Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Allardyce-u uručen otkaz

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptySre 9 Jan 2008 - 19:35

Uprava Newcastle United-a na čelu sa Mike Ashley-em i Chris Mort-om odlučila je da Sam Allardyce-u uruči otkaz.

Allardyce je u Newcastle stigao polovinom maja ali veoma loši rezulatati u poslednja dva meseca bukvalno su naterali klupske čelnike da mu uruče otkaz.

Navodno su se klub i Allardyce obostrano dogovorili ali to je fraza koja se koristi kada se manager zamoli da napusti klupu.

Chris Mort:"Mike Ashley i ja smo odlučili da se zahvalimo Sam-u i da mu poželimo puno sreće u njegovom daljem radu u budućnosti".

"Novi manager još nije postavljen.Mi ćemo duboko razmisliti koga ćemo dovesti na mesto manager-a".

Sam Allardyce:"Veoma sam razočaran što na ovakav način napuštam ovaj klub ali ja klubu želim sve najbolje do kraja sezone i u budućnosti".

Privremeno je trener Nigel Pearson koji će i voditi Newcastle u subotu na Old Traford-u protiv Manchester United-a.



Ovo je zaista veliki šok za sve navijače Newcastle United-a širom sveta ali verovatno su Ashley i Mort obavili razgovor sa Shearer-om i on je verovatno i prihvatio da sedne na klupu Newcastle-a.Shearer-ovo postavljanje na klupi Newcastle-a očekujte veoma brzo.



Allardyce-u uručen otkaz TOON-SPLASH_416639a
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptySre 9 Jan 2008 - 20:19

a ja danas sanjao Sirera...opet neki znak Sad

jbt,stvarno sam se sokirao....nisu normalni...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyČet 10 Jan 2008 - 17:18

Roby izgleda da si vidovit Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyČet 10 Jan 2008 - 17:50

kad god sanjam nesto u vezi newcastla,uvek se dogodi nesto...onaj put sam sanjao da igram mec protiv Arsenala,i da smo ja i Beye bili najbolji drugovi...i onda Beye zabija pobedonosni gol protiv Birminghama... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyČet 10 Jan 2008 - 21:01

Roby,večeras sanjaj Morinho-a kako ti zvoni na interfon i kad sidješ ispred zgrade ti ga zamoli da sedne na klupu Newcastle-a.Ali ti ne znaš Portugalski,reci mu to na Engleskom,ok!!!

Sad ti ovaj moj post pre spavanja pročitaj jedno 172. puta kako bi noćas i sanjao taj san!!!

Slušaj i pesmu od Gru-a : "Sanjao sam san".


Poslednji izmenio dana Čet 10 Jan 2008 - 23:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyČet 10 Jan 2008 - 23:41

hahahaha

aj,da se ja bacim na citanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyPet 11 Jan 2008 - 0:10

Evo fotke gde Allardyce ulazi u svoju kuću samo pola sata posle (ne)očekivanog otkaza.
Allardyce-u uručen otkaz 094bigsam_468x618
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyPet 11 Jan 2008 - 21:13

Sam-u svako dobro i dovidjenja pirat
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptySub 12 Jan 2008 - 12:36

Opet ponavljam , nije Sam loš manager,šta više on je dobar manager ali jednostavno se u Newcastle-u nije snašao.Otkaz je opravdan ali u skroz pogrešno vreme je došao.

Sad je nastao problem jer Mort i Ashley nemaju pravu zamenu za njega.Mislili su,ponudićemo 'Arry-u novac i on to ne može da odbije.Medjutim prljavi 'Arry ih je odbio i šta sad?Jebote,na prvom pravom testu su pali njih dvojica!!!

Who is next?Mark Hughes,Alan Shearer,Jose Mouribho...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyNed 13 Jan 2008 - 10:54

POpušili smo pravo. Otpustili trenera usred prelaznog roka, a nemamo zamjenu. Ne moze se tek tako dovesti svjetski menager kako ovi kreteni misle da je samo ponuditi pare i gotovo. Pa sad svi imaju pare da plate vodece menagere i zasto bi koji kurac ijedan od njih dolazio u Newcastle da ih mi otpustimo za par mjeseci jer nisu osvojili ligu prvaka. Imamo pretjerana ocekivanja i niko nas nece preuzeti osim ako u ugovoru nema uracunatu milionsku odstetu ako ga otpustimo ranije. A kad to dobije u ugovoru onda mu je svejedno hoce li biti otpuste,jer ce napuniti džepove i naci drugi posao, a mi cemo uvijek biti usrana ekipa. Stvarno sam razocaran u sve ljude u klubu kako su se neprofesionalno ponijeli. Pa Sam ima iste lose rezultae i igru odavno i oni su nasli sad da ga otpuste,kao da ce nas neko drugi uspjeti do kraja sezone odvesti u evropu. E pa nece i trebalo je Sama ostaviti do ljeta i onda naci novog trenera. Sad se moramo boriti da ne ispadnemo iz lige. Grozno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyNed 13 Jan 2008 - 17:08

Shepard je barem bio pametan pa je ostavio Glenn Roedera do kraja se sezone... !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyPon 14 Jan 2008 - 21:19

Sam uopste nije los menadzer ali su napravili ludacki pritisak na njega, od samog pocetka. Lepo im je jednom prilikom rekao - Bobby Robson je 2 sezone bio 11 pa nije dobio otkaz. Trece smo bili 4. a cetvrte 3. i tada ispali od Partizana. Pa su ga opet zadrzali i otpustili tek posle nekoliko kola sledece sezone. E sad, sto to nije moglo da se uradi sa Samom????
Da smo odjebali Bobbyja posle 1. ili 2. sezone mozda i ne bi videli Evropu. To je diotizam, ne moze sve preko noci da se menja. Ja kontam da njih (Ashleya&Morta) sve to kosta ali ne znam sta su oni ocekivali. Pa svi imaju pare, ne znam sto su njihove bitnije od tudjih. Ni jedan veliki klub nije to postao preko noci. Nema brzih rezultata, nema sanse.
Mnogo se amatera mota oko NUFCa i mnogo prava imaju. Ima na nufc.com neki intervju sa Sounessom i covek je lepo objasnio kakve je probleme imao u NUFCu. Koga ne mrzi neka procita. To je tacno to!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyPon 14 Jan 2008 - 23:37

Sounse i Kevin Keegan zele da budu menadzeri Newcastle !!!! Samo napred !!! vadite nas iz govana !!! pogotovo Keegan....uh,al bi to bilo strava !!! kao u stara vremena...on bi vratio napadacki fudbal u klub !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyPon 14 Jan 2008 - 23:57

Sumnjam da bi nas Keegan izvukao. Ne igra se vise takav fudbal kao onda kad nas je on trenirao. Tada je Premier League bila skroz drugacija. Ako si imao dobar napad imao si 90% sanse za uspeh. A mi ni to nismo iskoristili. Poduvali smo i tada!
Ta igra sa Keeganom mi vise deluje kao neka ozivljena bajka, secanje na dobra stara vremena. Ali to je proslo pre 12, 13 godina...
Nije on top class menadzer, daleko je on od Hitsfielda, Van Gaala... Moze da unese optimizam ali titulu nikao. Ne kazem da sam protiv njega i Shearera ali mi to lici na potez dva ocajnika(A&M) koja nikad nisu vodila klub i sada, kao, ako vrate Keegana i Shearera sve ce biti kao 95./6. Niti imas takvu ekipu niti se takav fudbal vise igra. Kad ti Rafa udari katanaco, oces kurac da ga probijes. Sad se igra tvrd fudbal, ruzan. A Kev je za varijantu koju je NUFC onda igrao. Al tad si imao Shearera u najboljem dobu, Asprillu, Les Ferdinanda... Pa to je bio ludilo tim!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyUto 15 Jan 2008 - 0:05

ko zna...mozda opet napravi ludu ekipu...Very Happy sa newcastlom se nikad nezna Very Happy

evo ko nam ce biti novi menadzer newcastla !

http://www.sunderlandecho.com/sport/Sunderland-fans-take-the-Mickey.3670066.jp
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz EmptyUto 15 Jan 2008 - 11:13

Ja bih voleo da napravi ludacku ekipu lai mislim da su male sanse da se to desi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Allardyce-u uručen otkaz Empty
PočaljiNaslov: Re: Allardyce-u uručen otkaz   Allardyce-u uručen otkaz Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Allardyce-u uručen otkaz
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Goodbye Allardyce ?
» Tony Jiminez dao otkaz! Ko ce nas kupiti?
» Dennis Wise dobio otkaz (KONACNO)
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: