Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 EVERTON - NUFC 1-0

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 9:44

...100ta utakmica Beniteza na klupi NUFC...prvi puta ove sezone bez ikakvih nervoza čekam utakmicu...vikend sam proveo posvećen obitelji (izleti u prirodu i slična mondena sranja) pa sam stekao gomilu pluseva kod žene i djece, žena se čudila kako subotu ili nedjelju nisam proveo zakucan jedan period pred televizorom vičući, psujući...rezultat mi prvi puta nije bitan - neka istrče, trude se i što bude...HTL...


Poslednji izmenio toon72 dana Pon 23 Apr 2018 - 22:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 17:56

Very Happy Very Happy Very Happy Dobra najava, mir u kući je ostvaren zbog toga što igramo ponedeljak veče termin. Kako za nas tako i za njih ne pretjerano bitna utakmica. Nadajmo se da će to donijeti opuštenu atmosferu, dobru utakmicu i puno golova. Valjda ćemo im se revanširati za poraz u prvom dijelu sezone pa ubaciti gol više u njihovu mrežu a time bi ih i pretekli na tabeli pa izbili na do prije mjesec dana potpuno neočekivano deveto mjesto. HTL!!!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 20:25

Slimani od početka, Gayle na klupi, ostali standardni...nekako bih volio da u drugom poluvremenu uđe Merino i da zablista ovu utakmicu...ne znam zašto, čisto mi je nekako ok (ne sexualno da ne bi bilo zabune)...HTL!!!

EVERTON - NUFC 1-0 Dbe4UAkXcAAbgJn
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 21:45

Gledajući večerašnju utakmicu pada mi na pamet onaj kliše "fudbalska uspavanka".
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 22:35

Vrlo smo lose odigrali u zavrsnici veceras. Svaki napad se traljavo zavrsio. Ne zamjeram im nista, odigrali su u skladu sa svojim kvalitetima koji nisu cemu. Dobili smo nekoliko jako bitnih utakmica, sad mozemo priustiti da izgubimo koju do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyPon 23 Apr 2018 - 23:47

Bila je neka statistika ako se dobro sjećam, da smo od zadnjih 8 utakmica ponedjeljkom navečer, izgubili svih 8. Možda griješim ali kako je večeras bilo, nije ni čudo. Al opet, sada više nije bitno, Rafa daje priliku svima da se pokažu i dokažu pa možemo očekivati veće amplitude u igri do kraja.

I jedna informacija potpuno off topic...za one gore:

https://www.chroniclelive.co.uk/news/north-east-news/fancy-working-st-james-park-14561265.amp
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 EmptyUto 24 Apr 2018 - 0:01

Izgubili smo 11 mečeva zaredom kad smo igrali u ponedeljak, pa smo to prekinuli ove godine pobedivši Stoke 0:1 u gostima golom Pereza

Večeras im ništa ne zameram jer je normalno da dođe do opuštanja kad izboriš opstanak

Porazu je kumovao i sudija Bobby Madley koji nije svirao penal za nas i nije pokazao Michaelu Keaneu drugi žuti karton pred kraj meča.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





EVERTON - NUFC 1-0 Empty
PočaljiNaslov: Re: EVERTON - NUFC 1-0   EVERTON - NUFC 1-0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
EVERTON - NUFC 1-0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Everton VS Nufc
» Everton @ SJP
» Everton@SJP
» Everton (H)
» Everton (H)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: