Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Wolverhampton 1:2

Ići dole 
+2
toon72
Srki
6 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 10:25

Pozdrav drugari,

eto da ja otvorim danasnju temu, nadam se da cu biti srecne ruke :

Danas od 17h docekujemo Wolvese, prenosa bi trebalo da bude na nekom od SK (na kom pojima nemam).

Koliko vidim nasa postava bez nekih ozbiljnijih devijacija, samo Schar valjda nece igrati.

Nekako sam uvek voleo utakmice sa Wolvesima, umeli su cesto i da nas sjebu al ipak verujem da to danas nece da se desi. Izgleda da je Rafa poslagao kockice malo.

HTL!


Poslednji izmenio Srki dana Pon 10 Dec 2018 - 19:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 14:09

Nekako mi je teško biti optimist danas...dobri su vukovi, lijepo organizirani sa odličnim pojedincima i isto takvim trenerom...nama su izgleda svi u kadru osim Lejeune-a...
...svakako imamo šanse za pobjedu no mene bi danas i bod zadovoljio...mi moramo "juriti" po tri boda jer igramo kod kuće i to protiv ekipe koju možemo dobiti, no ujedno me i strah bumeranga sa suprotne strane - gosti dolaze nakon što su u preokretu srušili Chelsea-u i sigurno pucaju od samopouzdanja i dodatnog adrenalina...jako teška utakmica za kladioničare kako za pogodit ishod tako i za pogoditi broj golova...
HOWAY...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 15:07

Prenos na SK HD od 17h.

Van stroja su Schar (suspenzija), Shelvey, Lejeune, Darlow i Hayden (zbog povreda).

Na stadionu neće biti ni Mike Ashley jer on ima važnijih stvari. Smile


Poslednji put izmenio Savic dana Ned 9 Dec 2018 - 15:13, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 15:07

Prenos na SK HD. Ja u stanu taj nemam, ima kod majke pa odoh da je obiđem Very Happy . Rekao bih da i na ovoj utakmici slijedi ono sa maksimum 35% posjeda lopte i veliki minus u broju tačnih dodavanja. Vidjećemo, HTL!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 18:54

Ovako izgubiti mogu samo idioti...pola ove momčadi ne zaslužuje drugi naziv...SMEĆA a ne nogometaši...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 18:59

Glupanderi. Jedina svetla tačka ponovo Dubravka. Ovaj Jota sam uleće između pet igrača u crno-belom i niko ga ne dira. Naravno da će da šutne na gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 19:09

Ja mislim da smo igrali dobro. Cak daleko iznad realnih kvaliteta. Igralo se kao nekada, grijesili i mi i oni, trudili se da naprave nesto vise i na kraju izgubili utakmicu. Da imamo najnesposobnije igrace u ligi znamo vec odavno tako da ovo nije katastrofa. Jedna od zanimljivijih utakmica u zadnje vrijeme. Mogli smo lako i da pobijedimo sto se, ako cemo iskreno, ne desava tako cesto. Igracima ostaje glavu dole, raditi kao ludi i pokusati. Znamo ciji je posao da ih ubijedi da to tako i bude.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 19:27

Od devet utakmica na našem stadionu sedam smo izgubili. Tako se sigurno ne opstaje u društvu najboljih. Sasvim glupo smo primili ovaj gol u 95' minutu i izgubili dragocjeni bod. U idućem kolu gostujemo Huddersfieldu, možda je rano ali rekao bih da je to jedna od presudnih utakmica u kojima se opstaje ili ispada.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 19:49

Opis gostujućeg gola sa nufc.blog.rs:

I baš u petom minutu sudijske nadoknade Diogo Jota je krenuo sam između, dva, tri, četiri igrača u crno-belim dresovima. Diame džogira za njim, Manquillo mu diše za vratom ali ne reaguje, Ki ni da uđe u duel, dok ga Lascelles poziva u razgledanje St James' Parka. Niko ga ne napada i niko ga ne ruši. On uspeva da uputi udarac sa desetak metara levom nogom, Dubravka krajnjim naporom brani taj udarac, Ki se kliza u šesnaestercu kao Bambi na ledu i konačno na odbijenu loptu natrčava bek Matt Doherty, koji je nekako umakao pažnji i Ritchieu i Clarku, dok sve to Kenedy glada sa ivice svog šesnasterca. Doherty glavom loptu šalje u praznu mrežu, za konačnih 1:2 i za veliko slavlje Vukova na St James' Parku. Rafa Benitez nije mogao da veruje šta se dešava i kakve golove prima njegov tim.

Fudbal je okrutna igra... kad ne znaš da je igraš.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 20:13

Može i ovako:"fudbal je okrutna igra, naročito ako navijaš za Newcastle United".
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyNed 9 Dec 2018 - 20:19

Malo smeha preko znaka pitanja, znaka od nemoći i nezadovoljstva, dobro je što postoji forum.
Šamarčina u poslednjem napadu, ponovo ti trenuci pred kraj poluvremena, nije više slučajnost, to mogu i najveći skeptici da priznaju. Ne želim da vidim Mankilja, želim da zaboravim da je uopšte nosio naš dres, a izgleda da je on prva zamena u suspenziji Jedlina.
Koliko nas neće u nekim utakmicama,dovoljno je reći da su nam dali gol dok smo bili bolji, da smo imali prinudnu izmenu najboljeg odbrambenog igrača, crveni, prečka, ono što me raduje što Rondon-Perez postaju sve bolji. 5 primljenih golova u dve kod kuće, odbrana ostals samo na Dubravki
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyPon 10 Dec 2018 - 19:28

Nisam gledao, vidim da Rafa pizdi zbog nekog laktanja. Sta bi to? Opet su nam sudije ppomogle da fasujemo?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 EmptyPon 10 Dec 2018 - 20:20

Nije do sudija, više je do nesposobnosti naših fudbalera rekao bih. Ali danas je fudbal novac, koliko platiš takve rezultate dobiješ, kada gledaš naše limitirane fudbalere vidi se da i njihov maksimum nije dovoljan za dobre rezultate. Jednostavno je, treba dati više para i kupiti bolje fudbalere da bi rezultati bili bolji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Wolverhampton 1:2   Newcastle - Wolverhampton 1:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Wolverhampton 1:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 0:1
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: