Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Reading 4:1

Ići dole 
+8
Srki
Savic
toon72
Becej City
NBB96
Admin-Roby
Dinko
moody
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyČet 18 Avg 2016 - 0:31

Nema nedodirljivih. Lascalles nekoliko mečeva bio kapiten, ali prva dva meča u C'shipu kriv za dva gola i odmah klupa. Janmaat takođe klupa. Colback klupa.

Jedino Dummett standaradno loš a igra u startnih XI i još danas bio kapiten. Very Happy

Veliki znak pitanja mi je trenutno Ayoze Perez. Mislim da nema čvrstinu za C'ship! Došao je iz lige gde se svira 50 faulova na meču i sada igra protiv mesara gde ti neće svirati faul ni da pištolj izvadiš na sudiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyČet 18 Avg 2016 - 7:23

Duga je sezona pa mislim da je i normalno da se popusi klupa a posebno posle dve utakmice bez boda. Malo sto sam video na highlight-u primetio sam da se prave greske pocetnicke u odbrani. To mora da izgleda daleko sigurnije i pravovremenije, ne sme da bude nicijih lopti. Ali dobro, sad se drugacije gleda na stvari. Bristol nije naivan i treba se spremiti najozbiljnije za njih i za svaku sledecu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyČet 18 Avg 2016 - 15:20

Napokon pobeda, napokon golovi! Kao i Srki iznad, ono malo što sam video na snimku, u napadu napokon povezujemo neka dodavanja, nema onih napamet centaršuteva. Odbrana se vidi da je loša. Jednog njihovog čuva 2-3 naša, neki su skroz Van igre u tim trenutcima, sve izgleda smotano, uplašeno, razmontirano.. Rafa to mora da utegne, da ispegla, kao kad je Tiote bio ispred odbrane i kvario sve u startu protivničkog napada. U svakom slučaju svaka čast, nek nastave borbeno i rezultati će već doći.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyČet 18 Avg 2016 - 18:42

Fina fuzbalica,fina pobeda,predobar slobodnjak Gejla ili kako se već izgovara.

Samo neka peglaju!Odbrana je problematična...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyČet 18 Avg 2016 - 22:07



Kao što sam i obećao u HQ.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyPet 19 Avg 2016 - 8:26

Ne pamtim kad je neko dao gol direktno iz slobodnog udarca. Nisam to ni ocekivao jos od odlaska Cabayea. Ovaj momak kako je krenuo nadavace se golova iz svih situacija, pa se nadam i jos kojem iz slobodnjaka. Dobra igra u napadu, sto se moze reci i za njihovu igru u napadu. Iz toga se opet moze zakljuciti da imamo kao i oni champioship odbranu protiv koje svi igraju dobro u napadu. Treba to jos mnogo da se zateze da bi licilo na nesto, a u napadu kako vidim ne bi trebalo da bude problema, imamo dobrih igraca, imace dugu sezonu da se izgradi tim i da se vidi sta valja, a sta ne. Samo se bojim da ova odbrana nikad nece izrasti u odbranu za premier ligu pa cemo opet morati da kupujemo i uigravamo novu, a za to u premier ligi nema vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyPet 19 Avg 2016 - 10:26

Realno je ocekivati da je nekim igracima misija da odigraju CC i da se pozdravimo posle. Kad se vratimo u PL mora da se kupuju igraci koji su za PL, pogotovo ako nesto hocemo i da pojurimo a ne samo da zivotarimo. Da dovede Rafa par Spanjaca pa onda kontam da s njima mozes da pravis i odbranu i sve jer ljudi razumeju fudbal. Ovi mi deluju kao da su u stanju da trce i prangijaju ali da slabo kontaju samu igru.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyPet 19 Avg 2016 - 16:00

Ja bih odbrani (osim onom na lijevom beku) dao još malo šanse...neka se uigraju pa ćemo vidjeti da li su stvarno totalni panjevi ili ima tu kandidata i za ozbiljan nogomet...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyPet 19 Avg 2016 - 16:39

Sansu im svakako treba dati, treba im da se uigraju, da skontaju sta se od njih trazi ali ojacavanje ekipe po ulasku u PL je neminivnost.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 EmptyPet 19 Avg 2016 - 22:00

Treba uzeti u obzir da ce Engleska napustiti EU za koju godinu, zato treba paziti ko se dovodi sto se tice stranaca. Ne trebaju nam igraci tipa Rivier koji ce odigrati jednu utakmicu i posle uzimati pare..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Reading 4:1   Newcastle United - Reading 4:1 - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Reading 4:1
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Reading-Newcastle United
» Newcastle United - Reading
» Newcastle United 3-0 Reading
» Reading - Newcastle United 0:0
» Reading v Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: