Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bartonu 6+6 mečeva kazne

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne EmptySub 6 Sep 2008 - 10:09

Bartonu 6+6 mečeva kazne 42022032548c15f2a9442a513836165_big


Fudbalska asocijacija Engleske kaznila je igrača Njukasla Džoija Bartona sa šest mečeva neigranja zbog napada na Osmana Daboa.

Ukoliko u budućnosti Barton ponovi sličan incident, tj. ako se bude ponašao nasilno, dobiće još šest utakmica suspenzije. Barton je fizički nasrnuo na Daboa u maju 2007. godine, dok su bili saigrači u Mančester sitiju i za prekršaj je već odslužio kazni od četiri mesec 'uslovnog zatvora'

Moris Armstrong, predsednik Nezavisne komisije za prekršaje, objasnio je kako je odluka doneta.

"Mnogo se pisalo o gospodinu Bartonu prethodnih meseci. Želeli smo da ga kaznimo na pravi način, ali i da mu pružimo novu priliku kako bi dokazao da može da se ponaša profesionalno. Uslovnom suepnzijom na još šest mečeva postarali smo se da bude svestan posledica ukoliko napravi još neki prekršaj", izjavio je Armstrong.

Džoi Barton je ponikao u mlađim kategorijama Evertona i Mančester sitija, a prvi profesionalni klub bio mu je Siti. U taboru 'građana' proveo je pet godina (2002-2007), da bi zatim prešao u Njukasl za 5,8 miliona funti. Za seniorski tim Engleske odigrao je jedan meč. Ima 26 godina.

Barton je poznat kao problematičan momak i zbog toga je često na udaru zakona. Prošlog decembra je u pijanom stanu napao dve osobe, za šta je služio zatvorsku kaznu od 74 dana.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Re: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne EmptySub 6 Sep 2008 - 13:30

Taj je vise dana proveo u zatvoru nego sto je odigrao utakmica u zivotu
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Re: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne EmptySub 6 Sep 2008 - 14:53

Ma ne znam zasto,ali kad oduzmemo onu svinjariju sa platom,ovaj Barton mi je sve simpaticniji...
Mislim da moze da se vrati u formu,a sto se zivaca tice,jebiga,takav je. Oduvek sam vise voleo Cantona-u,Bowyer-a,Bellamy-ja,Gattuso-a,Rooney-ja,Gallas-a ,FAJTERE,od pickica poput C.Ronalda,Inzaghi-ja,Griffina i slicnih balerina....
Osim Di Cania,taj mi se oduvek isao na kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Re: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne EmptySub 6 Sep 2008 - 16:22

Barton uopste nije los igrac. vrlo je koristan na terenu, pre svega jer stalno drzi tempo! Kida u veznom redu kako terijer. TAkve igarce smo retko imali, od Speeda na ovamo. Realno, on sada vise placa ono sto je ranije zasrao (mislim na ovo sa Daboom) nego ono sto je uradio dok je kod nas(slucaj sa onim divljanjem po L;poolu je valjda gotov), pogotovo od kada je dosao Keegan, Barton je bio pravi profesionalac. Mislim da moze da se iscupa.
A postoji i druga stvar-fudbaler kad jednom napravi sranje stalno je na meti. I ko zna sta je bilo te veceri u L'poolu, da li mu je neki majmun, pijaniji od njega?, dobacivao (i sta?), a Barton, kakvog ga je bog dao-TRAS PO PICKi i eto sranja! Treba se boriti sa tim pritiscima, kad ti sere ko gde stigne!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Re: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne EmptySub 6 Sep 2008 - 17:25

U svakom slucaju je mentol, od kojeg mi imamo samo stete... pale
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty
PočaljiNaslov: Re: Bartonu 6+6 mečeva kazne   Bartonu 6+6 mečeva kazne Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bartonu 6+6 mečeva kazne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: