Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0

Ići dole 
+4
m.c.t.
milan25
Djuka
Savic
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 9:11

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 C3QzbrAWQAArG9Q

Subs: Rob Elliot, DeAndre Yedlin, Paul Dummett, Jamaal Lascelles, Jonjo Shelvey, Matt Ritchie, Yoan Gouffran.


Poslednji put izmenio Savic dana Sub 28 Jan 2017 - 15:03, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 13:23

Ako nas studenti izbace...salu na stranu,očekujem pobedu ali posle borbe. Trenutno sam u nekoj kafani i pijem rakiju i volim Nufc.Secam se priče o preseljenju Oxforda na sadašnji stadion.Romi bacili kletvu jer su ih najurili sa njihove teritorije. Idemo,bre,na prokletu zemlju;ajmo Nufc
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 15:32

Luzerpul opet izgubio 😂 ovaj put od rezervnog tima Wolverhamptona, nadam sa da mi nećemo proći kao oni obzirom da smo favoriti. Od onih koji često igraju u našoj ekipi vidim jedino Haydena tako da ostali koji su danas dobili šansu imaju priliku da pokažu da li je zaslužuju.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 16:27

Zanimljiva prica Djuka. Odlicna vest da se Mitar oporavio i vec u prvoj postavi. Imamo odlicnu poziciju da nesto napokon uradimo u kupu. Ne moramo da se puno cimamo u ligi, 90% cemo osvojiti neko od prva 2 mesta. A vec sledece sezone kad budemo u PL svaka utakmica ce biti ona najbitnija i tad cemo tek zrtvovati kupove. Nadam se da ce i uprava i Benitez napokon jurisati na taj kup, na bar neki trofej da nam razbije maler.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:12

46'
Kane Hemmings
1 - 0

Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:30

67 min promašen penal

evo i 2-0.

Majmuncine teske
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:42

Dodje mi smesno kad citam postove iznad i pogledam rez Smile

Ko ga jebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:43

79'
Curtis Nelson
2 - 0

Eto jedine sanse da ikad nesto nekad osvojimo. Ekipa koja je u ligi ispod nas, koja u 24 utakmice ove sezone ima samo 10 pobeda, i koja ima cigansku kletvu na ledjima... izbacuje mocni Newcastle sa Rafom Benitezom...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:47

Obrukasmo se u potpunosti, 3:0 gubimo. Gore sam pisao da rezervisti imaju priliku da se dokažu, priliku su u potpunosti propustili svi na čelu sa Mitrovićem koji se propisno ispromašivao a promašio je i penal.


Poslednji izmenio milan25 dana Sub 28 Jan 2017 - 17:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:48

Bas to, ovo je vec samarcina sramote...

87'
Antonio Martinez
3 - 0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 17:51

Eto završi se i ovosezonsko učešće u FA,na Rafino veliko zadovoljstvo,na jedan vasarski način....možda sam ja staromodan,shvatam,primarna nam liga,tako će sledeće sezone biti primaran opstanak,pa one tamo borba za Evropu,pare,pare,pare...ali me sramota ovog poraza.
https://youtu.be/OxxwGEriiX0
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 18:06

Izjebaše nas u ladnu sobu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 18:42

Trsidba bezdusna.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 18:58

Prvih jedanaest danas je odmah pokazalo sta klub misli o FA kupu. Zalosno. Ali i dalje mi je fascinantno da neko misli svake sezone da je FA kup nasa prilika za trofej. NASA!!! Od toliko klubova koji se trude da nesto naprave bas cemo ga mi osvojiti. Mi koji smo nazalost drugoligasi drugi put u nekoliko godina i to sa tako jadnom igrom da je malo klubova koji su vise zasluzili da ispadnu nego sto smo to mi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 19:47

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Oxford-United-v-Newcastle-United-The-Emirates-FA-Cup-Fourth-Round

Mitrović se izvinio navijačima po završetku meča.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 20:02

Veoma sam besan.K'o što Dinko reče,videlo se jos na auto-putu s kakvim namerama idemo u Oxford.Još tri komada popijemo,a onomad se čuvamo za Liga kup. Neko ne treba da dobije platu,dve za ovo.Uz svo moje znanje o fudbalu,jednostavno ne mogu da provalim formaciju na osnovu sastava.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 20:41

Ja mislim da kup realna sansa za bilo koji klub, a tek za nas jer mi nismo toliko sitni da ispadamo od Stivenidza i Oksforda. To je cisto odluka kluba da ne zele igrati u kupu. I sta onda da mislim o klubu koji zeli da se otarasi takmicenja koje je visak? Koje je to gubitnicko razmisljanje? Evo nekih klubova koji su dosli do finala prethodnih godina: Crystal Palace 2016, Aston Villa 2015, Hull City 2014, Wigan Athletic 2013, Stoke City 2011, Portsmouth 2010, Cardiff City 2008 (tad su bili drugoligasi).

Nisam gledao utakmicu ali vidim po statistici da nismo bili dominatni tj bez neke grcevite borbe za pobedu.

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Untitled_1[/url]

I dalje postujem Pardew-a kad je sa Newcastlom 2013 dosao do cetvrtfinala Lige Evrope i borbenosti koju su pokazali protiv Benfike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 20:57

Za osvojiti kup treba veci karakter nego za osvojiti ligu. Jer cak i oni koji redovno osvajaju domaca prvenstva cesto ispadaju u kupu jer tu moras biti pravi u svakoj utakmici. Mi smo nazalost klub koji je primjer za potpuno suprotno razmisljanje i zbog toga i jeste potpuno neshvatljivo ocekivati da mi tu mozemo nesto uraditi. Mi mozemo sastaviti ekipu koja ce osvojiti championship, sto sa nasim resursima ipak ne izaziva neko divljenje, ali za osvojiti kup ti treba:
1. Vodja na terenu i u svlacionici-nemamo
2. Trener motivator koji uspije uvijek ubijediti ekipu da je bas ta utakmica najbitnija-nemamo
3. Ambicija uprave kluba, znaci da ne seru treneru ako zbog kupa izgubi koju utakmicu u ligi-nemamo
4. Relativno stabilan kostur ekipe koji osjeca neku odgovornost prema navijacima i zeli im pruziti to zadovoljstvo-nemamo.

I to nista od navedenog nemamo vec 10 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 21:08

Slažem se,karakter igrača se procenjuje pre nego što se dovedu,jer riba smrdi od glave.
Jedan od najboljih trenera u NFL istoriji i najbolji u istoriji Steelersa, Chuck Noll je imao sjajnu rečenicu koju je stalno govorio svojim igračima:
"Ja sam ovde da vas naučim da igrate ovu igru na pravi način. Nisam ovde da vas motivišem. Ako budem morao da vas motivišem da igrate, otpustiću vas."
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 21:20



Lowlight


Poslednji izmenio Savic dana Sub 28 Jan 2017 - 23:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 21:43

Stvarno smo smiješan klub kad nam trećeligaši uvaljuju ovakve golove. Al' eto, Rafa je bar sačuvao svoje glavne zvijezde za utakmicu sa QPR-om a izgleda da je sačuvao i pare debelom u zimskom prelaznom roku. Jer u svemu ovome oko čega se mi silno nerviramo ipak je nečiji profit najbitniji. Jebo trofeje, samo šuške su bitne.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 22:55

koja smo mi kurcina. Onaj Gamez ni za kurac nije. Koji smo ga kurac i doveli. Sta reci....Mitar je kriv sto nije postigao gol iz penala i to je to. Oxfordov golman je izgleda imao utakmicu karijere, kao i svaki golman koji igra protiv nas.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptySub 28 Jan 2017 - 23:35

Dajte ljudi, malo optimizma. Mi vidimo svetlo na kraju tunela. Ovaj tim nije odigrao ni na treningu a kamoli neku zvaničnu utakmicu. Nemojmo odmah da vadimo sablje i da sečemo glave. Znam, poraz je sraman i težak i bolan, ali ko zna zašto je to dobro. Ostaje nam da se fokusiramo na Championship i da se ekspresno vratimo u Premier League, tamo gde i pripadamo.

We Are Newcastle United!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptyNed 29 Jan 2017 - 0:02

Savic ::
Dajte ljudi, malo optimizma. Mi vidimo svetlo na kraju tunela. Ovaj tim nije odigrao ni na treningu a kamoli neku zvaničnu utakmicu. Nemojmo odmah da vadimo sablje i da sečemo glave. Znam, poraz je sraman i težak i bolan, ali ko zna zašto je to dobro. Ostaje nam da se fokusiramo na Championship i da se ekspresno vratimo u Premier League, tamo gde i pripadamo.

We Are Newcastle United!

svaka cast na optimizmu
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 EmptyNed 29 Jan 2017 - 0:49

Toliko mi je žao što su nas izbacili igrači kluba koji je slučajno tu gde jeste u Kupu,u prvenstvu u jbnoj Vasioni,što je neko s nama obrisao pod,sto su klinci doživeli traumu,plus debeli Skot Henli se izblamirao,kad pozelis da je bio pijan,da ga opravdas pred ljubavlju neiscrpnoj koji osećamo ka ovom nasem posrnulom smislu...svanuce i bice i dalje led i tek će me stići ovaj debakl...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0   Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Oxford United - Newcastle United (FA Cup) 3:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Oxford 0:0
» Newcastle United v West Ham United
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Sheffield United - Newcastle United 0:2
» West Ham United - Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: