Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Bournemouth

Ići dole 
+8
Thug
Srki
Pedja
m.c.t.
toon72
Savic
milan25
RIOT
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 12:17

Newcastle - Bournemouth JS76140417

Do or die. Utakmica počinje u 16h po našem vremenu na St. James' Parku.

Bournemouth je izgubio samo jednu od poslednjih deset utakmica u gostima.

Sa srećom, a Newcastle se prati i u Championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 19:02

Srećom sutra sam na poslu pa ću izbjeći traženje streama i nerviranje. Nisam ni malo optimista što se tiće ove utakmice a utakmica je baš biti ili ne biti jer izgledno je da će se karte za CC dijeliti između nas, komšija i Norwicha. Dakle šanse za opstanak su 33% po matematici a realno puno manje s obzirom na trenutnu formu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 19:36

Ja još verujem da možemo da se izvučemo iz ove situacije. Ovog meseca na SJP-u igramo sa Trešnjicama i komšijama, dok u aprilu igramo sa Crystal Palace-om i Swansea. Ako ta četiri meča dobijemo, možda i ostanemo u PL.

Na SJP igramo još sa Man City-em i Tottenham-om.

U gostima od bitnijih mečeva, gde možemo da uzmemo neki bod igramo protiv Norwich-a i već otpisane Aston Villa-e.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 21:20

Sa Mclarenom jako teško. Citat negdje sa facebooka:
"Newcastle United have been failing on the pitch for a year now. Across all competitions, they have won seven, drawn six and lost 29 of 39 games since March 4, 2015. That’s a staggering loss ratio of 75% – which speaks of deep problems at the heart of the club."
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 21:33

Od poslednjih 50 mečeva u Premier League, Newcastle United je dobio svega 10.

A nama od predstojećih 11 mečeva u ovom prvenstvu treba makar 5 pobeda. Teško, braćo, teško.

St James' Park:


Bournemouth - Izgubili su jednom u poslednjih deset mečeva na gostovanjima. U formi su.
Sunderland - igraju loše, ali nekako osvajaju bodove. Dobili Man U i remizirali sa Palaceom. Nas su dobili u poslednjih 6 utakmica.
Crystal Palace - užasni drugi deo prvenstva imaju, ali Pardew neće propustiti priliku da nam se usere u život.
Swansea - trgnuli su se, na vreme smenili Monka i doveli ovog Gvidolina. Dobili su i Arsenal u prošlom kolu.
Man City - raspali su se od kad je objavljeno da im na leto dolazi Gvardiola. Međutim, trebaće im pobeda za top 4 protiv nas.
Tottenham - u poslednjem kolu baš protiv nas će možda igrati za titulu.

U gostima ako nešto uradimo protiv Aston Villa-e, koja je već ispala i Norwich-a koji je u istoj situaciji kao i mi, možda se i spasimo.
Protiv Leicester-a u gostima nema šta da tražimo, osim ako ne želimo da ih zeznemo za titulu.
Protiv Southampton-a dole na jugu, ne sećam se kad smo poslednji put pobedili. Onomad, u FA Cup-u, još dok je Bellamy igrao za nas.
Protiv Liverpool-a u gostima ili će biti 1-1 ili će nas nakantati sa 5-0 da nam se osvete za poraz na SJP-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 21:52

Na današnjoj konferenciji za štampu, McClaren je optužio briljantnog novinara Craig Hopea da radi protiv kluba i da uvek piše negativne stvari.

Craig Hope mu je odgovorio:

"Steve, don't you dare accuse me of having an agenda. You are second bottom of the league.

"This is a new one, Steve. Is this your latest excuse, is it? It's a new one, I'll give you that. I'm not the problem, Steve. You're the problem, not me. You're the problem, not me.

"Don't you dare suggest I've got an agenda against you. Walk away Steve, smile and grin again. He has been out of his depth since the minute he walked in."

http://www.shieldsgazette.com/sport/newcastle-united/latest-nufc-news/steve-mcclaren-involved-in-row-with-journalist-who-accused-him-of-being-out-of-his-depth-1-7774894#ixzz41yAnS38S
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPet 4 Mar 2016 - 22:27

Gledajući raspored mi imamo realne šanse za opstanak...
...gledajući ovu budaletinu na klupi - nemamo nikakve šanse...
...gledajući ove manekene što glume igrače - nema tu više nekog optimizma...
...gledajući armiju navijača koja skupa sa nama pati i grči se u agoniji - pa majku mu, moramo opstati...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 9:40

Danas neću biti kući ali ću pokušati da pratim dešavanja preko telefona. Šta da kažem, ako ne mogu da pobede Bournmouth onda je to već kraj. Ja kao i pre ne mislim da je problem do igrača nego do trenera i celokupne postavke i filozofije igre i razmišljanja. Sve je van konteksta.

Koliko god da me interesuje šta će Newcastle uraditi, toliko me zanima i šta će biti u neverovatno zanimljivoj borbi za titulu. Naravno navijam za Leicester City, prezirao sam Arsenal kad su ih pobedili 2:1 nedavno. Arsenal je dao sve od sebe, ginuli su za tu pobedu i onda mi je još draže što su posle toga pukli od Barse, Man.Utd i Swansea. Ako Leicester City osvoji titulu to će mi na neki način vratiti veru u fudbal protiv mafijaških bogataških klubova. Bogataši su već krenuli da reaguju, imali su nedavno sastanak gde planiraju da naprave novu ligu šampiona gde pristup ne bi imali klubovi kao što su Leicester, Gent, PSV, Wolfsburg...

Neka mi pobedimo Bournmouth pa da vidimo šta posle...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 12:12

Neću se baviti statistikama, prognozama, taktikama, željama i ostalim minornim stvarima...danas samo ovo...

Newcastle - Bournemouth Prayer-warrior1
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 15:09

Potezi očajne budale - Riviere i Perez počinju a Mitrović i Gouffran na klupi...ostalo standardno...

Newcastle - Bournemouth Ccyhw8mXEAI4vCe
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 18:45

Onog trenutka kad smo dali gol, niko nije krenuo napred. To najbolje opisuje stanje u kom se klub nalazi.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 19:22

Newcastle - Bournemouth Umbrella-umbrella-picked-mmmmm-creative-photography-creative-underwater-rnoci-amazing-pictures-from-others-water-rain-funny-donce
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 20:11

Steve McClaren: "I won't be (leaving). Mike (Ashley) trusts me, and the whole squad know we are capable." #NUFC
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 22:33

Ova slika sa kišobranom je idealna. Šta reći posle svega. Opraštamo se polako od prve lige. Iskreno govoreći nismo ni zaslužili da ostanemo. Teško nam pada sve ovo, ali živeće Newcastle i posle ovoga. Ostaće upamćeno da smo imali dobre igrače, ali nikakav tim. Ovo je kraj.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptySub 5 Mar 2016 - 23:04

Kad ja podjoj na Bembasuuuu...

Otpisao sam nas odavno, realno smo blue sqare leagu and I like it.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 7:32

Ovo je neverovatno koliko su nesposobni. Sto je najgore, zaista mislim da imamo ekipu za makar top 10, ali u tim glavama je nesto tako puklo da je to strasno. I ko jos drzi trenera koji ne zna da pobedi? poslednje 3 sezone su nam takve.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 8:42

Nemamo mi prijatelju ekipu za top 10, nemamo mi ništa. Evo šta razočarani Alan kaže:
http://www.bbc.com/sport/football/35738442
Složio bih se sa njim, problem nije samo u Mclarenu, problem je u ama baš svemu u našem klubu. Još koliko sutra da dođe Moyes jako teško će bilo šta napraviti. Mislim da se stanovnici Newcastla moraju pripremiti za gledanje Blackburna, Fulhama, Leedsa i sličnih u narednoj sezoni.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 8:54

Sve se vise prica da ce nas Moyes preuzeti. Problem je samo u tome sto on zeli svoje igrace, svoje transfere, pitanje je koliko ce to da mu dopuste. Takodje se slazem sa Alan-om. Svi mi to znamo jos odavno, riba smrdi od glave...Ali ako vec planira debeli da nas proda na leto, mislim da je i njemu cilj da opstanemo.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 9:22

Ne možeš sada otpustiti sve igrače i kompletnu prateću ekipu (Carr, McBrolly i ostatak)...Moyes nije nikakav čudotvorac već prosječan lik no u ovom momentu je bilo kakva promjena potrebna...sa ovim idiotom na klupi šanse su nam nikakve...sa bilo kim drugim (pa da je to i Carver ili ja ili bilo tko s foruma) šanse su nam veće...normalno da sve kreće od vrha i debelog koji sustavno godinama uništava klub - no majku mu, ako si najveći potrošać ove godine u Europi ne možeš igrati ovakav nogomet, ma to u stvari ni nije nogomet već nešto imaginarno...bilo tko samo ne više ova dokazana nesposobna budaletina...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 9:54

Juce sam bio veoma besan,dobro je sto nisam u tom magnovenju pisaao,sada bih se kajao,bilo bi tu I kletvi I psovki I gubljenja duse...U decembru sam mislio da trener snosi manji deo krivice,u januru da je jednostavno ogranicen I da se to potrefilo sa limitiranoscu igraca,sada mislim da je sef tvrdoglav,nesposoban,bezobrazan,uobrazen,bivsi,stetocina I da mu smrdi iz usta....Ljudi,sve na tas da stavimo,njemu I njegova pojacanja pocinju sa klupe,pa ko bio posle visemesecne povrede I do tada sumnjive uloge I ucinka u timu,stavio Rivijea u postavu? Ko bi doveo Saiveta,ko bi uopste dovodio igrace kojima maternji nije engleski u ovoj situaciji. Pre dva meseca smo defibitivno znali da ce biti borba za opstanak,pa to se resava sa 14-15 igraca,kakve crne rotacije,toliko je isilovao  Pereza,da bi I mentalno jaci ljudi postali frustrirani.
Naravno,igraci su nam u nekom limbu,tako su psihicki slabi da je to za dublju analizu. Mucenici milioneri. "I bogati placu"...Mozda je los primer,ali pogledajmo Lester.Od marta gaze,znaci za godinu dana su uzeli najvise podova od svih u Premier ligi,a dva menadzera u tom period,jbga,kad imas svlacionicu.
Sok terapija se primenjuje svaki vikend,ali na navijacima...Ako je uslov da vecina ovih igraca ode iz kluba,zajedno sa vlasnikom,mozda CC I nije toliki uzas,pa zar nismo rapsodiju 90-tih stvorili kao povratnici
O utakmici se nema sta reci,trebalo je da bude ovaj rezultat I u nasem prvom susretu,ako se ne varam,jer taj mec nisam gledao,ali su nas razbili. Juce su nas terali da igramo I mi jednostavno nismo umeli.
Ne znam koliko bi David uspeo da pobedi ovog Golijata koji nam se odomacio u klubu..
Newcastle - Bournemouth E2c3a29a938d008c275090d1f74dab1b
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyNed 6 Mar 2016 - 16:24

Nemamo sanse da ostanemo u ligi ako je ce nas voditi ovaj klovan do kraja sezone. Setio sam se onog celavog lika sto je vodio Blackburn pre nego sto su ispali iz lige....lik je sve utakmice gubio,Blackburn se drzao tog lika,nemogu da se setim njegovog imena. Ispali su iz lige,ovi iz blackburna mu dali jos vremena,i na kraju su se jedva izvukli da ne ispadnu iz championshipa - i to tako sto su mu dali konacno otkaz!

Promena trenera nas jedino spasava. Neki Vini Jones nam je potreban da krene da terorise ove pedere od igraca. Nigel Pearson je takav tip trenera. A jos je bio i asistent,mislim Sam Allardyce-u i Kevin Keegan-u u Njukaslu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPon 7 Mar 2016 - 9:03

Poenta je sto nista ne valja, videlo se jos dok je pardew bio tu da se on nista ne pita za to ko ce mu doci a ko otici, koliko god Carr moze da nadje dobre prospekte, koji ce mi moj igrac koji mi ne treba? Gomilamo nepotrebno igrace na pozicijama na kojima nam ne trebaju, a tamo gde nam treba nemamo nista. Zajebi to. Debeli je sad dao pare, ne moze mu se pripisati nista. Sistem u klubu ne valja. Lepo je Alan objasnio. Ne moze skaut da odlucuje ko dolazi, njegova funkcija treba da bude ja ti kazem sta mi treba a ti nadjes, ne obrnuto, ja nadjem a ti vidi sta ces sa tim. Pored toga, imamo potpuno bezkarakternu ekipu. Niko ko se istice, niko ko zeli i moze nesto da promeni, nema lidera, nema sloge, jedinstva. Kao sto rekoh odozgo treba sve promeniti, pa tek onda doci do promena unutar ekipe. I definitivno nam treba neki Vinie Jones, ili Kantona ili, stade mi mozak, onaj trener sto je vodio bilbao i marsej, argentinac. Neko ko ce se svima nacestitati nove godine, od uprave do igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPon 7 Mar 2016 - 10:16

@ Roby

Blackburn je vodio Steve Kean.

Newcastle - Bournemouth Steve_kean_1807989c
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPon 7 Mar 2016 - 10:34

Momci slažem se s vama u vezi dovođenja igrača... To je trenerovo pravo i obaveza (malo pravnih izraza Very Happy )...
Međutim karakter, isticanje, vođstvo....sve to trener mora da postigne i pokrene kod igrača...
Sjetimo se ManUtd kad su imali Fletchera, Caricka i ostale levate, koji sigurno nisu za klasu bolji od naših levata, trčali su i ginuli na terenu...
Za koga su to radili ili bolje pitanje što su to radili...
Odgovor je uvjek isti trener, trener i opet trener...on je taj koji stvara psihičku povezanost u ekipi...
Evo Lester nam je primjer, prosječni igrači a prvi na tabeli, jer im je trener stvorio povezanost...
Pa vidjeli ste Čelzi, Murinjo počeo srati i opa ode glava...
Po mom mišljenju trener je ključ uspjeha, i to neki harizmatični tipa Klop, Pep, Bilić, i sl... neko ko ljubi i grli igrače a i galami na iste (a igrač stoji i ne trepće dok se dere trener)...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth EmptyPon 7 Mar 2016 - 12:13

Trenera je doveo debeli, izabrao je nekoga ko se nece puno mesati u svoj posao, nekog kurajbera koji ce da pristaje na malverzacije. Klub se time i bavi, za ostalo ih zabole. Da mu je trebao bolji boljeg bi i doveo. Ovako se zivucka od prodaje igraca i bodova kome kako treba, dzepovi puni, stres 0. Stanje za revoluciju ali dzabe kad de masa eutanizirala, nemo blene u servirano govno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Bournemouth Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Bournemouth   Newcastle - Bournemouth Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Bournemouth
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Bournemouth 0:1
» Bournemouth - Newcastle
» Bournemouth - Newcastle United
» Bournemouth - Newcastle United 2:2
» AFC Bournemouth - Newcastle United 1 : 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: