Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jel ovo ok?

Ići dole 
+2
Dinko
Thug
6 posters
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptyUto 28 Jun 2016 - 8:37

Kontao sam da ovde pisemo stvari koje nas cude, jer tema sa istim nazivoj u Multimedija sekciji mi nije za to, ok za slike i video, ali za npr
Crystal Palace have agreed a fee €38m (£31.6m) with Marseille for the Belgium striker Michy Batshuayi.
mislim da ne bi trebalo tamo biti Smile
Nekada je npr zidan, ferdinand, canavaro, i slicne legende placene malo vise od ovoga, da ne kazem za koju je sicu naspram ovoga Shearer placen...Danas je fudbal doveden do toga da neko ko je totalni anonimus bude placen tolike pare.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptyUto 28 Jun 2016 - 18:06

Danas se u fudbalu zaradjuje toliko vise da je normalno da agenti koji su upoznati sa time kolike pare klubovi obrcu zele veci dio toga za sebe i svoje klijente. Ne bi klubovi placali igrace toliko da ne mogu to da priuste.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptySre 29 Jun 2016 - 8:41

Ne kazem da je problem u novcu, vec u kvalitetu 'robe'.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptySre 29 Jun 2016 - 11:57

Pa sad je kvalitet svega opao, to je druga tema, ja prije nosio od roditelja adidas patike stare 20 godina sad oderem svake sezone po jedne minimalno. Toliki je pritisak da se prave transferi, vise niko nema vremena za stvaranje nekih igraca, u 3 sezone svaki klub promijeni komletan igracki kadar, mi smo prvi koji stalno traze neka pojacanja i tako dodje do toga da se svaka budala moze prodati za fine pare, a para ne manjka.
Treneri koji od igraca koji nije nesto napravio u jednoj sezoni uspiju napraviti igraca u sljedecoj su izumrli, sad sve gotovani treneri koji zacrtaju taktiku u glavi i od gazde zatraze pare pa sloze ekipu kao da je to lego sistem i puste tako da igra pa ako upali-upali, ako ne on ode u drugi klub voljan da ga plati puno i da mu da puno para da pokusa na isti fazon.
Wenger je primjer da ne mozes uspjeti ako imas drugaciji princip i drugacije shvatanje fudbala. E sad, Wenger je tvrdoglava budala koja nije htjela da se mijenja zajedno sa fudbalom i da bar malo odstupi od principa koji vise ne pale. Sad cak i Bayern kupuje skupe igrace.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptySre 29 Jun 2016 - 13:39

Hajde da ne stavljamo Wengera u taj koš.

Wenger jednostavno odgovara ovoj upravi Arsenala. 20 godina zaredom igraju CL, ne troše baš baš mnogo na pojačanja a konstantno im donosi novac.

Dobili su i novi stadion i sad su mirni 100 godina.

E, sad, navijači uvek žele titulu, to je Wengerov problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptySre 15 Mar 2017 - 20:14

Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptyNed 19 Mar 2017 - 17:24

Pa Bajern kad kupi nešto skupo,zna zašto je kupio.Jesu veliki i imaju mnogo para,ali se ne rasipaju.Vidal je definitivno vredan uloženih para,o Daglasu Kosti da ne govorim (beše oko 30 mil. čini mi se). Real,Barsa,Atletiko,Juve itd... ista stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? EmptyPet 4 Avg 2017 - 23:18

Primetio sam novi Fifin eksperiment na u20 svetskom prvenstvu.Priliko izvodjenja penal serijs se primenjuje ABBA redosled...izgleda da ce ove sezone ovako biti u Liga kupu..prve ekipa sutira penal,zatim druga dva zaredom,pa onda prva dva zaredom it.
primer:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jel ovo ok? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel ovo ok?   Jel ovo ok? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel ovo ok?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: