Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Swansea 1:1

Ići dole 
+4
toon72
milan25
Alan Smith17
Srki
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 12:05

Odličan post toon72.

Ja se sve nekako nadam da Benitez zna više od svih nas vezano za prodaju kluba (da je prodaja ušla u završnu fazu) i da je zato ostao sa nama rveći se sa debelim gmazom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 14:10

Nadam se i ja, to nam je još valjda ostalo, ali nisam pretjerano optimističan. Ipak je osoba koju ovde popularno zovemo debeli gmaz taj koji još uvijek odlučuje o sudbini kluba.
Ustvari situacija u našem klubu me podsjeća na situaciju u državi u kojoj živim. Već dvadeset i kusur godina svi se nadaju da će biti bolje a ono sve gore i gore. Tu sam iskreno i prestao da se nadam a što se tiče Newcastle Uniteda nada još uvijek tinja.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 EmptyUto 16 Jan 2018 - 20:54

Deal with PCP off.

Pa, neka debeli ugasi svetlo i svima nama poželi laku noć.

Ispratiću Benitezove sledeće korake, ako on ode, odlazim i ja, pa neka debeli zaveže svoje konce iznad onih 52.000 ljudi i neka sa njima upravlja kao sa marionetama.

ŠTO JE DOSTA, DOSTA JE!!! Ja drugi život nemam da bih ga trošio na nečije hirove!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 EmptySre 17 Jan 2018 - 0:01

Ne znam šta bih rekao. Gmaz je bezosećajan i verovatno pola sata dnevno razmislja o NUFC
S druge strane su mogli i ovi da povećaju ponudu, ipak kupuješ PL klub iz top 10 po tradiciji...
Nema odustajanja, možda se sada cela ekipa i tribine fokusiraju. Toliko ima stresa i konstantne zebnje u mom životu, opet mi se smeši terapija, tako da moram pozitivno, samo pozitivno, sve je u našim nogama, samo pozitivno, samo pozitivno, samo pozitivno, samo pozitivno samo pozitivno samo pozitivno... Idem da malo pretrčavam auto-put kod Sava centra, to me uvek prene. ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea 1:1   Newcastle - Swansea 1:1 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Swansea 1:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Swansea vs Newcastle
» Newcastle v Swansea
» Newcastle vs Swansea
» Swansea VS Newcastle
» Newcastle - Swansea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: