Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Shola Ameobi OUT-Saviola IN?

Ići dole 
+3
Srki
Savic
Admin-Roby
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyPon 18 Avg 2008 - 14:08

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Saviola

--------------------------------------------------------------------------ArgenTOONa Very Happy--------------------------------------------------------------------------

Kevin Keegan,pokusace da dovede jos jednog argentinca u svoje redove.Upitanju je napadac Reala iz Madrida,Javier Saviola.

Saviola,26,nije uspeo da se pokaze u Realu,a nije ni imao mnogo prilika,posto Real ima verovatno i najbolji napad u Spanskoj ligi (Van Nisteroj,Robinjo,Raul,Higuain).

Real Madrid pokazao je interesovanje u Huntelara,i ocekuje se da mladi holandjanin uskoro predje u Madrid.To bi znacilo kraj Savioline karijere u Realu.

Saviola bi presao u Newcastle,al na pozajmicu,sa opcijom da se otkupi njegov ugovor na kraju sezone.

PS:Mislim da bi nam dobrodosao neki igrac u napadu,ali neko snazniji od Saviole,koji je nizak ko Owen,i malo slabiji.

Nebi ima nista protiv njegovog dolaska,odlican je napadac,i mislim da bi on i Martins lepo saradjivali u napadu.

Sto se tice Ameobija,Newcastle je prihvatio ponudu Ipswicha,i sad pregovaraju sa nedavno ozenjenim Ameobijem.Ocekuje se da uskoro napusti klub.Trazi ga jos i WBA,tako da ako propadnu pregovori sa Ipswichem,njegova druga destinacija je WBA..Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 16:21

Bez obzira na odličan rezultat sa Old Trafford-a , mislim da nam ipak treba još dva-tri pojačanja.Evidentno je da nam treba još jedan levi bek(šteta što smo odustali od Riise-a), samim tim bi i pojačali konkurenciju na tom mestu.N'Zogbia ne može tu da igra a Enrique je ipak spor.Sa pravim desnim bekom u protivničkoj ekipi , ta strana bi nam luftala non-stop.Dovedite levog beka , možda Wayne Bridge-a!!!

Zatim , potreban nam je kreativni vezni igrač , tipa Moutinho , Diego ...da poveže te redove , da pošalje onu loptu sa "očima" i da zna i da šutne ka golu.Šteta što je Deco otišao u Chelsea , mogli smo ga upregnuti da odigra još malo za nas.Medjutim , ova opcija oko pozajmice sa Tiago-m mi se svidja.Dovedite Tiago-a , makar i na pozajmicu.

Napadač.Znam , znam , imamo dva igrača svetske klase , Owen-a i Martins-a ali nemamo onog visokog razbijača.Viduka je to , i to znam ,ali njegov medicinski karton je pun povreda.Lično bih bio zadovoljan Ashton-om iz West Ham-a , ali oni za njega puno traže , negde oko 10. miliona funti , a da ga dovedemo i da greje klupu ne isplati nam se.Medjutim , prodajom Ameobi-a , Faye-a i Smith-a , moglo bi se nakupiti i tih 10. miliončića!!!Dovedite Ashton-a
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 16:52

Pa jeste Vlado, treba nam par igraca jos. Potpuno si u pravu. i to z napad-ima tu odlicnih igraca. Owen, Martins, Viduka-videlo se sta mogu. Prosle sezone smo u tih par kola, kada smo ih imali zajedno, ubacili vise golova nego sve do tada kada se sabere. Ali pojacao bih ja jos napada. Zna se kako smo malerozni sa povredama, a i nema uspeha bez duge klupe. Nekada nekom ne ide, moras malo da ga odmoris-tu onda mora da postoji drugi napadac koji je u tom rangu. a ne sad npr. nemas Owena, pa ga zameni Ameobi. To je hendikep. Mora neko dobar da se kupi, pod hitno!
Viduka ce biti jako koristan, nadam se samo da nece dugo biti u outu. On ume i da namesti i da zabode gol, da spusti loptu, dobije duel. Opak igrac!!!!

Kad se predvidja da se vrati, zna li neko?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 17:16

6 septembra bi trebalo da se pridruzi treningu...a dok udje u formu.itd....pri kraju septebra bi trebalo da bude spreman.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 18:00

Nisam bas zagrijan za Saviolu. Imamo male i brze napadace vec i slazem se da nam je potrebniji jedan visoki. Ne znam sta vi mislite ali sta fali Žigiću, meni se cini dobar, samo nije covjek im'o srece u Valensiji. Pise na bbc-u da je moguce da ode u Blackburn na posudbu. Kad moze u Blackburn valjda moze i kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 18:39

Dobar je Žigić ali ja sam za proverenog igrača koji je već igrao u Premier League , a teško da ćete naći boljeg od Dean Ashton-a a koji bi mogao da predje kod nas.Voleo bih da vidim u Newcastle-u i mladog Klaas Jan Huntelaara-a iz Ajax-a.Saviola-u nipošto.Sklon je povredama.

Što se tiče odbrane(levi bek) rekao sam već , mogao bi da nam uleti Wayne Bridge , mada nema šanse da se to i desi.Voleo bih da vidim Taye Taiwo-a iz Marseill-a ili onog Rusa Zyrkov-a , koji je takodje igrao levog beka na EURO 2008.Podeseća me na Jonas-a , jak , brz i prodoran.Vidim da smo bacili oko na nekog levog beka iz AZ Alkmara ,  Sebastian Pocognoli-a.

Vezni red , pa Moutinho-a bih doveo ili ovog Tiago-a na pozajmicu.Možda i Diego-a ali nema šanse da ga vidimo u crno-belom dresu.Voleo bih da vidim i Arteta-u iz Everton-a ali on im je najbolji igrač i teško da će ga prodati.Eto , kako bi nam Modrić dobro došao ali gotovo sad...

BREAKING  NEWS:
SHOLA  AMEOBI  FAILS  MEDICAL

Town's bid to bring Shola Ameobi to Portman Road has been put on hold for now as the player recovers from a hamstring injury.

A fee has been agreed between Blues and Newcastle for the 26-year-old striker but the hamstring problem became apparent when the player underwent a medical.

Ameobi sustained the injury during pre-season and Town's stringent medical showed that his hamstring has not completely healed.

He is unlikely to be fit before the end of the August transfer window so Blues are now exploring other options with Newcastle regarding the former England U21 international"It's disappointing but you have to be careful with hamstring injuries and we don't want a repeat of last season when Shefki Kuqi joined us and suffered a hamstring injury in his first game," says Town boss Jim Magilton.
Shola Ameobi OUT-Saviola IN? 0,,10272~3689667,00
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 19:24

26 year old striker Shola Ameobi has left Newcastle to sign for Ipswich Town.

ipak je potpisao za Ipswich !!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 19:30

Nije potpisao , pao je na medicinskom pregledu zbog povrede tetive koju je zaradio protiv Mallorca-e.

Pogledaj Roby http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Newcastle+United
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 19:42

Da, propade posao(za sada) zbog medicinskih nalaza! Necemo se mi tako lako resiti skarta!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 21:31

E nemamo srece da ga uvalimo, a bas se cinilo da mozemo uzeti fine pare s obzirom da kod nas nema nikakve buducnosti. Ne daj boze da ostane jos jednu sezonu u rezervama, pa tada ga ne bi ni za milion mogli uvaliti.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 19 Avg 2008 - 21:35

auuu picku materinu,kako me sad nervira taj Ameobi,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 20 Avg 2008 - 13:26

Moza ga utopimo ako se oporavi do kraja prelaznog roka!
Ovi iz Ipswicha su se sjebali prosle sezone, doveli nekog pajsera koji im se sjeb'o na 1. tekmi. Zato su sada vise nego oprezni! Nmeamo srece:)
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 20 Avg 2008 - 14:04

aha,doveli su safki kugia ili kako se to pise,finac ...Very Happy nemaju srece ljudi,sad jos fali da dovedu ovog kretena...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 20 Avg 2008 - 17:38

Hehe, Finac malo sutra. Covek se zove Šefki Kući. Šiptarica bato:)
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 20 Avg 2008 - 19:26

sefki,idi kuci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 20 Avg 2008 - 23:22

Kako ne znas tog lika-igrao je on, cini mi se, za Helsinki, kada je igrao protiv Zvezde. Shefki je stari olosh:)
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyČet 21 Avg 2008 - 1:16

Mora da znas za Shefkia, lik je isti k'o Gollum is Gospodara prstenova
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyPet 22 Avg 2008 - 18:27

Keegan wants three more players - VIDEO

http://www.sunderlandecho.com/nufc/Keegan-wants-three-more-players.4419777.jp
Klikni na "play" da vidiš video , ;-)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyPon 25 Avg 2008 - 21:42

Trebalo bi da se obracunamo sa fanovima Ispwich-a(ovim nasim) zato sto nisu hteli da uzmu Ameobija. Laughing Savicu posto si ti dobar sa njima ti ugovori posao... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 26 Avg 2008 - 13:59

Ma , hteli su ga oni ali on je opet povredjen.Nije frka , ugovorićemo nešto i za gledanje i za peglanje...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 26 Avg 2008 - 17:10

Toliko ne mozemo da ih gledamo, da cemo samo da i' peglamo!!!
Hehe, salim se. Dobre su traktodzije! Mada su ih Wolvesi oprljili proslo kolo. tek da se zna ko je ko:)


Poslednji izmenio Srki dana Sre 27 Avg 2008 - 1:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptyUto 26 Avg 2008 - 23:00

Kuqi Crnogorac!Smile
Ima staro crnogorsko pleme Kuci.....
Inace,bolje da smo Ameobija uvalili,a barem Sefkija doveli.....
Ma,daj bre i Lazu iz FK Kabel,sam' teraj Ameobija!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 27 Avg 2008 - 1:44

Dobar bi nam bio Ashton iz Ville. Ali sumnjam da cemo ga dovesti, ne verujem da bi ga pusti O'nill!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 27 Avg 2008 - 10:51

Ashton je iz West Hema Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? EmptySre 27 Avg 2008 - 13:40

Jes vala, vec sam jednom bio pomesao, pa si me ispravljao. D, bravo. I gledao sam Man Cty - W. Ham i gledao Ashtona, i opet sam istripovao da je Villa u pitanju.
Krecana, moj Roby:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty
PočaljiNaslov: Re: Shola Ameobi OUT-Saviola IN?   Shola Ameobi OUT-Saviola IN? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shola Ameobi OUT-Saviola IN?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Shola Ameobi
» Shola Ameobi konacno u Ipswich Town-u?
» ameobi u hull-u?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: