Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Same old Shearer...always scoring

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 16:24

Ovo je fotka koju sam slikao na mecu Njukasl-Mancester 2003, u trenutku kada Sirer postize gol (lopta se vidi kod gol linije), ali smo taj mec izgubili 1-2. Jebi ga, tada nisam imao bas dobar fotoaparat...
Same old Shearer...always scoring Sameoldshearerrq3

Ovo je slikao moj ortak, protiv Sanderlenda. Opet, naravno, Sirer, sa penala za 2-1, a na kraju je, kao sto znamo, bilo 4-1.
Same old Shearer...always scoring Shearer1wr3
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 16:54

Jeeebote...pa ti si bio tamo!?
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 16:59

Da, tri puta i gledao 8-9 utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 17:01

Svaka čast!Ima li još kakva štela da se mogu nabaviti karte?
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 17:04

Vrlo tesko. Godisnje ode 40-45.000 na pretplatne karte, plus 5000 koliko mora da se odvoji na gostujuce navijace, tako da ostane 2-3000 u slobodnoj prodaji. Ove i prosle sezone smo bili losi pa je jos i bilo karata. Dobra je stvar da su oni u obavezi da puste bar odredjen broj karata u slobodnu prodaju. Uvek mozes da napises srceparajuce pismo da dolazis izdaleka, nemas godisnju kartu, ako bi mogao da rezervises neku....mozda upali
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 17:20

He,baštako i mislim doći do karte,ako nikakva "veza" se ne pronađe.
Kako si se ti snašao?
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyČet 3 Jul 2008 - 21:23

Ja sam imao srecu da znam ortaka koji poznaje navijace Njukasla pa sam ih preko njega upoznao i otisao kod njh na dve nedelje da gledam utakmice, ali moj slucaj je redak. Ja sam imao srece, a da nisam, planirao bih ovako kako sam ti rekao. Ako ne znas nikog, mislim da je ovo jedini nacin. Preci toliki put bez ikakve garancije da ces dobiti kartu je riskantno. Ili, da probas da se sprijateljis sa nekim od navijaca Njukasla na nekom forumu pa da ti on rezervise neku kartu pre nego sto se odlucis da dodjes.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyPet 4 Jul 2008 - 17:50

Dvaput sam video NUFC,ali u BG-u...na svima nama poznatim utakmicama...
A za SJP...
Shandy,sta da ti kazem osim da ti zavidim...
Jedno pitanje:kako si mogao da drzis fotoaparat i klikas u momentima postizanja golova? Mene bi adrenalin ubio. affraid
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyPet 4 Jul 2008 - 18:45

Hehe RIOT slazem se, meni se gace tresu i od same pomisli... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptyPet 4 Jul 2008 - 19:13

eee stvarno,ja poludim kad daju gol,cela zgrada me cuje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptySub 5 Jul 2008 - 9:53

Ja srecom ne zivim u zgradi pa mogu da se derem iz petnih zila kad zabiju, a da ne strahujem da ce me komsija izgazat... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring EmptySub 5 Jul 2008 - 10:59

E, a da nisam drzao foto-aparat, onda ne bi bilo ove (i drugih) slika Very Happy . Sto se tice ove fotke, nisam ni znao da ce biti gol. Bio je neki slobodnjak i ja reko, ajde da slikam i Sirer se pobrine za ostalo! Imam jos dva njegova gola na fotoaparatu, ali to su bili penali, pa se znalo da ce biti gol (protiv Lidsa i Midlzbroa). Za ostale golove sam se samo radovao, nisam slikao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Same old Shearer...always scoring Empty
PočaljiNaslov: Re: Same old Shearer...always scoring   Same old Shearer...always scoring Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Same old Shearer...always scoring
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alan Shearer is back-Shearer na prvom treningu.
» Alan Shearer?!?!?!?!
» Alan Shearer
» Alan Shearer
» Skida se znak "Shearer's Bar"?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: