Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Watford 0:2

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 14:20

Drugari,

danas igramo 4. rundu FA Cup-a protiv Watforda. Nisam gledao sastave niti imam pojma sta je Rafa skuvao, verovatno neka sesta postava uz par standardnih pa ako urade nesto urade, imace sa cime da se zanimaju u buducnosti dok se A-tim cuva za borbu za opstanak.

Voleo bih da prodjemo dalje, znam da su nam sanse da uradimo nesto nikakve ali opet neka se igra pa kako bude.

Vise sam hteo da otvorim temu nego sto sam imao sta pametno da kazem Smile

HTL!


Poslednji izmenio Srki dana Sub 26 Jan 2019 - 18:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 14:51

Nek' si otvorio, da se zna da smo živi jer mi se čini kao da se u zadnje vrijeme forum lagano gasi. Što se utakmice tiče Rafa je već odavno rekao da ga kup ne zanima, takođe je rekao da će biti čudo ako opstanemo u premier ligi tako da se postavlja pitanje smisla takmičenja uopšte a i samim tim izjavama šalje lošu poruku igračima jer jesu loši ali ako u njih ne vjeruje onaj koji ih vodi onda će biti još lošiji. Da ne crnjačim dalje jer to nije tema ove emisije Very Happy , HTL!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 15:41

Newcastle - Watford 0:2 Dx1y_V7WkAAedzC

...slijedeću ligašku ionako nemamo što tražiti protiv bogatog City-a...mogao je konobar riskirati i sa "jačom" postavom...no što je tu je...HOWAY...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 15:59

Kombinacija carmina bourana i local hero prilikom izlaska a teren me uvek odusevi i razveseli.
Da ga jebem ali volim ovaj klub!
Ajde momci, dajte malo veselja ovom napacemom narodu koji sem vas ocigledno nema nista!
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 17:25

Ma ne gasi se forum nikako, samo malo bojkotiramo u znak protesta. Kad ode debeli organiziramo jedan susret da se posteno proslavi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 17:49

Mislim da bi se Rafa baš iznervirao da ga je Ajoze dao u 89.minuti, ali evo ga, ipak bi stigli da primimo još jedan. Stvarno je žalosno ovo što smo gledali od strane naših fudbalera.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 EmptySub 26 Jan 2019 - 18:42

To je sto je. Kombinovani sastav pokazao sta moze i zna, mada sumnjam da bi i prva ekipa puno vise.
Nismo se puno potresli, vracamo se u svakodnevicu i drzanje njonjare iznad vode kako znamo i umemo.

HTL!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Watford 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Watford 0:2   Newcastle - Watford 0:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Watford 0:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - Watford
» Watford - Newcastle
» Newcastle - Watford 0:3
» Watford - Newcastle 1:1
» Watford-Newcastle 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: