Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chelsea-Newcastle United 1:0

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptySub 19 Okt 2019 - 16:02

Utakmica počela. Očekujem da ćemo izgubiti sa 3 ili 4 na prema 1. Bod bi bio veći od našeg stadiona Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptySub 19 Okt 2019 - 16:58

Pristojno prvo poluvrijeme i još pristojniji rezultat. Naravno da o nekim ozbiljnim šansama i realizaciji istih možemo samo maštati...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptySub 19 Okt 2019 - 18:33

Sad tek skontao da smo igali 😂Nista novo, jos jedna nulica...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyNed 20 Okt 2019 - 15:46

Makar pričam sam sa sobom Very Happy uočavam kao i svi koji su gledali utakmicu da smo potpuno bezopasni u napadu i ako se to ne promijeni, a na vidim način da se promijeni, 99% smo sigurni putnici u Championship. Ponovo smo u zoni ispadanja, idući vikend nam stiže Wolverhampton i ako ne počnemo davati golove i pobjeđivati takve protivnike crno nam se piše.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyNed 20 Okt 2019 - 22:57

Utakmicu je izgubio Steve Bruce kad je iz igre izveo Miguela Almirona i na levi bok stavio Joelintona a na desni stavio Saint-Maximina a u špicu gurnuo Andy Carrolla.

Miguel Almiron ima 19 utakmica u Premier League za NUFC i ima 0 golova i 0 asistencija. Nemam problema sa tim što ne daje golove, ali kod Brucea igra na sasvim pogrešnom mestu, odnosno igra mu na desnom krilu, umesto na levom. Ne znam da li će Miggy ikada postići gol za nas? Plaćen je 21 milion funti.

Joelinton plje aćen 40 miliona funti i postigao je jedan jedini gol za NUFC. Nešto tu debelo smrdi. Ne znam koliko bi Salomon Rondon sa 30 godina postigao golova u ovom današnjem Newcastle Unitedu ali verujem da bi postigao makar tri. Joelinton igra previše defanzivno, ponekad se previše gradi, samim tim spor je u predaji lopte i protivnici mu je lako oduzmu. Aleksandar Mitrović (kojeg ne volim) je igračina za njega.

Saint-Maximin plaćen preko 20 miliona funti je mačka u džaku. Podseća me na Martinsa. Igrač sa punom vrećom trikova sa malog fudbala koji obično ne rade na velikom fudbalu. Uvek dribling više, uvek potez više, prodoran i brz ali bez ubacivanja lopte sa boka saigračima.

Juče je jedina svetla tačka u timu bio Martin Dubravka. Odbranio čovek sve.

Naša šansa za opstanak je da jurimo pobede na St James' Parku a u gostima ako izvučemo po koji bod. Sad imamo osam bodova, kontam da bi nam 38 bilo dovoljno za opstanak, dakle još 30. Gde nakupiti još 30 bodova?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyPon 21 Okt 2019 - 7:46

Ponovo smo u zoni ispadanja, idući vikend nam stiže Wolverhampton i ako ne počnemo davati golove i pobjeđivati takve protivnike crno nam se piše.

Wolvesi su boga mi ozbiljna ekipa. Mislim da su texak protivnik protiv kog mozes da se razmases. Stavise mislim da ce nas glat obrijati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyPon 21 Okt 2019 - 7:49

@Savic
Ja iskreno ne vidim tih jos 30 bodova. Mi smo ladja koja tone.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyPon 21 Okt 2019 - 21:48

Ovako kako je Savić nabrojao količinu novca potrošenu na tri fudbalera po današnjim mjerilima moglo bi se reći da smo mi ozbiljna ekipa. A onda vidimo ko nas vodi i kroji taktiku, ko upravlja finansijama i kako to izgleda na terenu pa stvari postanu jasnije. Možda bi neki ozbiljan menadžer mogao nešto i napraviti sa ovim timom ali Steve Bruce to ne može, biće tu dovoljno dugo da bude kasno za opstanak(nešto slično kao kada je Rafa zamijenio Mclarena, vidi ironije i taj se zove Steve). Pet golova smo dali na devet utakmica a sva gore spomenuta skupa pojačanja bi trebala biti zadužena da daju golove. Znači neko je debelo omanuo. Neko ko ih je kupovao a bogami i neko ko je otjerao prethodnog menadžera a doveo ovog nesretnika...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 EmptyUto 22 Okt 2019 - 20:19

Ja vidim sasvim solidan potencijal u Joelintonu, mislim da je Almiron čudan fudbaler koji može da bude zvezda tima, a ASM jedan od boljih krilnih napadača u ligi kad bi ga neko kultivisao.

Ovako, imamo beskorisnog špica koji igra defanzivno, gradi se i ne predstavlja nikakvu opasnost po protivnički gol, Almirona koji impotentno igra na neprirodnoj poziciji i trči kao kokoška bez glave i krilo koje uvek ima potez više, koje i pored snage i brzine ne otvara prostor za druge igrače.

Dijagnoza je loš menadžer.

Steve Bruce pojma nema šta će s timom. Dozvolio je da mu drugi kroje tim u smislu pojačanja, a ne da pokuša da sastavi ekipu po svojoj viziji - za koju ozbiljno sumnjam da uopšte postoji. Ovako je pokušao da kopira Rafin nasleđeni sistem, koji ne može da funkcioniše bez dobrih minijatura u izmenama taktike koju je Benitez (ne uvek) dobro izvodio. Nekad Bruceu uspe da pogodi Rafinu taktiku, kao protiv Man Utd, ali to je izuzetak, a ne pravilo.

Mislim da je mast već otišla u propast - klub ni pod razno neće menjati menadžera u januaru, već će veliki kockar na čelu kluba ponovo baciti kockice da ovaj trener nekim čudom može obezbediti opstanak.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chelsea-Newcastle United 1:0   Chelsea-Newcastle United 1:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chelsea-Newcastle United 1:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NEWCASTLE UNITED - CHELSEA 1 - 2
» Newcastle United-Chelsea
» Newcastle United-Chelsea
» Chelsea vs Newcastle United
» Chelsea vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: