Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Povratak Bartona

Ići dole 
+3
NUFC96
geordie
Admin-Roby
7 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 13:59

Vezni igrač Njukasla Džoi Barton pušten je iz mančesterskog zatvora posle odsluženih ukupno 10 nedelja od šestomesečne kazne.

25-godišnji igrač 20. maja proglašen je krivim za napad na muškarca u Liverpulu krajem prošle godine. Barton je takođe osuđen i za napad na bivšeg saigrača iz Mančester Sitija Osmana Daboa. Menadžer Njukasla Kevin Kigen pozdravio je povratak svog igrača, rekavši da Barton „zaslužuje drugu šansu“.

„Moj stav je da mu dam drugu šansu i da ga podržim. Služio je svoju kaznu i kažnjen je za svoje greške“, rekao je Kigen za BBC radio.

„Svet je prepun ljudi koji zaslužuju drugu šansu, koji su je dobili i oberučke je prihvatili i iskoristili. Rekao sam da ću biti uz njega i nameravam to da uradim“, rekao je menadžer Njukasla.

Barton, koji ima jedan nastup za reprezentaciju Engleske, prešao je u Njukasl prošlog jula za 5.8 miliona funti, pošto posle incidenta sa Osmanom Daboom više nije bio dobrodošao u Mančester Sitiju.

„Džoi će nam se pridružiti krajem meseca“, dodao je Kigen.

Povratak Bartona 1545221894488db2f1b1caa103684548_big
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 14:28

On je nepopravljiv, jer i prije je imao mnogo sansi da ispravi greske, ali svaki put je nastavljao sa sranjima koja samo blate klub u kojem igra... scratch
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 14:50

Koj ce nam kurac ta budala, napravice opet neko sranje, samo ce da nas sve iznervira. Pa nije on maradona pa da moze da mu se prasta stalno ispocetka
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 15:10

Mislim da je ovo samo privremeno dok ne napravi neko novo sranje (a hoce) a mi cemo tada vec imati neku zamenu. Iako je budala, on je nesumnjivo dobar igrac (mada u dresu Njukasla moze mnogo bolje) a mi trenutno nemamo taj luksuz da ukidamo ugovore dobrim igracima. Da smo Celzi koji je otkacio Mutua u redu, ovako...cutimo i trpimo. Za sada.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 23:41

Ko je po vama gori Bowyer ili Barton?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyPon 28 Jul 2008 - 23:58

Po meni - Barton. Toliku kolicinu nasilja Boyer nikada nije imao. Ovaj je tukao onesvescenog Daboa i ovog klilnca u Liverpulu. On je ludak, a Bojer mu vise dodje kao neki mali podlac, koji zapocinje sitne svadje (pljuvanje protivnika na terenu i sl.) i tuce se samo kad ima podrsku u drustvu (kao kad je tukao onog malog Pakistanca sa trojicom saigraca).
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 29 Jul 2008 - 0:22

Bowyer vs Dyer:D hahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 29 Jul 2008 - 0:32

Tako je,  i meni je Barton mnogo gori od Bowyer-a.Sećam se da je Bowyer kol'ko tol'ko i igrao za nas , davao golove , nameštao šanse , uvek je bio blizu gola.Čak smo se drugar i ja čudili kako to da Bowyer tako lako ulazi u šanse.
 
Sećam se Bowyer-ovih golova Herenven-u(petom)u UEFA Cup-u,Deportivo-u(iz sve snage u rašlje)u Inter-toto Cup-u,pa Portsmouth-u za remi od 1:1 , zatim podednički protiv Birmingham-a za 2:1 sada već dalekog 1.1. 2005 godine,pa gol Boltonu iste godine,pa Olympiakos-u u pobedi od 4:0,pa gol Tottenham-u u 2. minutu sledeće sezone u pobedi od 3:1...davao je on golove...

A Barton , ništa , jedan jedini gol i to iz penala protiv Fulham-a u 90. minutu , medjutim i to je više od Alan Smith-a!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 29 Jul 2008 - 9:20

Meni nije bitno kakav je koji igrac kao covek, samo me zanima kako igra.
Bowyer je dobro igrao i bio gad, Barton ne igra i psihopata je, tako da je Barton mnogo gori definitivno
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 29 Jul 2008 - 10:22

Sve na stranu najdrazi mali gad mi je Bellamy... i dan danas volim pogledat svaku utakmicu u kojoj on igra! Very Happy Jebi ga ne moze se zaboravit 13.11.2002. Feyenoord - Newcastle 2:3! lol!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 29 Jul 2008 - 13:36

Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyČet 31 Jul 2008 - 21:20

FA zanima zašto je Barton napao Daba... Sada kada se napokon dokopao slobode i male mogućnosti kocentracije na nogomet, a Newcastleov trener Kevin Keegan nagovijestio da će mu dati još jednu priliku, Bartonu se na vrat popeo FA, koji sa svoje strane želi ispitati okolnosti neugodnog incidenta na treningu Manchester Cityja. Iz kluba su javno priopćili da im nije jasno kako to da tek sada, 15 mjeseci nakon nemilog događaja, u FA-u pokreću istragu. Ovi pak tvrde da se tek sada s građanskog suda dobili materijale koje su tražili. Barton će tako vrlo vjerojatno još zaraditi i suspenziju od Disciplinskog suca FA-a. Od igrača se očekuje da do 13. avgusta pismeno izvijesti o razlozima napada na tadašnjeg suigrača... jebem li mu mater, jos treba da zaradi godinu suspenzije od FA, pa smo onda i u vecem minusu, ma Keegan u qrac i ti sutni ga vec jednom... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptySub 2 Avg 2008 - 13:59

Povratak Bartona Joey
;-)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyNed 3 Avg 2008 - 11:56

Rekoh ja da ce on izaci pre pocetka nocve sezone! Taman da se koliko - toliko utrenira i 'ajd da igras!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyNed 3 Avg 2008 - 13:42

sad ce da bude banovan od strane FA....mozda nebude igrao godinu-dve...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyNed 3 Avg 2008 - 15:54

I to cemo da vidimo!
Nazad na vrh Ići dole
MILNER

MILNER


Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.12.2007

Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona EmptyUto 12 Avg 2008 - 18:37

joey je ozbiljan car. toliko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povratak Bartona Empty
PočaljiNaslov: Re: Povratak Bartona   Povratak Bartona Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povratak Bartona
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povratak Woodgate-a
» Kraj za Joey Bartona
» Povratak i Rob Lee-a
» Povratak N'Zogbia-e?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: