Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez

Ići dole 
+4
Southern Comfort
Shandy drinker
tinno
Admin-Roby
8 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptySre 2 Jul 2008 - 15:40

Jonas Gutierrez potpisao je ugovor na 5 godina,i tako je postao prvo pojacanje u ovom prelaznom roku.

Gutierrez,poznat kao "Spider man"zbog nacina na koji proslavlja gol (stavi masku na glavu),igra na poziciji desnog krila,i najverovatnije ce biti zamena za mladog James Milnera,koji ce otici u Aston Villu ili Liverpool.Steta...Milner i N'Zogbia bi odlicno igrali po levoj strani....

Kevin Keegan je izjavio da za oficijalni sajt Newcastla: "Guttirrez je odlicno pojacanje za nas...Znam da je bilo mnogo klubova zainteresovanih za njega.Bice sjajno pojacanje."

"On je veoma uzbudljiv igrac,i siguran sam da ce se navijacima svideti...."


Guttirrez je takodje prezadovoljan sto je presao u Newcastle i dodao je "Nemogu vam opisati koliko sam uzbudjen sa dolaskom u Newcastle.Premier Liga je sjajno mesto za igru i jedva cekam da upoznam svoje nove saigrace i da se dokazem navijacima Newcastle United-a"


Lepo je videti novo lice u Newcastle...pogotovo one koji zele da igraju za nas voljeni klub.Nadam se da ce ispasti odlicno pojacanje.

Za njegov potpis,bili su zainteresovani jos i Manchester City i Porthsmouth.Poznato je da Manchester City,jos ranije ove godine,bio spreman da izdvoji 7 miliona funti za njega.

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez D7bf1bd36a0b65d9d9b73d8162b97fb5

Guttirrez ce biti spreman za utakmicu protiv PSV Eidhoven (Avgust 6) i Valencie (August 9) koje ce se odrzati na St.James Parku.


Poslednji izmenio Admin-Roby dana Sre 2 Jul 2008 - 17:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptySre 2 Jul 2008 - 16:04

Zadnji left winger kojeg smo dovukli iz Spanjolske je bio jos veca zvijezda nego Spiderman. Zvao se Luque i bio je veliki promasaj. Nadajmo se da ce ovaj razbiti taj maler koji nas vec dugo prati na toj poziciji (Duff, Luque). Dobrodosao nam i sretno mu bilo

Napokon, pocelo je...
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptySre 2 Jul 2008 - 17:22

Po onome sto sam video kad je igrao u Primeri deluje odlicno, cak je i dosao do nacionalnog tima. E sad, videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptySre 2 Jul 2008 - 20:31

U poslednje vreme nismo uopste imali srece sa Argentincima (Bassedas, Cordone), ni sa Spancima (Marcelinho, Luque, Enrique). Ali, da ne malerisemo unapred...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptyČet 3 Jul 2008 - 11:24

Ja mislim da ce odlicno da se pokaze. I hvala bogu da smo nekog doveli!

evo opisa za neke od proslih igraca iz juzne amerike koje smo dovodili -

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/newcastle_united/7485663.stm
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptyČet 3 Jul 2008 - 14:09

Jonas je Right Winger , bre !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptyČet 3 Jul 2008 - 14:13

Citam da je potpisao i Pablo Aimar! Mada, niko ne potvrdjuje i vest je pustena sa rezervom. Uglavnom, ocekuje se jos jedan Argentinac u NUFC-u!
Nije lose!
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptyČet 3 Jul 2008 - 16:15

Srki ::
Citam da je potpisao i Pablo Aimar! Mada, niko ne potvrdjuje i vest je pustena sa rezervom. Uglavnom, ocekuje se jos jedan Argentinac u NUFC-u!
Nije lose!

E to bi bilo pojacanje! Mi jos od Gaze nemamo kreativca u veznom redu (a nema ga ni engleska reprezentacija). Nas poslednji pokusaj posle Huga Viane je bio Emre...
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez EmptyPet 4 Jul 2008 - 18:39

Koliko sam ja mogao primjetiti dok je igrao u Spaniji mislim da je tip jako pokretan i cvrst, a to nam i treba zar ne? Za pocetak super, samo da Keegan nastavi ovako... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez   Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle doveo svoje prvo veliko pojacanje-Jonas Gutierrez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» peter lovenkrands-prvo pojacanje ?!
» Jonas-verujem u opstanak
» Jonas potpisao novi ugovor
» Gutierrez nece nigde!
» JOS JEDAN BEAKING NEWS: GREEN LIGHT FOR GUTIERREZ!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: