Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 14:37

Prema pisanju The Sun-a, Newcastle United je jedan od klubova koji je zainteresovan za dovodjenje Zdravka Kuzmanovica, igraca Fiorentine. Medjutim, za istog igraca je zainteresovan i Arsenal, za koga se pretpostavlja da ce Kuzmanovica na kraju i dovesti u svoje redove.
Ja bih licno voleo da dovedemo Kuzmanovica (cena je negde oko 5M Funti), dobar je igrac i, u krajnjem slucaju, mislim da bi mogl;i da ga prodamo za vece pare. Ali ako je i Arsenal u trci... sanse su nam male.

Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 14:41

Dobar je Kuzma(ima dobre ocene u FM 2008 , hehe) , i dobro bi nam došao , ali je Arsenal dobro zagrizao i mislim da tu nemamo šta da tražimo.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 16:21

Dovesti Kuzmanovica bi bilo ekstra i mislim da cena ne bi trebalo da predstavlja problem, posto na nikog i nisu potrosene neke ozbiljne pare od pocetka sezone, ali ako arsenal bude bio ozbiljan u njegovom dovodjenju male su sanse da Kuzmanovic izabere tim iz sredine tabele ako moze da ide u tim sa vrha tabele
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 18:11

Engleska štampa tvrdi da menadžer Arsenala Arsen Venger namerava da sledećeg leta dovede srpskog reprezentativca Zdravka Kuzmanovića na ‘Emirate’. 20-godišnji fudbaler Fiorentine ove sezone pruža sjajne igre u Seriji A, posle prelaska iz Bazela prošle godine, za 3 miliona evra. Fiorentina navodno ne želi da proda Kuzmanovića, ali bi transfer ipak bio moguć u slučaju “zadovoljavajuće ponude”.

Njukasl je takođe zainteresovan za srpskog reprezentativca, ali Arsenal će biti svako u prednosti u trci za Kuzmanovićev potpis, pogotovo kada se uzme u obzir da je londonski klub pripremio ponudu od oko 7,5 miliona evra.

Prema pisanju engleske štampe, predstavnici “tobdžija” su već bili u Firenci na pregovorima sa ‘Violom’.

Sa druge strane, Kuzmanovićev agent Mirko Naletelić tvrdi kako su to samo medijske spekulacije.

"Ovo je za mene potpuna novost. Kao Kuzmanovićev agent, smatram da bih svakako bio obavešten o postojanju takve ponude".

"Želim da kažem da je Kuzmanovićeva vrednost znatno veća od iznesene ponude, a takođe bih dodao da verujem da Fiorentina uopšte nema nameru da ga prodaje", dodao je Naletelić.

Kuzmanović je u Firencu došao januara 2007. godine, a za reprezentaciju Srbije ima 8 nastupa uz dva postignuta gola.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 18:12

Savicu,a sta mislis na Daniel Carvalha,sa njim smo ranije bili povezani? u FM 2008 je strasan igrac,a za Kuzmana se nisam raspitivao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 20:51

Da , dobar je Carvalho (CSKA-Moscow) , ima on taj golgeterski instinkt ali zna on i da promaši i to žestoko.Bio je najbolji igrač ruskog prvenstva i jedan od najboljih igrača CSKA kad su osvojili UEFA Cup.

Medjutim , ako ćemo gledati istočni front , ja sam pre za dovodjenje Vagner Love-a ,  koji takodje igra za CSKA i brazilski je reprezentativac.
Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica 94885 
   Vagner Love - CSKA Moscow

Video sam ja još par napadača koji mi se dopadaju , pre svih Oscar Cardozo iz Benfica-e , zatim Elmander iz Toulouse-a i naravno Klaas-Jan Huntelaar iz Ajax-a , mada za njega je zainteresovano pola Evrope.
Dobar je i Lisandro López iz Porto-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 21:12

Nije vam ovo fm-sebia Very Happy Jaki ste mi vi menjadzeri Razz Igrica je tesko sranje bar kod mene na kompu dodjem do 3 dana igranja i komp se skroz izbaguje i izadje iz igrice. Bar sam osvojio premier league. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptySre 26 Mar 2008 - 22:20

hahaaha Very Happy bas je strava igra,sta fali ?Very Happy


----------------------------Given--------------------------------

Rafinha----Richards---------------Felipe--------Guthirime


--------------------------Arouca--------------------------------


-Renato Augusto------------------------Juan Manuel Mata


--------------------Daniel Carvalho----------------------------

----------Edison Cavani-----------Owen----------------------

Subs:
1)Martins
2)Baptista
3)Guti
4)Breno
5)N'Zogbia
6)Carrol
7)Milner

zanimljivo je to sto je Duff presao u Blackburn,Smith,Cacapa,Faye,Enrique i Barton su presli u Porthsmouth,koji se bori za opstanak Very Happy Beye mi igra u rezervama,a Ameobi presao u Birmingham.Troisi igra u West Hamu....Very Happy

godina je 2010,i dovodim Diega,Akinfee (neki supertalentovani golman,vredi 25mil),Bojana,i Hleba preko free transfera Very Happy

u Rezervama su mi Lulinha,Woods,Barazite (neki klinci,koji ce uskoro uci u prvi tim).
Baptistu sam kupio za 2,7 miliona dolara (nije igrao u Realu 2 sezone,pa mu spala cena),i Gutia sam 2008 doveo preko free transfera Very Happy a za ostale igrace sam pukao preko 150 miliona Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptyČet 27 Mar 2008 - 9:33

------------------------Given-------------------

---Beye---taylor(samba)---zapata---Lham--


Nakamura---Smith----Barton----kewel----


---------Owen----------Martins----------

Sub:Thiago (iz Brace free Very Happy ) i onaj drugi iz brazila
Makelele, Butt, Emre, Wagner Love(free Very Happy ), Leonardo,


Hteo sam Emersona da dovedem al' nece kurva da dodje inace sam zesci stek jedva sam Owenu da povisicu. Very Happy Ali sam zato osvoji Premier league i Uefa cup i poceo dobro u ligi sampinjona i onda ... mi se izbaguje komp. A ja u sebi pa nama i na igrici mora neko sranje da se desi. Very Happy

Posle sam igrao sa Napolijem i Bayernom(sve sto je moglo da se osvoji osim german cup-a Mad )
U bajernu sam u napadu imao: Klose-a, Toni-a, Owen-a, Lavezzi-a(ne zna se ko je bolji Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica EmptyČet 27 Mar 2008 - 13:02

Danas citam u novinama da Kuzmin agent kaze da Fiorentina nema nameru da ga prodaje, jer Arseenal kao nudi oko 5M a on konta da ce sledece leto vredeti 20M.
Izgleda nista od njega. Njuku nije ni pomenuo u tom intervjuu!
@Savic
Brate, sta bi sa onim Arshavinom, njega su trazili i sam i Kev i sad nista... Sta se sa tim covekom desavsa?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica   Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle zainteresovan za Zdravka Kuzmanovica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» newcastle zainteresovan za Fergusona
» Agent Pablo Aimara potvrdio da je Newcastle zainteresovan.
» Liverpool zainteresovan za Coloccini-a
» PL trio zainteresovan za Forstera
» Manchester City nije zainteresovan za Givena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: