Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KK napustio NUFC?!?

Ići dole 
+6
Savic
Admin-Roby
geordie
Shandy drinker
Dinko
Srki
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 11:49

Na sajtu nufc.com pojavila se kratka, NEPOTVRDJENA vest da je Kevin Keegan napustio klub. confused
Nadam se da u pitanju "patka" ali sam morao da je postavim.
Dakle nista se jos ne zna, na sajtu stoji poruka da ce pokusati da saznaju o cemu se radi!
Smrzao sam se kada sam procitao ovaj, nadam se, trac!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 12:03

To bi bio stvarno najgluplji potez ikad. Ali mozda je covjeku doslo preko glave laznih obecanja. Sigurno mu onaj Assley stalno govori kako ce dati pare za nove igrace i na kraju ispadne da je sve ukupno potrosio,ne znam sad tacno ali mislim ni 20 miliona. A za milnera je dobio 10. Pa toliko rose Stoke i Hull,zapravo i vise. ali nadam se da nije istina to za kevina.
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 13:24

Vest se pojavila na svim mogucim sajtovima. Ne zameram mu. Prvo su ga ispalili za Milnera, a onda je trazio cetvoricu igraca a doveli su dvojicu a ako je istina sto se prica da nije ni hteo González-a i Xisca, onda je to stvarno prevrsilo meru.
Ako imenuju Denisa Vajsa, onda smo najebali!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 13:35

Keegan ce se opet pokazati kao velik covjek sto sigurno i jest, a nakon ovoga sto s njim radi Ashley to ce mu biti najpametnija odluka... Kad se samo sjetim svih natpisa i lazi o ulaganju u klub, sto je najtuznije nije uopste dao pare za transfere...
pogledajte koliko smo dobili, a koliko potrosili...

In - Jonas -2mil
Guthrie - 2.5 mil
Bassong - 1.5mil
Colo - rising to 10.3mil
Xisco - 5.7mil do 7.5mil
Gonzalez - posudjen
TOTAL = 23.8mil

OUT - Faye - 2.25mil
Rozehnal - 2.9mil
Milner - 12mil
Emre - 4mil
TOTAL = 21.25mil

Znaci Ashley je ulozio pisljiva 2.5mil... jebem ti... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 14:01

I zasto bi sad owen potpisao ugovor kad vidi covjek da smo propast. Moze lagano sacekati juni i otici besplatno u neki klub koji ima ambicije da ostvari rezultat a ne profit. Jer mi sigurno punimo đepove ovom kretenu, jer dobivamo pare od tv prava, od sponzora i od prodaje rekvizita. Pa bolje je bilo prije ovok konja nego sad.
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 14:07

Mislim da ako Ashley otpusti Keegana navijaci ce se okrenuti protiv njega... opet iznova, stari scenario novi majmuni... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 14:29

ma neverujem da je napustio newcastle...pa navijaci bi poludeli !!! mislim da bi Ashley morao da napusti Newcastle...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:05

Još uvek nema zvanične potvrde (mislim da sada uveliko u Klubu traje većanje šta i KAKO saopštiti navijačima koji će, 1000%, POPIZDETI!), ali neki znakovi ukazuju na to da je Keegan bivši trener Newcastle Uniteda:cry::
Nije se pojavio na utakmici rezervnih timova u ponedeljak (juče)
Jutros nije vodio trening Newcastlea u Darsley Parku, već se uputio ka St James' Park-u!!!! Ovo drugo je javio SKY koji već uveliko vrti vest da je KK otišao!
Navodi se i da su kladionice, STARI LEŠINARI, promenile kvotu na mogućnost da KK napusti klub/dobije otkaz... Ti kurtoni uvek sve prvi saznaju.

Ja više ne mogu da verujem šta se dešava sa ovim klubom, kao da nam se neko usrao u sudbinu. Usrao i popišao po istoj!!!!
Stvarno više ne znam šta davm kažem, momci. Truba smo (da ne lajem više, ali rekao bih i nešto teže). I onda danas čuješ vest da je ManCty zveknuo 32.5M za Robihna, a u Januaru se spremaju da Man Utd-u ponude 240m $ za C. Ronalda! Ovo je javio radio BBC na Srpskom!
Mislim da ću da odem u k...c!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:18

Otišao je , javio SkySports , oni se retko kada prevare jer imaju veoma dobre izvore u svim klubovima.

Čeka se samo zvanična potvrda sa nufc.co.uk.

Jebiga , mi smo dno dna!!!I treba da nam se smeju bre...

Eto nama David Moyes-a za manager-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:31

Nema šanse da Moyes ostavi siguran posao u Evertonu i dođe kod nas! Ko će više hteti da trenira nas!? Neka mi neko kaže ime te budale?
Na pola prošle sezone smo otpustili SA, trenera sa sasvim ok PL pedigreom, sada smo nasankali klupsku Legendu... Ko je sledeći koji će doći ovde da se izblamira? Kada vidi kako se postupa sa Keeganom, koji je čovek koga ceo Newcastle kuje u zvezde, pomisliće: šte tek mene čeka?
Strašno! Boli me glava, najozbiljnije!
Novosti su sledeće: Sada je i bbc objavio da su neki razgovori održani, samo se(još uvek) magađa, ali već postaje izvesno šta je bilo na sastanku. BBCjev reporter pretpostavlja da je problem nastao oko želje vlasnika da prodaju i Bartona, čemu se KK usprotivio, a takođe je nastao sukob oko imenovanja Denisa Wisea kao supervizora za transfere. Tj stavili su ga da mu soli pamet koga može, a koga ne da dovodi.
Mada je svima jasno da su ovo samo stvari koje su prelile čašu!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:36

nece nas keegan napustiti,verujem u njega!!! Ashley nije lud da ga sada otpusti...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:41

Roby, sva je prilika da je to gotova stvar:cry: Pgledaj vesti i komentare po netu. a čim se u to uključuju ibbc i sky (to su stanice koje drže do sebe i ne lupetaju, ne prenose tračeve...) onda...
Što je rekao jedan lik, ovde iz Zemuna: BBC zna tri dana unapred šta će da se desi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 15:48

nije napustio,imam taj osecaj.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:02

niko nesme da pipne keegana,NIKO! Navijaci newcastle ispred stadiona !!!Mozda je ovo kraj ere Ashleya? DAJ BOZE
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:07

Ma daj robi nije ovo vrijeme kad se tako nesto moze reci. On je VLASNIK i moze da radi sta hoce. Naravno ne moze do kad hoce jer mogu se tu raditi razne polulegalne stvari da ga se natera da proda nekome ali kako stvari stoje mi smo u govnima i necemo se tako lako iz njih izvuci u skorije vrijeme (a to je par godina)
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:08

haha poceo sam da govorim ekavicu "natera"
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:09

Ma ja ne mogu da prihvatim da je otisao, pa jebote dal je ashley normalan da ovakve stvari radi, gori je od toplice, prosto sam ostao bez reci
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:18

Poceli su vec i spekulirati ko bi ga mogao naslijediti. Naravno da je prva opcija Dennis Wise al postoji sansa da bi ga navijaci na rukama izbacili iz kluba jer krive i njega za to sto se desava Keeganu. Ostale opcije su Dechamps, Shearer, Moyes i Bruce. Svejedno nam je i ova godina propala jos prije nego je posteno pocela... Sad
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:23

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:33

Sta ti je Roby, pa sta mogu navijaci tu da urade osim da negoduju. Sastanak je odrzan, proslo vreme, stvari su resene kako su resene(cekamo zvanicnu izjavi bilo koga, Kluba ili Keva, svejedno). Tako da mislim da se spekulise cisto iz tog razloga-ne sme nista da se objavi dok nema zvanicne potvrde. Ali je sve ociglednije na sta ce izaci!
Razmisljam ovako: pojavila se vest da KK odlazi, navijaci su skocili, nastaje totalna euforija... Sve se to zna. Pa izasao bi neko da smiri strasti, ako to vec nije tacno, kome treba takav publicitet. To sto niko iz kluba ne izlazi(ne sme da izadje) sa potvrdom ili demantijem samo mi govori da je KK ex trener!
Demantovalo bi se sve to, odmah. Ali ne...
Nadam se da gresim, da je sve glupost ali previse je losih znakova.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 16:50

evo i peticije da se ukloni ashley i wise

http://www.petitiononline.com/DWMANUFC/petition.html

mislim da ovo neznaci nista,ali vredi pokusati....bar mi sa balkana mozemo ovo da ucinimo za nas klub.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 17:09

Otisao je i mi kao klub propadamo bez dileme. Jer ko god da dodje ne moze da nam garantuje ni ostanak u premier ligi. Ne moze nista da se uradi jer covjek je posteno kupio sebi igracku od par stotina miliona i sad radi sta hoce. To sto mi volimo tu igracku on koristi da zaradi i nista vise. Ali mislim da se prevario jer uskoro necemo ni donositi zaradu pa ce prodati igrace da uzme lovu a nas ce kao zmuzenu kravu da ostavi u drugoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 17:16

bojim se da je Dinko upravu.Newcastle je blizu kraja,bojao sam se da ce doci do ovoga,ali jbg...Leeds i Newcastle ce konacno opet ukrstiti koplja sledece sezone (ako leeds uspe da se izbori za championship)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 17:57

Gotovo: otisao KK!!!
Katastrofa, ne znam sta drugo da kazem... Ponavlja se situacija od pre 11 godina kada je otisao zbog istih, jebeno istih stvari! Samo vise nije Fat Freddy vec Fat Ashlez u pitanju,a lije zato sve ostalo isto! Nista nismo naucili u medjuvremenu, koje smo mi smece od Kluba, sacuvaj me boze.
liga Sampiona, razbijanje velike cetvorke... Aha, kurac moj!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? EmptyUto 2 Sep 2008 - 17:59

Eh, da - i King Kev je izgurao 8 meseci, kao i SA!!! Aj da vidimo ko ce da prebaci tu cifru a da neko nije nezadovoljan: uprava ili navijaci!
Idemo u potragu za sledecom magarcinom koju cemo da vozimo u krug!
Aj' sad, Ashely, nadji nam opet nekoga koga tvoja svinjska glava moze da zajebava!

Eh da, na nufc.com javljaju da je kladionica Paddy Power odjednom smanjila kvotu na mogucnost da nam novi trener postane odvratni, imbecilni Gustavo Poyet. Pretpostavljam da ce doci zato sto je drugar sa Wiseom, radili su zajedno u (gle slucajnosti) Leeds Unitedu. Pa i procicemo kao Leeds, jos i gore.
Jebo te, moras da budes ortak sa neki da bi dosao da ti trenira NUFC. Znaci o razgovorima sa nekim trenerima od imena se vise i ne razmislja:zna se da ce da nas kasiraju momentalno.
Good job, fat, fat Ashley!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KK napustio NUFC?!? Empty
PočaljiNaslov: Re: KK napustio NUFC?!?   KK napustio NUFC?!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KK napustio NUFC?!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kin napustio Sanderlend
» NUFC - PSV 2:2
» Man U - NUFC 3-0
» WBA vs NUFC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: