

Fudbalska asocijacija Engleske (FA) saopštla je danas da nema mogućnosti da produži automatsku suspenziju od tri meča.

"Jedino što bismo mogli da uradimo je da podignemo dodatne optužbe protiv igrača. Ovo se dešava samo u izuzetnim slučajevima", navodi se u saopštenju saveza.

Fagan ima 25 godina, a u Hal je došao iz Derbi Kauntija posle uspešnog perioda pozajmice. Ne očekuje se da će ponovo zaigrati ove godine.

"Tek sam počeo da se osećam udobno u Premijer ligi. Pogledao sam na program i bio sam uništen. Čekaju nas utakmice protiv Arsenala, Mančester junajteda, Čelsija i Totenhema. To su utakmice za koje se živi, a ja ću ih propustiti", rekao je Fagan.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Fagan ima podršku kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Fagan ima podršku kluba   Fagan ima podršku kluba EmptyČet 18 Sep 2008 - 20:27

Pa zasto ne vezes goblene pa se ne bi mogao povrijediti. Igraju fudbal za pare koje normalni ljudi ne mogu zaraditi za cijeli zivot i nesto bi sad da se tuze ako ih ko povrijedi. Nije da opravdavam namjerne startove ali kako bi izgledalo kad bi sad svi poceli da se tuze. Pa onaj lik sto je Da Silvi slomio nogu bi onda bio u zatvoru. A kasnije sam vidio da nije uopste htio da ga udari po nozi. Sad ovaj nas sigurno nije bas toliko nevin ali ne mozes se ganjati po sudovima za faule u toku regularne igre. Da je bilo u tunelu ili nesto pa hajde, ali ovako nista. Ako ti je san igrati protiv totenhema onda i ne treba da igras. Sigurno bi mu to i robi erkao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Fagan ima podršku kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Fagan ima podršku kluba   Fagan ima podršku kluba EmptyPet 19 Sep 2008 - 15:35

Kreten Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fagan ima podršku kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Fagan ima podršku kluba   Fagan ima podršku kluba EmptyPet 19 Sep 2008 - 23:56

@Dinko
Brate, da si video start bilo bi ti jasno zasto ga tuzi!
Tako ga je lik grunuo da je mene zabolelo!
Odvalio ga je. Ako nisi gledao pregled-idi na you tube pa pogledaj sta mu uradi covek.
Onaj sto je krljao Da Silvu i nije mao nameru(bar mi se cini, covek je sirovima+klizao je), ovaj nas jeste! Odvali coveka iz trka!
Otkinuo ga je covek momacki!
Nerado kazem, posto sam zesci navijac NUFCa, ali ima osnova za tuzbu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fagan ima podršku kluba Empty
PočaljiNaslov: Re: Fagan ima podršku kluba   Fagan ima podršku kluba Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fagan ima podršku kluba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "Ambicije" kluba
» Ashley spustio cenu kluba!
» Predsednik fan kluba Newcastle-Srbija OBAVEZNO PROCITATI !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: