Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" Empty
PočaljiNaslov: Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"   Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" EmptyPon 14 Apr 2008 - 14:59

Trener Njukasla Kevin Kigen rekao je da je uveren da će Majkl Oven potpisati novi ugovor sa klubom. Kigen je priznao da je njegov najvažniji zadatak da obezbedi Ovenov ostanak u klubu, kako bi mogao na njega da računa i sledeće sezone, prenela je televizija "Skaj". Oven se od dolaska Kigena u Njukasl, vratio u dobru formu, i bio je jedan od najvažnijih igrača koji su doprineli da se klub izvuče iz teške situacije i predje u gornji deo tabele.

Kigen je dodao i da je razgovarao sa Ovenom, i da ga je engleski reprezentativac uverio da će potpisati novi ugovor sa crno-belima.

"Razgovarao sam sa njim prošle nedelje, i mislim da neće biti problema. Mi želimo da on ostane, a mislim da i on to isto hoće. On uživa u Njukaslu, a to nije imao priliku da dokaže zbog mnogobrojnih povreda", rekao je Kigen.

"Ljudi se pitaju da li je on u potpunosti posvećen klubu? Ja najbolje znam odgovor - jeste", rekao je trener Njukasla i dodao da će Oven biti najvažniji igrač koji će potpisati ugovor na leto, bez obzira ko još bude dolazio u klub i koliko koštao.

Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" 885974897480338837de72243776348_big
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"   Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" EmptyPon 14 Apr 2008 - 22:26

I ja bih bio posvećen klubu za 110 000 funti nedeljno.

Ma , ja sam posvećen klubu za džabe i samo svoje živce kidam zbog njih. ;-)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"   Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" EmptyUto 15 Apr 2008 - 11:36

Jebga, oces vrhunskog igraca-plati:)
Dobar je Owen, treba ga zadrzati. Pametno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" Empty
PočaljiNaslov: Re: Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"   Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kigen: "Oven ostaje u Njukaslu"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Oven: "Nisam odbio novi ugovor!"
» Lovenkrands ostaje u Newcastleu?!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: