Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Woodgate ipak nece u Newcastle

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Woodgate ipak nece u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Woodgate ipak nece u Newcastle   Woodgate ipak nece u Newcastle EmptyNed 27 Jan 2008 - 12:14

Vudgejt ipak ne prelazi u Njukasl

Menadžer Njukasla Kevin Kigan izjavio je da ne očekuje da dovede Džonatana Vudgejta, iako se klub već dogovorio oko obeštećenja za defanzivca Midlsbroa. Totenhem, koji je takođe dobio dozvolu da pregovara sa Englezom, sada je favorit za transfer. Kigan je izjavio da "ne veruje da će Vudgejt zaigrati u Njukaslu." "Gotovo sam siguran da će on otići u neki drugi klub. Izgleda da smo ga izgubili, i veoma sam razočaran, jer mi se ne čini da će doći ovde". Kigan nije naveo zbog čega Vudgejt ne bi prešao u Njukasl.

Klub se prošle nedelje bio dogovorio sa Midlsbrom da cena transfera Vudgejta, koji je u redove engleskog kluba prešao iz Real Madrida, iznosi osam miliona funti

Vudgejt je u periodu 2003-2004 proveo i 19 meseci u Njukaslu, za koji je zabeležio 28 nastupa u Premijer ligi,

"Dao sam mu dozvolu da pregovara sa Njukaslom i Totenhemom. Verujem da se sa Njukaslom dogovorio oko obeštećenja, dok za Totenhem nisam siguran. Sada je odluka na njemu, da li će da ostane sa nama, ili nađe novi klub." izjavio je menadžer Midlsbroa Garet Sautgejt.

Woodgate ipak nece u Newcastle Jonathan_woodgate
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Woodgate ipak nece u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Woodgate ipak nece u Newcastle   Woodgate ipak nece u Newcastle EmptyPon 28 Jan 2008 - 13:58

Izgleda da nece ni u Tottenham nego u ARSENAL! Kakvi obrti iz dana u dan...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Woodgate ipak nece u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Woodgate ipak nece u Newcastle   Woodgate ipak nece u Newcastle EmptyPon 28 Jan 2008 - 13:59

A sto se tice transfera, Keegan je izjavio da posltoji mogucnost da ne dovedemo NIKOGA u ovom prelaznom roku. Tako ce, cini mi se i biti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Woodgate ipak nece u Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Woodgate ipak nece u Newcastle   Woodgate ipak nece u Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Woodgate ipak nece u Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Povratak Woodgate-a
» Gutierrez nece nigde!
» Cho u Newcastle-u?
» WBA - Newcastle 2:2
» QPR- Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: