Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United-Blackburn Rovers

Ići dole 
+3
NUFC96
Miki
Admin-Roby
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptyPon 3 Mar 2008 - 12:21

Bice zajebano sa njima - direktni smo konkurenti za opstanak. Sigurno ce protiv nas, ovako sjebanih, ici na pobedu. Ali vreme je i da mi nekog sjebemo. Uh sto bih voleo da se B'ham vrati u championship. Odvratna ekipa - nisam namerno hteo da odem da im vidim stadion kad sam bio u B'hamu. Jebem im mater. Mrzim ih vise od Sunderlanda, a ne znam sto. Pomagajte drugovi, dajte odgovor na to tesko pitanje Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptyPon 3 Mar 2008 - 12:50

Prezirem i ja Birmingham vise od sunderlanda....tako su mi nekako svi odvratni,i zajebani....neam pojma jbt....kontam da ih svi mrze tamo u Engleskoj...Srki,sta si radio u birminghamu majke ti???Very Happy jesi svratio do Newcastla ??Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptyPon 3 Mar 2008 - 15:37

Keva imala neki kongres, ona je doktor - specijalista za sidu, pa je imala neki kongres i umuljala i nas. Nisam isao do Newcastlea jer je mnogo daleko, B'ham je centralana Engleska(midland) a Newcastle je skroz severno. A i nisam mogao da zbarim buraza da palimo, pokusao sam, jer mi je bilo malo heavy da idem solo - ne snalazim se bas najbolje hehe. A otici su u taj Newcastle, smesticu se bas tamo i jedno nedelju dana cu samo da pivopijam i druzim se sa Geordijevcima!!!!
Ali isao sam u Wolverhampton, usao sam na Molineux - kakav stadion, brate mili!!!
Postavicu slike, ne mogu sa ovim jadnim internetom. A i valjda ce se skupiti ova ekipa sa bloga jednom, pa cu vam pokazati Very Happy Ali super je stadion - u samom centru Wolverhamptona, 2minuta hoda od centralne ulice. Fin gradic. Dok je Villa Park u 3 pm od centra B'hama, uzas kakav kraj. znaci ne verujes koja grozota - neki Indusi tamo zive, mislim da smo mi bili jedini belci u tom kraju, svi nas gledali u fazonu koj' cete vi ovde. UZAS, grozota!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptyPon 3 Mar 2008 - 17:39

hahahahahaha Very Happy ja planiram da se odselim u Newcastle,samo neznam kako cu lol!
moj drug je isao u Barcelonu na ekskurziju....isli su u italju,francusku,i zavrsili u Spaniji....posetili su kamp nou,i kaze da je fantastican stadion,ogroman,i da se gomilu para zaradjuje tamo....nije imao para za dres pa je kupio neku kapu za 20 evra lol sto je bilo i najjeftinije..
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptyPon 3 Mar 2008 - 18:39

Nisam ni ja imao za dres Wolvesa, 45 funti. Mislim se nesto, reko' zajebi. A, pazi, dres A Ville 40 funti u B'hamu... Hehe, bolji Wolvesi:)
Nije ovaj stadion velik, oko 30.000, milsim da tako prima - negos sto je skockan - bombona. Samo mi zao sto nisam neku tekmu gledao...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 EmptySre 5 Mar 2008 - 20:26

Necu vise da prognoziram utakmice... Rekoh da ce biti 3+ i da necemo sigurno izgubiti pale A na pocetku sezone sam prognozirao bitku za ligu sampiona (a ne za championship ligu) No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United-Blackburn Rovers   Newcastle United-Blackburn Rovers - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United-Blackburn Rovers
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» FA CUP Blackburn Rovers - Newcastle United ex 2 - 4 (2-2)
» NEWCASTLE UNITED - BLACKBURN ROVERS 1 : 0 EFL Cup
» Newcastle United - Blackburn Rovers 0:1
» Newcastle United - Blackburn Rovers
» Blackburn Rovers-Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: