Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!

Ići dole 
+3
Srki
geordie
Admin-Roby
7 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyPet 11 Jul 2008 - 14:58

Liverpool je prihvatio ponudu od Newcastlea za igraca sredine terena,Danny Guthriea,koji je ove godine napunio 21.

Guthrie je nekoliko puta igrao za Liverpool,a prosle sezone bio je na pozajmici u Boltonu.
Bolton je hteo da ga dovede,al je Liverpool nekoliko puta odbio ponudu od Boltona.

Benitez ce prodati Guthria,Croucha, i Xabi Alonsa,da bi kupio Barrya(aston villa),Robbie Keana(Tottenhem),i Bentleya (Blackburn)

Sto se tice N'Zogbia,izjavio je vec nekoliko puta da zeli da ode iz kluba...Navodno nije zadovoljan sto nije odigrao tih par utakmica na kraju sezone i trazi mesto gde ce igrati startnu postavu....Rekao je da zeli da napusti klub,i da sanja o svom prelasku u Arsenal,al bi takodje voleo da predje u smrdljivi sugavi,pokvareni,klosarski Tottenhem...E pa crko da bog da,ako oces u jebeni Tottenhem

Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyPet 11 Jul 2008 - 16:03

Ne znam koliko je ovaj Guthrie dobar, ali ako ga je Keegan upratio, valjda vrijedi... Very Happy A slazem se s tobom za N'Zogbiu, da Bog da ga kupili jos danas i nikad ne mrdno iz rezervne ekipe... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyPet 11 Jul 2008 - 18:50

Je l' to za N'Zoga patka ili stvarno? Vec 20 puta se pisalo da odlazi, pa nista...
Daj da mi dovedemo Bentleya, LJUDI!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyPet 11 Jul 2008 - 19:26

A od tog malog nadrkanog N'Zogbia-e mi je već muka.Ma, idi bre ako hoćeš više...

Jebote , dve godine samo kenja , da hoće da ide , pa idi više , idi u Arsenal , tamo ćeš se baš naigrati...

Trebaju nam igrači koji hoće da igraju za ovaj klub a ne klinci koji se ne odvajaju od mobilnog telefona(N'Zogbia) koji zaradjuju za nedelju dana koliko neki za ceo život a jedva čekaju London Calling...

Stoka seljačka , odakle je taj mali N'Zogbia , iz nekog francuskog sela Harfleur od 6000 stanovnika , koji je došao u Pariz i kao ja sam faca.Daj , mr'š bre iz našeg kluba više...

Uf , al' sam popizdeo.Pogledajte tu frizuru.Pa , prvo što bih mu rekao kad bi mi se takav pojavio na treningu bi bilo : "Sine , ajde sada mr'š kući na šišanje i da te više takvog nisam nikada video.Ovo je Newcastle United a ne tvoje džidži-midži selo , ok!!!"
Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! 0,,10278~3406315,00 
   SELJAČINA !!!


Poslednji izmenio Savic dana Pet 11 Jul 2008 - 21:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyPet 11 Jul 2008 - 20:15

eheheh kako je extra frizura Very Happy juuu Very Happy

Sta mislite o Danny Guthriu? oce biti dobro pojacanje? ja mislim da oce...ima 21 god,i mlad je....jedno vreme ovi iz Liverpoola su mislili da ce biti novi Gerrard...Very Happy nadam se da ce Kevin Keegan izvuci maximalno iz njega cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptySub 12 Jul 2008 - 0:48

Savic ::
A od tog malog nadrkanog N'Zogbia-e mi je već muka.Ma, idi bre ako hoćeš više...

Jebote , dve godine samo kenja , da hoće da ide , pa idi više , idi u Arsenal , tamo ćeš se baš naigrati...

Trebaju nam igrači koji hoće da igraju za ovaj klub a ne klinci koji se ne odvajaju od mobilnog telefona(N'Zogbia) koji zaradjuju za nedelju dana koliko neki za ceo život a jedva čekaju London Calling...

Stoka seljačka , odakle je taj mali N'Zogbia , iz nekog francuskog sela Harfleur od 6000 stanovnika , koji je došao u Pariz i kao ja sam faca.Daj , mr'š bre iz našeg kluba više...

Uf , al' sam popizdeo.Pogledajte tu frizuru.Pa , prvo što bih mu rekao kad bi mi se takav pojavio na treningu bi bilo : "Sine , ajde sada mr'š kući na šišanje i da te više takvog nisam nikada video.Ovo je Newcastle United a ne tvoje džidži-midži selo , ok!!!"
Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! 0,,10278~3406315,00
SELJAČINA !!!

Ne znam sta bih vise dodao na ovo... slazem se 100%!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptySub 12 Jul 2008 - 13:29

@Savic
Apsolutno si u pravu, to je to! Kakav crni Arsenal, nije on bas toliki genijalac da bi ga ovaj uzeo. Ali ako nece da igra za NUFC, milsima je negde drugde, onda dovidjenja seljo!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptySub 12 Jul 2008 - 13:39

Meni je frizura bas ok Smile
Sto se mane tice,N'Zogbia je odlican igrac,aki ako ce da kenjka,mars iz kluba....
Kada budemo imali 100% tima koji je srecan u NUFC-u,to je to.
A i mogle bi se lape parice uzeti na ime obestecenja,jedino se bojim da to Ashley ne spicka na rulet,jeb'o ga rulet!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptySub 12 Jul 2008 - 19:28

Bit će mi žao ako ode,vjerujem da je veliki potencijal koji samo što ne eksplodira,možda već i ove sezone.Što se tiče njegovog "kenjkanja",možda i ima pravo biti nezadovoljan,jer lani je sezonu počeo na svojoj prirodnoj poziciji,u sredini,pružajući solidne partije.Nakon što je proigrao Barton,N'Zogbia je guran na bok,ili na klupu.
Ja bih volio da ostane.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptySub 12 Jul 2008 - 22:46

'Oće mali u London , on misli da su iz Londona samo Chelsea , Arsenal i Tottenham.Videćete kad mu oči budu ispale kad ga Keegan proda nekom Fulham-u, West Ham-u,Charlton-u,Crystal Palace-u,QPR-u, Leyton Orient-u, Millwall-u, Barnet-u, Dagenham-u, Hendon-u ili Tube Drivers Second XI ...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! EmptyNed 13 Jul 2008 - 11:56

Popice on jedan Wigan. Jedino su oni imali ponudu za "talenta koji samo sto nije eksplodirao". Da je bio jeban, vec bi se porodio, a ne talenat koji treba da zaigra kako treba. ne mozes ceo zivot da budes talenat, jednom moras da postanes igrac.
OK je on igracic, ali se previse naduvao da ga traze TOP4. Igraj bre malisa i ne seri vise!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty
PočaljiNaslov: Re: Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!   Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Danny Guthrie prelazi u Newcastle!N'Zogbia zeli da napusti!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Victor Moses prelazi u WIGAN
» Guthrie i zvanicno u Newcastle-u
» Jermain Beckford na leto prelazi u Everton
» Tottenhem zeli Givena???
» Kris Boyd prelazi u Boro

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: