Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nottingham Forest - Newcastle 2:1

Ići dole 
+5
m.c.t.
Admin-Roby
Srki
Savic
RIOT
9 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyČet 1 Dec 2016 - 11:48

Treća utakmica u nedelju dana, posle produžetaka u kupu igramo odmah u petak protiv ekipe čija je forma u uzlaznoj putanji.

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Newcastle36040-3399356

Ovde nam trebaju tri boda, nema dalje filozofije.

Što se tima tiče, neka istrči koga god Rafa izabere, samo da među njima nije Sels.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyČet 1 Dec 2016 - 17:36

Iskreno, mislim da će ovo biti veoma teško gostovanje. Prošli put kad smo sa njima igrali u Championshipu su nas dobili 1-0.

Međutim, ja lično im nikad neću zaboraviti sezonu 1995/96 kad smo se mi borili za titulu a njima ni iz džepa ni u džep, a igrali su taj meč kao ludi i na kraju remizirali rezultatom 1-1. Tada je Man United premirao igrače Foresta da nam otkinu bodove (što je dozvoljeno. Nije dozvoljeno da platiš da neko izgubi). Krivicu za ne osvajanje titule naravno snose i igrači Newcastle-a koji nisu imali muda da stisnu petlju i izdrže pritisak. Ja Forestu želim još 30 godina tavorenja u nižim ligama.

Zanimljivo je videti i dve zvezde ispod njihovog grba koje označavaju dve titule Kupa Evropskih Šampiona iako su prvaci Engleske bili samo jednom, ali su po osvajanju KEŠ-a stekli pravo da brane trofej.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyČet 1 Dec 2016 - 20:28

Jebi ga, ako hoces da budes sampion moras da se boris i sa takvim psinama kao sto je 'premiranje'. Licno bih to najstrozije zabranio, smrtnom kaznom ako treba. Ali ko mene pa pita. Svi ocekuju da smo uzdrmani, izgubis dve tekme, mada drugu nismo izgubili u igri, i svi ocekuju da si caos. Ali kao sto napisah malo iznad, ako hoces da budesa sampion (makar i druge lige) moras da se dignes. Mislim da nema ovde mesta nekoj preteranoj panici, desava se to ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyPet 2 Dec 2016 - 18:41

Ja se jos oporavljam od Hull City-a. Tacno su mi ti penali pogodili zivac.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyPet 2 Dec 2016 - 20:27

I meni je još kup u mislima. To je trebao biti neki presek dosadašnjih dobrih igara i pokazatelj da imamo mnogo bolji tim od drugoligaškog. Možda bi nam bolje legao neki jači tim gde bi proradila dodatna motivacija, ali samo znanje da pobedom ideš u polufinale kupa je trebala biti sva potrebna motivacija. Šta da se radi, što vi kažete to je Newcastle, valjda smo na to već navikli.

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Team[/url]

Nottingham se razigrao, kod kuće imaju samo 2 poraza. Koliko god mislio da Stojkoviću fale neke daske u glavi, ako udje u formu može da brani jako dobro. Očekujem 1:1 ili 3:4 za nas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyPet 2 Dec 2016 - 21:42

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Untitled_3

Faking šit Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyPet 2 Dec 2016 - 23:18

Bunarenje
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyPet 2 Dec 2016 - 23:21

Ma...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 8:03

Gledali sge tekmu,dajte malo za nas koji nismo. Kakvi su ovo kartoni, sta se desava? Malo sam pogledao na nufc, kazu da nas je sudija odrao.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 8:42

Srki ::
Gledali sge tekmu,dajte malo za nas koji nismo. Kakvi su ovo kartoni, sta se desava? Malo sam pogledao na nufc, kazu da nas je sudija odrao.

Ja gledao sažetak. Ne znam da li bi se oni penali svirali na drugim utakmicama. Oba gola primljena su glupa greška štopera
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 9:05

Ja sam gledao samo drugo poluvrijeme, nije korektno da komentarisem igru 9 protiv 11. Ono sto sam vidio je da su nasi pokusavali da igraju, ne bas nesto ofanzivno ali trudili su se, medjutim odbrana nam je losa i punice nas svako u premieligi. To se vidi bez obzira koliko je igraca na terenu. Kako smo dobili crvene i kako su oni promasili dva penala ne znam, a to je najbitnije sinoc. Nadam se da ce Rafa pod hitno nesto skontati jer smo skloni padanju u duboke rupe nakon par losih rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 9:43

Ja sam utakmicu gledao (SK4 mislim) najbolji komentar je dao Shearer na twitteru: "You did well with 12 men!"...ovo je bio čisto sranje od suđenja...igračima se nema što zamjeriti...s jedne strane možda je i bolje ovako - otrijezniti se i shvatiti da neće biti lako i da treba igrati ponekad i protiv sudaca a ne samo protivnika...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 10:11

Jasno je da u premierligi igras protiv sudija kad igras protiv vecih klubova, ali zar i u drugoj ligi gdje bi trebalo da smo mi face opet moramo igrati protiv sudija?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 10:47

Stephen Martin. Zapamtite to ime i prezime. To je "sudija" koji je pokazao dva direktna crvena kartona igračima Newcastle United-a, svirao dva jedanesterca za Nottingham Forest koje je Darlow odbranio, poništio čist gol Newcastle United-u i nije svirao dva čista jedanesterca za Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 10:49

Da smo dobili dva zasluzena kartona pa da kritikujem i kazem da smo posle poraza pali u dubiozu itd. Ali ovako ispada da bismo ih odrali kao macke da nije bilo ovih pederastija. Mozda je to nacin da se prvebstvo ucini zanimljivijim, da se ne odvojimo prerano ali je svakako kriminalno. Mislim da ce sve na kraju biti ok a ova sramota ce se pamtiti dugo. Sudija, pederu!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 13:11

Tvrdim da je odnos snaga ostao 11:10 za njih, da bi ih mi nabili sa 0:2.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 15:26

Pa to je onda jasno da nije ekipa pala vec da smo osakaceni s namerom. Jos da su nam vezali noge pa se kurcili posle kako su pobedili. Nema mesta za paniku samo za sramotu neopevanu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 18:36

Nisam bio u prilici da gledam utakmicu pa sam pogledao sažetak ovde:
http://ourmatch.net/videos/02-12-2016-nottingham-forest-vs-newcastle-united/
Ne mogu pričati o brojnim sudijskim greškama koje Savić spominje jer ovaj skraćeni snimak je baš skraćeni ali iz njega se može vidjeti sledeće. Prvi dosuđeni penal i crveni karton Shelveya, poslije vraćanja snimka jedno 12 puta ono što sam mogao vidjeti je da ovaj njihov majmun pravi faul u našem kaznenom prostoru nad Shelveyem tako što dignutim nogama sprečava kretanje našeg igrača i ako malo bolje pogledate nakon toga ga i rukom udara između nogu. Nisam siguran da li je Shelvey uopšte ovoga udario iako je jasna namjera da to uradi ali to što je uradio je očigledno bilo dovoljno da ovaj njihov glumac izazove sudiju da dosudi ono što je dosudio(čini se da je pomoćni suflirao). Znači totalna nebuloza umjesto faula za nas dosuđen je penal za njih i crveni karton. Drugi penal bi realno mogao i biti opravdano dosuđen ali malo koji sudija bi za ono dao direktni crveni.
   Što se tiče primljenih golova za oba je direktni krivac Lascelles od kojeg se lopte odbijaju kao od bukovog panja i ako u ovoj sezoni ne budemo šampioni Championshipa onda bi sigurno mogli biti šampioni u primanju glupih golova jer iz utakmice u utakmicu naši odbrambeni igrači se takmiče u stvaranju glupih situacija.
    Ono što je dobro je da ni pratioci na tabeli u ovom kolu nisu postigli bog zna kakve rezultate tako da i poslije ovoga kola ostajemo na vrhu. Usponi i padovi su sasvim razumljivi u ovako dugoj sezoni i nadam se da ćemo idućeg vikenda nakon kraće serije neuspijeha ponovo početi seriju pobijeda.
    I razmišljam o još nečemu nakon odgledanog skraćenog snimka sinoćnje utakmice a to je šta bi se desilo u prošli utorak da je penale branio Darlow umjesto Selsa, da li bi nas sada čekale dvije utakmice polufinala sa M.Unitedom?
    Izvinjavam se svima zbog preopširnosti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySub 3 Dec 2016 - 21:04

Mi smo u PL u mesecu martu a ostali nek se jebendisu skroznaksroz. Sve je ovo jedna velika beda i blam za fudbalske 'organe' (za razmnozavanje).
Cenim Rafin stav da se zaliti nece, ako budu imali dovoljno casti tj sramote ozalice sami sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyUto 6 Dec 2016 - 19:56

NUFC se žalio na crvene kartone koje su dobili Shelvey i Dummett i disciplinska komisija je usvojila žalbe i crvene kartone poništila.

Shelvey i Dummett mogu igrati protiv Birmingham-a u subotu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyUto 6 Dec 2016 - 21:28

Posrali se po sebi, slepci. Oni nesto za Mazica pricaju, negoduju kad on sudi. Koja je to nadmenost bez ikakvog razloga.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptyUto 6 Dec 2016 - 22:08

Sad neka se ponovi utakmica, na neutralnom terenu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 EmptySre 7 Dec 2016 - 0:36

Jedva čekam 30. decembar.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nottingham Forest - Newcastle 2:1   Nottingham Forest - Newcastle 2:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nottingham Forest - Newcastle 2:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NEWCASTLE - NOTTINGHAM FOREST 2:0
» League Cup Nottingham Forest - NUFC 3-1
» Newcastle - Nottingham 3:1
» Newcastle vs Nottingham 2:3
» Carling Cup - Nottingham v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: